Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

nejlepší hry na kinect


anizek

Recommended Posts

zdravím všechny, pořídil jsem si kinect a mám zatím jen dvě hry. kinect adventures, což mě zas úplně příliš nenadchlo a kinect sports, což není špatné ale není to úplně ono. Pište tady nějaké své dojmy z kinect her, které jsou dobré a stojí za to si je pořídit a které stojí za houby. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím všechny, pořídil jsem si kinect a mám zatím jen dvě hry. kinect adventures, což mě zas úplně příliš nenadchlo a kinect sports, což není špatné ale není to úplně ono. Pište tady nějaké své dojmy z kinect her, které jsou dobré a stojí za to si je pořídit a které stojí za houby. díky

Ako samotnemu hracovi je Kinect uplna somarina...stacilo ti pozriet videa a hned by si mal vidiet, ci za takymi hrami ti bude naozaj smutno. Kinect je tak skor na odlahcenu rodinnu, party zabavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne by zajímalo, jestli bude plánovaná forza motorsport 4 určená k ovládání pouze kinectem, nebo bude možnost volby mezi řízením gamepadem a kinectem..

Zevraj nielen Kinectom a to je pre mna aj logicke, pretoze pri tej prezentacii som nevidel a nevedel prist na to, ze akym sposobom ovladal plyn a brzdu :D A este ked to ma byt iba pri stoji a nie pri sedeni, tak dovidenia. Aj to opozdenie bude asi prekazat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako samotnemu hracovi je Kinect uplna somarina...stacilo ti pozriet videa a hned by si mal vidiet, ci za takymi hrami ti bude naozaj smutno. Kinect je tak skor na odlahcenu rodinnu, party zabavu.

Mas pravdu, ale pockej, az se hry na kinect zdokonali, tak to potom uz nebude vubec spatny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu, ale pockej, az se hry na kinect zdokonali, tak to potom uz nebude vubec spatny

Nechcem sa tu stale opakovat a uz ani brat tebe iluzie....ale som toho nazoru, ze cisto kinectom si nezahras nikdy hardcore hry, ako FPS, strielacky z pohladu tretej osoby (ako Gears of War), RPG, FIFA, NHL, NBA atd., pretoze jednoducho to nejde ovladat bez gamepadu s joystickmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekl bych ze jak v joyride naplněním dopředu a dozadu

no to právě ne, schválně jsem studoval několik videí s prezentací FM4 a ve všech byl jediný vykonávaný pohyb ''točení volantem''

PS: ale prezentace se od reality může lišit, možná si to ovládání zatím jenom nafejkovali, aby bylo co ukázat

Kinect je fajn zábava... ale pochybuji, že plně nahradí ovladač... je to prostě na něco jiného ... NHL, FIFA, CoD, Forza apod. asi dlouho bez ovladače nebude to pravé ořechové

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem sa tu stale opakovat a uz ani brat tebe iluzie....ale som toho nazoru, ze cisto kinectom si nezahras nikdy hardcore hry, ako FPS, strielacky z pohladu tretej osoby (ako Gears of War), RPG, FIFA, NHL, NBA atd., pretoze jednoducho to nejde ovladat bez gamepadu s joystickmi.

jako chysta se GTA V na kinect, takze to znamena, ze to asi pujde ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako chysta se GTA V na kinect, takze to znamena, ze to asi pujde ;-)

Necham sa prekvapit, ze ako :lol: Aby si nebol sklamany, ze k tomu hraniu budes potrebovat hlavne gamepad a kinect bude na nejake prkotinky.

Ja si neviem predstavit, ze idem hrat nejake 2 hodiny hru a budem pri nej stat pred kinectom...ale kazdy vie, co mu vyhovuje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako chysta se GTA V na kinect, takze to znamena, ze to asi pujde ;-)

A jak si to predstabujes? Ze budes delat ze chodis v pokoji? Slozis si ruku do pistole a budes strilet na obrazovku? Budes napodobovat vytahovani lidi z auta a pak budes tocit rukama jako s volantem? Kinect nikdy nebude v te fazi ze plne nahradi gamepad, to se proste stat nemuzu a kdo si mysli ze ano, tak ocividne neni v poradku. Vzdy to bude jen alternativa, kteou nanejvys pouzijes jako hazeni granatu v CoD a na podobny blbosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu