Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.55 Waninkoko CFW / BACKUP PLAYBACK ENABLED


ganyb

Recommended Posts

  • Odpovědi 486
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak já už na to vážně nemám, se*u se s tím celej den a ani za ho*no nejde.

Měl jsem 3.55 geohot, nahodil jsem multimana a FTPbox, přes recovery z5 na ofic. 3.55 z toho pak přes rec. na 3.55 Waninkoko.

Stažený hry kopíruju přes FTP do router hdd do složky GAMES, když to pustím přes MultiMana, bez výsledku. černá obrazovka.. spustím přes Rogero, vyberu hru.. Předtím mě to napíše něco o eboot.bin a jestli to chci fixnout, ať dám ano či ne.. tak na mě stejně bafne black screen. Mohl by mi někdo tedy nějak pomoc??

Případně zas půjdu z5 na geohot a tam už snad musím něco rozběhnout.

Vy jste vazne mimoni! Nam jede vsechno co tam naladujem ! v multimanovi do hdd0/GAMEZ v Rogeru do hdd0/GAMES.....uz se to tu 100x vysvetlovalo. Prectite si laskave cely tema...PISINA1 to tu vysvetluje jak trotl porad dokola a Vy to nechapete. Naposled opakuji, podle mych testu jede 99,9% her co jsem tam naladoval!!!....a verte ze jich od vcerejska bylo hooodne !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo dělej ze mě mimoně :roll: tohle jsem fakt čekal se tu můžu ****** abych všem odepsal na jejich 1000x odpovězenou otazku ještě udělám video-návod.....

prostě mi nejde ani Skate 3 ani Midnight Club LA

dodrzujes to, ze hra je original a neupravena ( uprava EBOOTU atd ) to je velmi dulezity.....hra bez upravy. Ja Vam snad poslu video, jak to supreve funguje.:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dodrzujes to, ze hra je original a neupravena ( uprava EBOOTU atd ) to je velmi dulezity.....hra bez upravy

a to poznám jak? stahuju z ps3iso.org.. jestli tam jsou upravený ebooty to nevím.. Každopádně, stáhnu, rozbalím, kopíruju.. Či-li, kde je problém?

Půjdu zkoušet geohot a jestli to půjde, tak to otázka inteligence určitě není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě se může stát, že nějáká hra nebude korektně fungovat, ale to bych videl spíš na problem v manageru. Jsou to jen narychlo podepsany verze a nejsou dělaný pro tenhle CFW. Zatím mi jelo vše, kromě GTA IV Complete. Hra se spustí,vyberu kterou kapitolu chci hrát, ta se taky spustí, ale do menu už nenaběhne. F1-2010 v multimanu corrupted data, v rogero normálně jede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu