Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

mám problem z flash psp 3k z filmwarem 6.20 pls pomoc


danek-b

Otázka

čaw flash jsme kámoošovi psp 3004 udělal jsme vše podle návodů http://console-forum.net/tema/105228-tn-hen-6-20-prometheus-iloader-nove-i-navod-na-downgrade-na-5-03 a http://console-forum.net/tema/97189-half-byte-loader-hbl zvěčíl jsem mu fw na 6.20 nainstaloval jsem HENu a všechno fungovalo a na druhý den ráno jsem mu to dal on natom v pořádku hrál hry a potom mi to přinesl a když v Prometheusovi zapl hru vrátilo ho to z5 do menu. pls poradtě mi co stím

Díky :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nainstaloval jsme HENu na psp 3004 z filmwarem 6.20 podle návodu(přes Patapon) a zapl jsem Promethea dal jsme tam 4 hry(The SImpsons Game,GTA Liberty City Deluxe,FiFi Street 2 a Need For Speed Carbon) byly to hry co mi jedou na moje psp z filmwarem 5.03 GEN-A když sjem to udělal jšechno mi šlo a když jsme mu to donesl tak si na tom pohral asi 2-3 hodiny a potom za mnou přišel že mu to nejde že jsou zpustí nějakou hru přes Promethea t ak ho to vratí z5 do menu v PSP a potřeboval bych poradit co stím aby hry šly spusit jako dřív jestli nějaký plugin a nebo něco v psp nastavit doufám že mi tady někdo poradí a doufám že to někdo pochopí

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu