Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox nejde zapnout


Losplazos

Otázka

Cau mam problem, doufam, ze dokaze nekdo poradit, ale nevim no. Ja blbec koupil od uzivatele KURE xbox s rrod, jenze hned jak dosel, tak po zapojeni, nejde zapnout. Vubec nereaguje, kabely atd, vse jsem zkontroloval, zdroj sviti oranzove celou dobu. Xbox jsem rozdelal, ale po vizualni strance vse vypada v poradku.Neporadil by me nekdo, na co bych pripadne mohl kouknout, kde by mohl byt problem? Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Cau mam problem, doufam, ze dokaze nekdo poradit, ale nevim no. Ja blbec koupil od uzivatele KURE xbox s rrod, jenze hned jak dosel, tak po zapojeni, nejde zapnout. Vubec nereaguje, kabely atd, vse jsem zkontroloval, zdroj sviti oranzove celou dobu. Xbox jsem rozdelal, ale po vizualni strance vse vypada v poradku.Neporadil by me nekdo, na co bych pripadne mohl kouknout, kde by mohl byt problem? Diky moc

A vis ty co je to RROD? Tzv. Red Ring of Death. Tzn. ze uz si koupil spatny xbox, kazdopadne prodejce za to nemuze, ten ocividne rrod nabizel, mel sis nejdriv zjistit co to znamena...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

KukiCZ no ja nevim jak ti to mam vysvetlit :D Nejde zapnout, proste jak kdyby tam nesla elektrika. Vypni doma jistice a zkus a budes na tom jako ja. ZADNY CERVENY SVETLA nesviti, proste se vubec nezapne, natoz aby svitily cerveny svetla, ja pocital, ze tam naskoci kruh smrti, ael ani to se nestalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Me by spis zajimalo jestli si ho zamerne koupil jako rrod nebo si cekal ze na nem budes hrat...ja tady na foru jednou koupil velmi stare levne xko potom co me vypovedelo sluzbu a bylo rrod, ale ten kluk mi to nerekl a pak nereagoval, to bylo na hovno, ale mel jsem tou dobou damo uz novy slim tak jsem to preszil, jen se mi doma valelli dve RROD na vic, zkus ho nova prodat dal, nekdo ho mozna koupi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

xstanax:Jako co by to nemenilo nic na tom jestli by to melo rrod? Ja snad vim co sem kupoval a kupoval sem rrod-(ring of death) Tak snad nejsem cu*ak a napisu co tomu je doopravdy. Chtel jsem to zkusit opravit. Ale kdys ti nekdo posle uplne neco jinyho, tak to akorat nasere. Tak nevim co bych si mel jako zjistovat.Tak klid, to me akorat fakt nastve takovy kecy, sorry-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud je v záruce (nemusíš mít papíry) tak zavolej na MS a oni zajedou až k tobě domů a spraví ti ho :). Ovšem neměl by tam být flash,porušená plomba,.... . Jinak záruku máš mít 3roky takže se koukni na datum co je v zadu na XBOXU a uvidíš zda-li záruka platí,či ne :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hold kupovat elektroniku z druhý ruky je imho blbost a ještě když vim že je rozbitá (pokud to teda nechci na náhradní díly nebo tak nějak). Jemu to klidně ještě svítit mohlo, nevíš jak dlouho mu to leželo doma. Nákup věcí z druhý ruky nese svoje rizika u rozbitejch dvojnásob.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No rok je 2007 a neco, flash to ma, bomby pryc, tak to asi ne no.Prave me zajima, jestli to mel nekdo rozdelany, kde by mohl treba byt volnej kontakt od zdroje a tak, kde by mohla byt pripadna chyba. Jeste me psal, ze na tom byla menena teplovodiva pasta

Takže už ti nezbívá než to zkusit opravit,ale je to zbytečné je jen a jen tvoje hloupost,že sis nezjistil nic o tom xboxu a teď se ti doma válí jen drahá bílá krabice,která může sloužit leda tak jako dekorativní prvek v pokoji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Freeze no tak jasny, ale tak prece to zkusim, nez to jdu prodat ne?To je jak kdybys mel skodovku a lezela ti 20let ve stodoly a tys ju pak prodaval s tim, ze jsou spatny svicky,aniz bys to otestoval po tech 20letech

Ale to není pravda,ten člověk se prostě snažil jen vydělat na něčem co je nepoužitelný a udělal dobře :) . Takových lidí jako jsi ty,co si nic neověří je spousta :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dunky to je jasny, ze me nic nezbyva jinyho. Proto jsem zalozil tohle tema aby me nekdo poradil v cem by mohl byt problem, a ne poslouchat od 10 lidi, ze sem debil, proc to kupuju. Ja vim do ceho jsem sel a rizika jsem si vzal na sebe, s tim ze to nepujde opravit(samozrejme pocital jsem s Rrod). Proto chci nejakou moznou radu, pokud je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dunky to je jasny, ze me nic nezbyva jinyho. Proto jsem zalozil tohle tema aby me nekdo poradil v cem by mohl byt problem, a ne poslouchat od 10 lidi, ze sem debil, proc to kupuju. Ja vim do ceho jsem sel a rizika jsem si vzal na sebe, s tim ze to nepujde opravit(samozrejme pocital jsem s Rrod). Proto chci nejakou moznou radu, pokud je.

Jak už to nejde zapnout tak už tomu nepomůžeš :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu