Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Spálená mechanika LT 84850C


J.B.

Otázka

Ahoj jednoho dne se mi po zapnutí konzole z xka zakouřilo. Vzhledem k tomu, že konzole byla flashlá (revize JASPER) s mechanikou LT 84850C rev. 1 reklamace nepřipadá v úvahu.

Takhle to dopadlo:

img0148oy.th.jpg img0151nh.th.jpg img0152n.th.jpg

Novou mechaniku bych si koupil od Romika viz. http://console-forum.net/tema/81916-nove-dvd-mechaniky-liteon-do-xboxu doufám tedy, že to jsou LT 84850C rev. 1 (tak aby šla flashovat po kabelu bez dalších fičurek).

Otázka zní ale jinak, jde nějakým způsobem ze staré mechaniky(nefunkční), nebo z Xka získat KEY? Ten totiž nemám. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Updatovaný dashboard nemám ...... tedy mám ho někdy z konce minulého roku. Mohu zjistit. Ten co podporuje KINECT tam ještě není.

Navíc mám někde vyčetlou NAND (doufám že to nazývám dobře, je to už nějaký pátek) celého XBOXu ...... je možné key vyčíst z toho? Původně jsem chtěl udělat JTAG, ale byla tam blbá verze kernelu či bootloaderu? Vím, že u kámoše když se dělal JTAG to nějaký KEYe vypisovalo. Popřípadě dá se už dodělat JTAG i na tohoto JASPERA, to bych pak mohl jet rovnou z disku. Díky za jakoukoliv odpověď.

Popřípadě možno prodám na náhradní díly. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Updatovaný dashboard nemám ...... tedy mám ho někdy z konce minulého roku. Mohu zjistit. Ten co podporuje KINECT tam ještě není.

Navíc mám někde vyčetlou NAND (doufám že to nazývám dobře, je to už nějaký pátek) celého XBOXu ...... je možné key vyčíst z toho? Původně jsem chtěl udělat JTAG, ale byla tam blbá verze kernelu či bootloaderu? Vím, že u kámoše když se dělal JTAG to nějaký KEYe vypisovalo. Popřípadě dá se už dodělat JTAG i na tohoto JASPERA, to bych pak mohl jet rovnou z disku. Díky za jakoukoliv odpověď.

Popřípadě možno prodám na náhradní díly. Díky.

ok, napiš mi na pm, domluvíme se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak můj box je zachráněn!

Bohužel nikdo ze zdejšího fóra mi nebyl schopen pomoci. Čekal jsem, že místní borci (v tomto případě mám na mysli Romika) kteří se tu tváří tak, že ví o Xku první a poslední, mě uvedli několikrát v omyl. Ať už vezmu vyčtení NANDU či jakoukoliv záchranu spálené mechaniky (resp. vyčtení DVD keye z mechaniky na výše uvedených fotkách).

Nakonec mi ale pomohl velmi ochotný člověk jménem XBooster (najdete jej na adrese: www.xbooster.cz), který spálenou mechaniku opravil do takové podoby, že z ní byl schopen DVD Key vyčíst. Pak už jsem si jen počkal až dorazí nová mechanika z UK a rozjel se za ním. Samotné zprovoznění nové mechaniky (nahrání vyčteného keye) včetně odzkoušení a následné montáže přímo přede mnou nezabralo déle jak 15min. Velmi profesionální práce které si cením a určitě jí doporučím ostatním.

Nyní můžete toto téma již zamknout. Děkuji.

Jirka B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To není cín, nebo možná je ale originální z výroby. Do mechaniky nebylo nijak hardwarově zasahováno, po jejím odpálením jsem ji teprve otevřel (odpečetil) a poté nafotil. Pak jsem zjistil, že jsem v koncích, ale nakonec pomohl XBooster.

Nevím jak byla mechanika opravena, aby z ní bylo možné opět vyčíst key (mohu to, ale ověřit mám ji ve skříni - ještě jsem jí nezkoumal). Nicméně sám bych toto určitě nezvládl a ani bych se tím nechtěl zabývat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu