Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.55 Waninkoko CFW / BACKUP PLAYBACK ENABLED


ganyb

Recommended Posts

pisina1: Může mi pls. někam nahodit originál EBOOT A PARAM k F1 2010? Mám asi upravené, v multimanu jak říkáš corrupted data, ale v rogero mi to vyhodí číselnou chybu, pokud se pokusím o BD emulaci, tak black screen, díky moc :)

Tady to je: http://www.uloz.to/7464021/f1-eboot-rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 486
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čau když se pokoušim zapnout /app_home/PS3_GAME tak mi to hodí tuhle chybu 80028F14. Nevíte co s tim?

Tak tuhle chybu to hodí, když v té složce není namountovaná hra tzn. je prázdná. Sakra lidi, chcete krást hry, ale nemáte o ničem ani ponětí, už mě to přestává bavit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevíte někdo jak unBricknout konzoli ? někdo tady psal že to jde pomocí donglu ...

"Good news foreros:

It is possible to get rid of the brick to update wanikoko.

How? ... needed if or if an USB dingle (ps3key, etc ... there are from 11 € in Coupe)

1) Put the console via a USB factory jig

2) We will put in the update root 3.55 (PS3UPDAT.PUP) and also lv2diag of naima.

3) Turn on the ps3 and see what the stick flashes ... let them set up well.

4) There will come a time when the green LED will start blinking ps3 indefinitely, turn off the PS3 and removed the jig.

5) light the ps3, and if everything went well we usually turn on the red box showing us the factory mode.

6) Turn off ps3, remove the state of factory mode, and turn on.

Jestli to fakt funguje nevím, ale můžeš to zkusit, tím už se nic nezkazí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl bych Vás někoho poprosit o návod (odkaz i klidně v EN) jak a co udělat, abych mohl hrát hry stažené z netu? Asi by se to dalo poskládat ze všech příspěvků jak puzzle, ale ucelený návod jsem nenašel nikde a nechci si puzzle poskládat špatně a něco pokazit.

Všechno jsem přečetl od začátku do konce ale pro mě jakožto nového majitele PS3 CECH-2504A 160GB, je dost složité se zorientovat. Mám zkušenosti s flashováním telefonů atd., ale konzoli jsem žádnou nikdy neměl.

Mám oficiální FW 3.55, k dispozici flashku 32GB, počítač, internet a to je asi vše co je potřeba :-)

Moc bych to ocenil a myslím, že bych nebyl sám :-)

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl bych Vás někoho poprosit o návod (odkaz i klidně v EN) jak a co udělat, abych mohl hrát hry stažené z netu? Asi by se to dalo poskládat ze všech příspěvků jak puzzle, ale ucelený návod jsem nenašel nikde a nechci si puzzle poskládat špatně a něco pokazit.

Všechno jsem přečetl od začátku do konce ale pro mě jakožto nového majitele PS3 CECH-2504A 160GB, je dost složité se zorientovat. Mám zkušenosti s flashováním telefonů atd., ale konzoli jsem žádnou nikdy neměl.

Mám oficiální FW 3.55, k dispozici flashku 32GB, počítač, internet a to je asi vše co je potřeba :-)

Moc bych to ocenil a myslím, že bych nebyl sám :-)

Díky

http://www.psney.4fan.cz/?p=40

Jen místo cfw od Geohota, použij ten od Waninkoka ;)

A stejně to tu radši trochu pročti, ať víš, že je riziko bricku, ale myslím, že u SLIM 160gb to nehrozí, no... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mne jste tady vetsina liny prasata co chteji vsechno zadarmo a pod nos.Ja se treba trapil s Midnight club Las Vegas 3 dny.A vy tady furt otravujete kluky a furt pisete dokola samy kraviny a jste liny si neco precist.Vsechno tu mate napsany tak uz sakra neotravujte,a kluci kteri pomahate uz to nedelejte-jsou to jen liny prasata,kdyz to tady ctu a sleduju kazdej den tak je mi vas lito.Vykaslete se na prasata kdyz jsou liny cist!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To: xmen2

Zato tys asi nepomohl nikdy nikomu jen hudruješ o prasatech. Já osobně jsem radil spoustě lidem ohledně flashování FW v telefonu, při problémech v sítích wifi/lan/wan atd. A určitě jsem za život více radil než si nechával radit.

A pročetl jsem tu všechny relevantní nemrtvé témata. Přesto jsem neměl jasno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady pofle tohoto návodu jsem to dělal já a suuuuper. http://www.ps3break.cz/cms.php?id_cms=11 (měl jsem OFW 3.55, udělal jsem dowgrade na 3.41 a pak zase zpatky tak ža jsem provedl downgrade na 3.15 pote pres recovera na OFW 3.41 a pak na OFW 3.55) vse OK. Ted budu zkouset CFW od Wutangrza protože ten od Wani.... nemuzu kvuli me PS3 tak uvidim a dam vedet)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale pomaham spouste lidem jako ty.Ale kdyz tady vidim jak vsichni chteji super podrobny navody,a ja pritom vse pochopil a provedl jen diky procteni relevantnich temat,tak je problem evidentne nekde jinde.Jinak to ze nepomaham tady je jen proto,ze jsou lidi hrozne liny,hlavne tady.Je to asi hodne o IQ............Jinak nechci tady delat flame,jenom nemam rad otavny prasata nic vic.:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz nepíše mi prosím někdo celý postup DOWNGRADE co mám zmačknout kolikrát to má pípnout a co všechno mám dát na flešku a do jakého adresáře díky moc všem

Máš to tady: http://console-forum.net/tema/111919-3-55-geohot-custom-firmware-faq-hb-ftp, stáhneš OFW 3.55 a uděláš to přes recovery.To je vse.

  1. Stáhněte OFW/CFW.
  2. Rozbalte a soubor PS3UPDAT.PUP vložte na flashku do složky PS3/UPDATE.
  3. Vložte flashku do vypnuté PS3.
  4. Podržte tlačítko zapnutí PS3 dokud se nezapne a znovu nevypne.
  5. Opkujte ještě jednou, nyní však konzole dvakrát pípne, čímž se dostanete do Recovery menu.
  6. Zvolte možnost System update a vyberte update z flashky.
  7. Po instalaci se PS3 vypne a měla by několikrát pípnout.( mě nepípla)
  8. Po updatu konzoli zapněte tlačítkem na konzoli, ne ovladačem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu