Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.55 Waninkoko CFW / BACKUP PLAYBACK ENABLED


ganyb

Recommended Posts

  • Odpovědi 486
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ahoj muže někdo poradit stahl jsem hru mindjack škoušel jsem ji přetáhnout přes ftp přes program total comander dal jsem kopirovat celou složku hry s číslem do složky gamez ale je problem jako by ta hra se nestáhla do ps celá má3,74gb a vubec to v multitamu neukazuje tu velikost sice ukazuje jakoby že tam je ale to se nespustí a v total comanderu se to někde vždy zastaví jakoby zamrznul nenapíše že je vše přeneseno a pak ho musím ukončit mužete poradit prosím jestli mám přenášet hry přes něco jinyho nebo něco dělám špatně díky moc za radu pokud byste mohli pomoci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:!: dobra zprava pro Ty, co se boji bricku...byl vydan..podle testeru, ze vsech CFW nejbezpecnejsi CFW od Kmeawa.....ale podle toho co ctu, funguje nejak podobne jako JB dongle 3.41... to znamena, pri kazdem spusteni se musi nahrat nejaky program, aby byly funkcni zalohy her . Tedy efekt neni trvaly jako u waninkoka,ale po zapnuti, vzdy nahrat nejaky soubor. http://psgroove.com/content.php?666-Tutorial-How-to-Install-Kmeaw-CFW-No-Bricking-Backups-PSN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj muže někdo poradit stahl jsem hru mindjack škoušel jsem ji přetáhnout přes ftp přes program total comander dal jsem kopirovat celou složku hry s číslem do složky gamez ale je problem jako by ta hra se nestáhla do ps celá má3,74gb a vubec to v multitamu neukazuje tu velikost sice ukazuje jakoby že tam je ale to se nespustí a v total comanderu se to někde vždy zastaví jakoby zamrznul nenapíše že je vše přeneseno a pak ho musím ukončit mužete poradit prosím jestli mám přenášet hry přes něco jinyho nebo něco dělám špatně díky moc za radu pokud byste mohli pomoci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malá otázka nakopíroval jsem hru do ps3 s celou složkou BLES-01044 do složky na hdd Games najel jsem pak na multimana a tam se mi ukázala dal jsem load nahrálo to ikonu spustim hru ze začátku vše ok ale když má najet do menu spadne z5 do XBM chtěl jsem použít to z 1 stra. " pokud hra nejede, zapneme v menu emulaci BD ( BR required ) tlacitkem čtvereček na ovladači...musíte mít v mechanice jakýkoliv originál disk !!! " ale nevím kde zapnu tu emulaci BD dík za odpověd.Jinak se jedná o hru Create..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vim, ze je tu nekolik temat ohledne anonymyzace a stealthu cfw. Chci se vsech zeptat, dali jste si cfw s vedomim ze se rozloucite s psn, nebo jste vsichni presvedceni ze to pude vratit na ofw bez jakychkoli stop? Nevi nekdo jestli uz probehlo vyjadreni sony jak se k situaci postavi? Dik

jsem na PSN i s CFW a je mi to uplne fuk! Kdyz me nekdo dokaze, ze z Vas nekdo nekdy dostal ban, pak se budu bat a nepolezu tam. To ze se nekde neco pise, neverim tomu, dokud me to osobne nepotka. Je to sice muj vlastni nazor na vec, ale banany mi prijdou jako povidacky. Mozna ho par lidi dostalo, ale polozme si otazku proc??? Ze hraji na CFW online? Tomu neverim, mozna banan dostal ten, kdo se pichnul pres CFW online a hral jeste nevydanou hru...preba 2 dny pred vydanim...to si Sony zjisti lehce a banan Vam da. Tak to bylo i u X360, se svagrem jsme se drzeli zasadniho pravidla, nikdy nehrat hru pred jeho vydanim a byt online. Tenkrat byly vlny banu..co se povidalo, mi to mely zaply 12hodin denne a banan nikdy neprisel. Takze to je muj nazor na vec !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:!: dobra zprava pro Ty, co se boji bricku...byl vydan..podle testeru, ze vsech CFW nejbezpecnejsi CFW od Kmeawa.....ale podle toho co ctu, funguje nejak podobne jako JB dongle 3.41... to znamena, pri kazdem spusteni se musi nahrat nejaky program, aby byly funkcni zalohy her . Tedy efekt neni trvaly jako u waninkoka,ale po zapnuti, vzdy nahrat nejaky soubor. http://psgroove.com/content.php?666-Tutorial-How-to-Install-Kmeaw-CFW-No-Bricking-Backups-PSN

Už to tam láduju. musí se zase opatchovat OFW, takže to chvilku trvá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tam láduju. musí se zase opatchovat OFW, takže to chvilku trvá

Ty ses vazne tezkej tester :thumbup:, jeste ze Te tu mame! Ale nevim jak to tam funguje se zalohama, musis nainstalit nejakej Lv2 pkg, kterej se vzdy nahraje do RAMky...jak u JB 3.41. Tak dej vedet co to je zac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čak chci se zeptat občas když dám emu na ON tak mi to v XBM zamrzne stává se to taky někomu ?

Tak já emulaci na ON dávat zatím nemusel.. Nebo když jsem zapnul Need for Speed Hot pursuit a neměl disk v mechanice, tak mi to zas vjelo do xbm, když jsem vložil nějakej disk, jelo to fpoho.

Jinak, občas mi to taky zamrzne a jediný řešení je pak vytáhnout z elektřiny..

Ale to se moc nestává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau mam problem jelikoz mam jen 40GB HDD v PS3 tak jsem si koupil externi a chci se zeptat jestli je nakej backup manager kterej nacte i NTFS hdd protoze na FAT32 jdou jen 4GB soubory vic ne popr nake nejlepsi reseni diky .

Možná by pomohlo, když by si HDD vyjmul z krabičky, napojil ho rovnou do PC a soubory tam překopčil, tak by snad mělo jít... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu