Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

mechanika


wain

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
jj dik takze kdyz mam mechaniku benq a mam dash 9199 muzu to opatchowat podle twyho nawodu aby mi tam sel assassins s ochranou 25

Ano - zkontroluj ale vždy iso v ABGX 1.0.5 autofix na level 0 . Tam uvidíš , jestli to má ochranu AP25 a nebo potřebuje nějakou opravu . Potom to projeď na level 3 . Potom znova na level 0 pro kontrolu - mělo by to být vše zelené a teprve potom to můžeš vypálit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
toro: k tomu tvymu navodu na ty novy hry pomoci beta dashe. Je to bezpecne do budoucna, budu moc v budoucnu normalne nehrat novy dash, nebudou problemy?

Nový dash budeš moct nahrát v pohodě ale nejspíš už budeš oflagovaný pro ban a tudíž bych nelezl na live.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nový dash budeš moct nahrát v pohodě ale nejspíš už budeš oflagovaný pro ban a tudíž bych nelezl na live.

Ano nový DB jde potom nahrát bez problémů , ale je to vhodné jen pro hraní offline . Konzoli to neflagne - odehrál jsem už ASSASSINA i NFS HP a konzole je programem XVal čistá .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ano nový DB jde potom nahrát bez problémů , ale je to vhodné jen pro hraní offline . Konzoli to neflagne - odehrál jsem už ASSASSINA i NFS HP a konzole je programem XVal čistá .

to je prave pro me ta nejvetsi prekazka, na live bych chtel, jeste jsem ani nevyuzil ty zkusebni mesicni ucty a jeste nemam ani stazene avi kodeky, takze pro me bude asi flash nezbytny :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu