Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nejde nastavit avatar


Lakai91

Otázka

ahoj nejde mi nastavit avatar kdyz dam customize nebo cokoliv co se týče avatara napíše mi to :

A system update is required to use this feature. To continue, sing in to XBOX live, and download the update for more info visit www.xbox.com/update

mam ban takze na live se nedostanu. hodne lidi mi radilo at zkusim jinej dashboard ale to taky nepomohlo je to porad stejny. je mi to celkem jedno jestli tam ten avatar je nebo neni uz to takhle mam rok :D ale kdyby nekdo vedel cim to je tak bych byl rád za pomoc

:cheesygrin::psp::psp::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

myslim ze avatar ma nejaky update co sa netyka dashboardu (jedine ze by ho nejak v buducnosti zabalili do dashu), je to asi nieco na sposob media update ... napr. mne tiez zo zaciatku nechcelo ist bonusove oblecko z hier (RDR, L4D2, atd.) no potom som to pripojil na live a nieco sa stiahlo a updatlo a uz to slo v pohode

jedine co mozes skusit je nainstalovat najnovsi dashboard cez USB/CD

nieco som ti screenshotol, ze mozno nieco z toho riesi tych avatarov:

post-33703-14687156554141_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu