Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox live ban


wenca99

Otázka

mam tady par otazek,jak nedostat ban.xbox mam teprve chvili ani ne mesic,

mam fw : LT+1,1

co presne musim u hry zkontrolovat nez ji budu hrat na live?

a jestli sou jeste dalsi veci ktery muzu udelat pro to abych nedostal ban tak budu rad kdyz je napisete

a jdyz ban dostanu,znamena to pro konzoli neco vic nez ze nemuzu na live?

par veci sem tady nasel o banu ale nic moc tak poradte prosim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zkontroluj vždy iso v ABGX 1.0.5 autofix na level 0 . Tam uvidíš , jestli to má ochranu AP25 a nebo potřebuje nějakou opravu . Potom to projeď na level 3 . Potom znova na level 0 pro kontrolu - mělo by to být vše zelené a teprve potom to můžeš vypálit.

Nehrát hru před oficielním datem vydání .

kromě toho,že nemůžeš na live je to ztráta záruky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nejlepší ochrana proti banu je nelézt na Live. Jinak zkontrolovat hry v ABGX, tak aby ti, když to řeknu jednoduše vše vyjelo zeleně, popřípadě žlutě, hlavně musí být v pořádku stealth.

Taky není k zahození zkontrolovat konzoli programem Xval¨- zjístíš zda je konzole flagnuta pro ban.

Pokud dostaneš BAN, tak se ti zablokuje přístup na XBOX LIVE, to je vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

v Abgx projíždět na Level 0 je hloupost. Level 3 udělá to samý jako Level 0, ale ještě to opraví (Level 0 je akorát vypnutí všech oprav).

Každopádně nejlepší návod je asi tady

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=6

a pokračuje tímhle, který řeší i SSv2 pro větší bezpečnost

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=145

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
v Abgx projíždět na Level 0 je hloupost. Level 3 udělá to samý jako Level 0, ale ještě to opraví (Level 0 je akorát vypnutí všech oprav).

Každopádně nejlepší návod je asi tady

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=6

a pokračuje tímhle, který řeší i SSv2 pro větší bezpečnost

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=145

Nemáš pravdu , že je to hloupost . Když to projedu napřed na level 0 , tak vidím jestli to potřebuje opravu a nebo ne .Když ne , tak to rovnou vypálím.Když ano tak alespoń vídím,co mi s tím na level tři ABGX udělalo a teprve následnou kontrolou na level 0 to vše zezelená ! Jen projetí na level 3 mi nestačí , protože v případě , že ABGX něco opravilo , tak to vše zelené není !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

proto to projedeš na Level 3 2x a máš to vyřešený. Když není co opravovat, tak to zjistíš při prvním průchodu (a není třeba cokoliv dalšího dělat), když je co opravit, tak se to rovnou opraví a pak to můžeš projet znovu, aby jsi viděl všechno zeleně

ono teda ve skutečnosti stačí projet jednou level 3 a pořádně si pročíst co se udělalo, protože abgx před každou opravou kontroluje soubory, kterýma to opravuje a vypisuje, jestli je to v pořádku, jen to není tak uhlazený, jako když je všechno bez nutnosti opravy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vy oba dva nechápete o co mi jde . Já chci vidět jak to vypadá ve skutečnosti po stažení z netu a když to nepotřebuje opravu , tak to nebylo zbytečné protože level 3 zase také už není potřeba použít - a to je ve většině případů . Nechci to vidět už opravený levelem tři ! Můžete to klidně dělat,tak jak to děláte - nic tím nezkazíte ale nikdy se tímto způsobem nedozvíte , jestli to bylo stažené z netu už v pořádku a nebo ne a třeba level 3 už jste vůbec použít nemuseli .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vy oba dva nechápete o co mi jde . Já chci vidět jak to vypadá ve skutečnosti po stažení z netu a když to nepotřebuje opravu , tak to nebylo zbytečné protože level 3 zase také už není potřeba použít - a to je ve většině případů .

Nechci to vidět už opravený levelem tři ! Můžete to klidně dělat,tak jak to děláte - nic tím nezkazíte ale nikdy se tímto způsobem nedozvíte , jestli to bylo stažené z netu už v pořádku a nebo ne a třeba level 3 už jste vůbec použít nemuseli .

ale abgx ti napise, co je spatne a potom to opravi a zase napise, ze to opravil, tak si to proste prectes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Asi jsem podle vás blbej že si to neumím přečíst . Pro vás je to asi jednodušší když umíte anglicky a i odborné výrazy si přeložíte . Já ale anglicky neumím a když dám napřed level 0 a je to zelené,tak to rovnou vypálím . Pokud ne tak dám level tři a vidím ( aniž bych věděl česky o co jde ) co mi ABGX opravil a pak při další kontrole levelem 0 když je to zelené tak vím , že mi to opravil dobře. A už tady o tom prosím nepolemizujte , tato debata je naprosto zbytečná .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

2 toro: Staci pri kontrole abgxkem zaskrnout "Disable writes", pokud clovek nechce nic opravovat a jen vedet jak na tom ten image je.

2 wenca99: Antipiracy v2.5 nebo tez zkracene casto pouzivane AP25 je ochrana pouzivana u novejsich her (Assasis Creed Brotherhood, NFS Hot Pursuit, Fable 3). Pomoci teto nove ochrany xbox se starsimi firmwary poznal, ze se nejedna o originalni hru a oflagoval konzoli pro BAN. Coz je "oznackovani" konzole, ze neni v originalnim stavu a je upravovana. Cimz clovek prichazi o moznost vyuzivat sluzbu xbox live a prichazi o zaruku na svou konzoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
2 toro: Staci pri kontrole abgxkem zaskrnout "Disable writes", pokud clovek nechce nic opravovat a jen vedet jak na tom ten image je.

2 wenca99: Antipiracy v2.5 nebo tez zkracene casto pouzivane AP25 je ochrana pouzivana u novejsich her (Assasis Creed Brotherhood, NFS Hot Pursuit, Fable 3). Pomoci teto nove ochrany xbox se starsimi firmwary poznal, ze se nejedna o originalni hru a oflagoval konzoli pro BAN. Coz je "oznackovani" konzole, ze neni v originalnim stavu a je upravovana. Cimz clovek prichazi o moznost vyuzivat sluzbu xbox live a prichazi o zaruku na svou konzoli.

a jak poznam jestli mam flagnutou? a jeste potrebuju vedet jestli s tim FW LT+1,1 to neni risk chodit na live

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mam tady par otazek,jak nedostat ban.xbox mam teprve chvili ani ne mesic,

mam fw : LT+1,1

co presne musim u hry zkontrolovat nez ji budu hrat na live?

a jestli sou jeste dalsi veci ktery muzu udelat pro to abych nedostal ban tak budu rad kdyz je napisete

a jdyz ban dostanu,znamena to pro konzoli neco vic nez ze nemuzu na live?

par veci sem tady nasel o banu ale nic moc tak poradte prosim:D

- ako sa tu spominalo, ABGX360 + opatchovat aby hra mala SSv2 (pripadne SSv2+AP25=SSv3)

- nikdy nehrat hry pred oficialnym vydanim a liezt na Live

- skontroluj si aj napalene hry ktore mas cez abgx a nekontroloval si ich, pri chybach znovu vypalit (vytvoris iso cez imgBurn, opatchujes cez abgx, vypalis cez imgBurn), v pripade ak je chyba iba SSv1 je to v podstate zbytocne (ak si to uz hral Xbox si to zapisal do NAND pamate)

- sleduj informacie/clanky, hlavne ked vychadza novy dashboard, nieje vzdy dobre sa ponahlat, mozes si zbytocne flagnut konzolu (oznacit pre ban) apod. ako to spravilo vela nedockavcov pri hrach s AP25

- ak je to nutne, nechaj si preflashovat xbox na najnovsiu verziu (ak je to nutne), momentalne mas najnovsiu

Zaruku ze nedostanes ban nemas nikdy, no znizujes rapidne riziko banu ak sa drzis tychto zakladnych bodov. Jedina zaruka je neliezt na live alebo nemat flash. Xko mam rok, chodim casto na Live a moja konzola je stale cista.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dupenka: sice to sem nepatri, ale ano, je to pravda, ale robia to len niektori vyrobcovia, napr. EA myslim ze zacina v poslednej dobe vymyslat ... pri NHL alebo FIFA to myslim bolo pravidlo (neviem nehravam sportove hry)

nieje to ani tak proti piratom, ako proti nakupcom hier z druhej ruky, takto sa brania aby si druhy vlastnik musel kupit cez Xbox Live povolenie hrat online ... povolenie sice musis kupit, ale ci mas original alebo palenku, to uz oni nevedia :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
- ako sa tu spominalo, ABGX360 + opatchovat aby hra mala SSv2 (pripadne SSv2+AP25=SSv3)

- nikdy nehrat hry pred oficialnym vydanim a liezt na Live

- skontroluj si aj napalene hry ktore mas cez abgx a nekontroloval si ich, pri chybach znovu vypalit (vytvoris iso cez imgBurn, opatchujes cez abgx, vypalis cez imgBurn), v pripade ak je chyba iba SSv1 je to v podstate zbytocne (ak si to uz hral Xbox si to zapisal do NAND pamate)

- sleduj informacie/clanky, hlavne ked vychadza novy dashboard, nieje vzdy dobre sa ponahlat, mozes si zbytocne flagnut konzolu (oznacit pre ban) apod. ako to spravilo vela nedockavcov pri hrach s AP25

- ak je to nutne, nechaj si preflashovat xbox na najnovsiu verziu (ak je to nutne), momentalne mas najnovsiu

Zaruku ze nedostanes ban nemas nikdy, no znizujes rapidne riziko banu ak sa drzis tychto zakladnych bodov. Jedina zaruka je neliezt na live alebo nemat flash. Xko mam rok, chodim casto na Live a moja konzola je stale cista.

a jak mam hru opatchovapomoci abgx?ja tu hru vzdy kontroluju ale jak to mam patchnout.a muzes mi prosim vysvetli to SSv-xbox mam teprv asi 3 tydny a v tehle pojmech se moc nevyznam. a posledni vec:nedavno sem si stahnul novy NFS,ktery sem bohuzel neskontroloval a pak sem to zkousel zpustit v Xku,ale prej kdyz mam LT+1,1 tak to nevadi,je to pravda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Iso opatchuješ tím způsobem , že ho projedeš na level 3 - tím se ti opraví a opatchuje právě to SSv2 . Když NFS neopatchuješ a v xboxu s LT + spustíš , tak se nic nestane - jen ti zčerná obrazovka a nejde to spustit.Ban ti ale nehrozí,ani se konzole neflagne .Když to projedeš levelem 3 , tak se ti to opatchuje a normálně to můžeš hrát i na live .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, rád bych se zeptal na 1 věc ohledně banu:

s mojí první konzolí jsem asi v srpnu minulého roku šel poprvné na live a zahrál si Tekkena 6 s fw LT 1.1

poté už jsem na live nešel, konzoli jsem pak prodal a koupil si novou, ale dal jsem si do ní můj starý hard disk.

otázkou je, kdyz mám na nové konzoli LT 1.1 a chtěl bych začít hrát na Live originální hry je nějaká možnost,

že bych dostal ban poté, co bych se přihlásil na úplně nový účet s novou konzolí, ale se starým hard diskem,

který už na live "byl" ?

Spíš takhle, nevím jak to bylo se Stealthem s toho Tekkena 6, takže je možnost,

že mi třeba ten ban udělili, ale dostanuho až ve chvílí, když bych se připojil na svůj starý účet znovu - je to pravda?

Jde mi o to, že chci začít hrát nějaké hry na Live, hry si na to budu kupovat, ale bojím se, že ikdyž bych se připojim na

úplně nový účet který na Live ještě nebyl, dostanu ban, kvůli starému hard disku.

Jestli někdo neví jak to - budu happy za vysvětlení

předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu