Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.55 Waninkoko CFW / BACKUP PLAYBACK ENABLED


ganyb

Recommended Posts

  • Odpovědi 486
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem to taky zkusil a vše v pohodě. Měl jsem CFW od GEOHOTA a OFW jsem nainstaloval normálně přes system update.Nemusel jsem to dělat přes recovery menu.Hry co jsem zkoušeljedou všechny (GT5,MAFIA2,BLACK OPS,SINGULARITY)

Mám akorát problém se singularity.Sosnul jsem verzi Singularity EUR JB PS3 READNFO-ACTiViSiON ,ale jde mi tam jen němčina a nikde nemůžu najít jak změnit jazyk.Poradíte někdo kde to změnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim lidi,dnes jsem úspěšně nainstaloval cfw od Waninkoka a hned jsem sel hodit nejakou tu hru na psko,chtel jsem to tam hodit pres FTP,ale nevim jestli to je stejnej postup jako u 3.41-hdd0-game-BLUSxxxx ? Protože když to takhle udělám tak se mi nic nezkpíruje,jen to hlásí že se to kopíruje,ale nic to nedělá,tak jestli neni nějakej jinej postup,jinak mám BlackBox_FTP_Server_v1.2_Waninkoko_CFW_3.55_Stealth_ID.pkg .Dikec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem v rozpacích. Všechno se povedlo. Dokonce jsem i pustil Hot Pursuit a jelo to. Ostatní hry mi však nejedou. Při spuštění zůstanu viset na černé obrazovce. A pak jsem dal aktualizovat ten Hot Pursuit a už je černá obrazovka i u něj :-o

Dal jsem tovární nastavení, znova nainstaloval rogero manager. Zase hot pursuit jelo, dal jsem aktualizaci a zase černo.

Je možné, že by to bylo tím že nemám zaškrtnuté BR Required? Zítra si jdu vyzvednout origo hry, tak to pak zkusím zapnout a uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem v rozpacích. Všechno se povedlo. Dokonce jsem i pustil Hot Pursuit a jelo to. Ostatní hry mi však nejedou. Při spuštění zůstanu viset na černé obrazovce. A pak jsem dal aktualizovat ten Hot Pursuit a už je černá obrazovka i u něj :-o

Dal jsem tovární nastavení, znova nainstaloval rogero manager. Zase hot pursuit jelo, dal jsem aktualizaci a zase černo.

Je možné, že by to bylo tím že nemám zaškrtnuté BR Required? Zítra si jdu vyzvednout origo hry, tak to pak zkusím zapnout a uvidím.

Zapni BR emulaci (čtvereček) a vlož origo disk,pak ti to pojede vpořádku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pročetl jsem to od začátku do konce a pořád když zapnu hru tak mě to vyhodí blackscreen..:( zkoušel jsem zatím skate 3 a GT5 EUR. zítra zkusím eště GT5 US ale jinak se nevím rady neví někdo co s tím..? popřípadě jakou hru eště stáhnout a zkusit..?

A máš v konzoli origo disk a v manageru zapnutej BR emulaci?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi mam problem,hodil jsem do pska GT5 (hdd0-game-BCES0056) a spustil Rogero manager,ale tenhle manager GT nevidi,nevite co s tim?

pokud pouzivas CFW, tak hry se davaji u Rogera do hdd0/GAMES/BCExxxxx , ale pozor, hry musi byt cele a bez upravenych ebootu a paramu. Prekopirovat cely obsah co je v adresaru kopie hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu