Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s televizí


DeSmond

Otázka

Ahoj, koupil jsem si tento týdn novou televizi Samsung LE40C630. Hral jsem v pohode bez problemu dokud jsem nenarazil na BBC2 kdy se cas od casu v multaku zacal "jakoby sekat" obraz, horni polovina obrazovky obcas odskocila. Stihl jsem uz hrat i jine hry, treba Halo Reach a bez problemu. Problem jsem taky zaznamenal u dema Halo Wars. Nevite cim to muze byt? Jestli chyba televizoru? Hdmi by to byt nemelo protoze jsem zkousel dve, s jednim z nich jsem hral na stare hodne podobne televizi bez problemu. Budu rad za kazdou radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

je to televizí, jednou jsem si donesl k rodičům xbox a zapojil ho na tu samou televizi co máš a dělalo mi to úplně to samé co popisuješ a snad u většiny her, co jsem zkoušel - co já vím, tak AC:B, NFS Underground, Sniper: ghost warrior, BBC2 taky a Medal of honor, pak jsem to vzdal a odnesl xko do obýváku na Panasonic vierru a v pohodě.. mám pocit, že to má problémy s tou obnovovací frekvencí, ale je to jen můj odhad a výsledek mého testu. jinak doma mám taky samsunga, ale 60Hz LCD a taky bez problému

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
teď mě napadlo, ale nemám to odskoušené, mrkni do nastavení televize a tam je někde funkce skutečného obrazu nebo plynulost či co.. zkus to zapnout/vypnout, popř. skombinovat s módem hry... snad to pomůže...

Ta televize ma frekvenci 100 hz tak by to snad problem byt nemel, ne?

Jinak jsou tam max. rezimi obrazu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jj já vím, jen ti říkám, že se ten obraz možná tak deformuje právě kvůli tomu, možná špatná kompatibilita, co já vím..

hledej to pořádně, je to tam na sto procent, mělo by to být v POKROČILÉM NASTAVENÍ, pokud je tato funkce pro tebe nedostupná, přepni si obraz na standartní, pak to půjde. jinak režim hry je v NASTAVENÍ - OBECNÉ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj já vím, jen ti říkám, že se ten obraz možná tak deformuje právě kvůli tomu, možná špatná kompatibilita, co já vím..

hledej to pořádně, je to tam na sto procent, mělo by to být v POKROČILÉM NASTAVENÍ, pokud je tato funkce pro tebe nedostupná, přepni si obraz na standartní, pak to půjde. jinak režim hry je v NASTAVENÍ - OBECNÉ

Tak nakonec to snad vyresilo nastveni 100hz motion plus jako hladky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu