Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Promáčklý UMD Kryt


Genesis

Recommended Posts

rakvicI : Přestaň kecat kraviny a zalez tam odkaď si přišel

Genesis: pokud ti to umd funguje tak bych to neřešil, jinak se prodávaj novy plastovy obaly na ty umdčka takže jenom vykucháš to "cd" dáš do novýho obalu a tadá můžeš pařit dál

vypadá to nějak takhle http://www.8starshop.com/images/products_images/unfurl/wnbn26162.jpg určitě je seženeš na ebay nebo myslim že i na playcentrum.cz je mají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rakvicI: ne, všechny umdčka jsou stejný (rozměrově) jak ty platový obaly tak ty "cd". Jinak co je těžkýho na rozkřupání trochy plastu že to začátečník nesvede? I 3letý děcko by to dokázalo. (btw klidně všechno ve zlim ale podle toho co tady předvádíš vypadá že pspčko a vlastně i PC a internet vidíš poprvé ty. Laskavě se trochu zamysli nad svým chováním, nejenom tady...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady

obal je trošku "otevřenej" můžu UMD vyndat ale nevym jestli to načte i bez toho obalu(ale zkoušet to moc nechci)

BTW. nechci stahovat iso když mám UMD s tou hrou asi za cca 750,-¨

'Zálohu jsem zkoušel přes UMD Dump ale nevim kam se to ukládá v ISO mám jenom nějákej soubor kterej má 0kb a strašnĚ moc čísel a písmen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu