Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s vypalováním. Xbox nainstaluje hru ale nedokáže spustit.


JoieJackters

Otázka

Zdravím, mám docela solidní problém, koupil jsem si před nedávnem flashnutý xbox s několika vypálenými hrami, které jdou. Teď jsem si stáhnul dvě a chtěl vypálit. Postupoval jsem podle návodů tady na fóru: projel jsem obě dvě hry v abgx a vše v pořádku, pak vypálil pomocí ImgBurnu bez problémů, dám do xboxu, on hry rozpozná, v pohodě nainstaluje, ale když dám play game, tak po chvilce vyhodí hlášku: Unrecognized Disc, Disc is unreadable. A hra nejde. Zkoušel jsem bez instalace, to samé. Zničil jsem si už 4 DVD Verbatim.

Moje vypalovačka je LG gh22ls30. Má nejnovější firmware. Verze xbox flashe má být 1.6, jelikož musím používat activate.iso. Opravdu už nevím co s tím, nemůžu zkusit funkčnost her na jiném xboxu. Možná má někdo nějaké zkušenosti s tímhle problémem a ano prošel jsem tohle fórum odshora dolů a nenašel řešení. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

FABLE 3 by ti mělo jít spustit - může to být tím , že máš starý DB . ASSASSIN ne , protože obsahuje AP25 .

Jestli máš DB 9199 nebo nížší , tak můžeš použít tento návod jak hrát hry i s AP25 :

http://console-forum.net/tema/107538...overeny-postup

jinak jedině přeflashovat na LT + 1.1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem se teď díval a mám mechaniku Samsung, která by měla obejít AP2.5? Teď jedině zkusit ještě vypálit starší hru, která nemá AP2.5.

UPDATE: Tak jsem vypálil Enslaved a to mi funguje úplně normálně, takže problém bude v té ochraně AP25, ale jelikož mám mechaniku Samsung, kterou by neměla tato ochrana nějak omezovat, tak buď za vše může verze dashboardu 12611 nebo mám spoofnutou mechaniku. Tak i tak mám docela problém. Takže nevíte jak se dá zjistit, bez rozebrání xboxu, jakou mechaniku to má mít? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu