Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.55 Waninkoko CFW / BACKUP PLAYBACK ENABLED


ganyb

Recommended Posts

  • Odpovědi 486
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hodne noobska otazka.... muzu nejak zjistit jakou verzi toho NANDu mam? Jedine co vim, je to ze mam Slim verzi 120GB

Ja Ti potvrdim, ze SLIM 120GB je bez problemu...mam ho taky a Waninkoko jsem tam instalil uz 2x. Mel jsem tam Waninkoko, pak jsem tam prastil Kmeawa a vratil nazpet Waninkoka... protoze u Kmeawa vecne zamrzal system.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja Ti potvrdim, ze SLIM 120GB je bez problemu...mam ho taky a Waninkoko jsem tam instalil uz 2x. Mel jsem tam Waninkoko, pak jsem tam prastil Kmeawa a vratil nazpet Waninkoka... protoze u Kmeawa vecne zamrzal system.

Diky za odpoved, prave diky tve reakci na zamrzajici system jsem chtel spise tento nez ten kmeaw...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem tam Waninkoko, pak jsem tam prastil Kmeawa a vratil nazpet Waninkoka... protoze u Kmeawa vecne zamrzal system.

U mě to je naopak, mě spíš víc zamrzal při Waninkoko.. Jinak u Kmeawa mě zamrzal, když jsem hrál hru, dal jsem PS button a najel na manager a spustil ho.. To byla cesta k freezu ale když normálně dáš quit game a pak manager tak mě to nefreezne.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě to je naopak, mě spíš víc zamrzal při Waninkoko.. Jinak u Kmeawa mě zamrzal, když jsem hrál hru, dal jsem PS button a najel na manager a spustil ho.. To byla cesta k freezu ale když normálně dáš quit game a pak manager tak mě to nefreezne.. :)

jak to tak pozoruji, tak me to pripada, ze to neni podle toho kdo jaky ma CFW, ale snad dle modelu PS3. Znam lidi, co si u Kmeawa ani neskrtly... kazdou chvilku kabel ze zasuvky ven, aby to vyply ( zamrz ). Ja dopadl tak,ze Kmeaw se jevil OK... po pul dne testovani, snad 15 zamrzu a save pozice v haji ( ikona corupted data ). Hry jeli bez vahani, sekalo se to pri ukladani, nebo exitu ze hry, pak i pri loadu lv2 patch. U Waninkoka mi to taky zamrzlo, ale asi tak 1x z 10ti na Kmeawu. Kazdymu se to asi chova jinak... vazne to vidim snad na to co mas za model.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to zdavam od kazdeho funguje neco a neco.Radsi si pockam na poradne CFW davat to tam jak horky brambor taky nema smysl.Uvidim o vikendu ,jestli se neco nezmeni.

Mame 3 FW a od kazdeho funguje neco.3.55 Waninkoko CFW ma casto problem s cernou obrazovkou,ale kdyz dam DVD tak hra nabehne (pusoby to name jako Teensy 1.0 s HEX od PSgroove).

Kde proste skoro u kazde hry muselo byt DVD a pak to jede.Kmeaw CFW se me zda jako pekna sracovina,kdyz to poskozuje Save, casto zamrza Backup a nebo jen blby odejiti ze hry.

Zatim nechavam Waninkoko a budu pouzivat DVD v mechanice,az se tohle vsechno vyresi lepsim CFW a jako,ze lepsi urcite prijde uz jen ty veci FIX atd. by mohli rovnou soupnout do FW.

Nejlepsi by bylo ,kdyby kluci vymysleli EMULATOR DVD ,aby si porad ps3 myslelo,ze tam mam original disk v mechanice.To by bylo uz dokonaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak to tak pozoruji, tak me to pripada, ze to neni podle toho kdo jaky ma CFW, ale snad dle modelu PS3. Znam lidi, co si u Kmeawa ani neskrtly... kazdou chvilku kabel ze zasuvky ven, aby to vyply ( zamrz ). Ja dopadl tak,ze Kmeaw se jevil OK... po pul dne testovani, snad 15 zamrzu a save pozice v haji ( ikona corupted data ). Hry jeli bez vahani, sekalo se to pri ukladani, nebo exitu ze hry, pak i pri loadu lv2 patch. U Waninkoka mi to taky zamrzlo, ale asi tak 1x z 10ti na Kmeawu. Kazdymu se to asi chova jinak... vazne to vidim snad na to co mas za model.

Mě Kmeaw taky pořád v různejch situacích zamrzal, takže jsem spátky na Wanin. Chce to čas, než se to vychytá. Jinak se objevila zpráva, že Sony přidá do her autorizaci pomcí s/n klíčů, které se budou ověřovat přes net,stejně jako u PC her

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau nevíte jak smazat data po neuspěšné instalaci na HDD instaloval jsem hru Quantum.Theory a pokažde u 99% přestane instalovat a nejde vypnout a pak už jen vysunout zásuvku..Jinak mi to tam zůstalo 2x a mám tam jen corrupted data a normal smáznout to nejde.. :(

TO : pisina1 nevíš pls kde se to dá smáznout ?

Neni to když tam kopíruješ hru do GAMES ale když spustíš hru a ta si ukláda nějaké data na HDD..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě Kmeaw taky pořád v různejch situacích zamrzal, takže jsem spátky na Wanin. Chce to čas, než se to vychytá. Jinak se objevila zpráva, že Sony přidá do her autorizaci pomcí s/n klíčů, které se budou ověřovat přes net,stejně jako u PC her

tak to je parada, aspon Geohot a spol. tedy pokud ho nezavrou do pevnosti IF :blink: bude mit na cem pracovat... Urcite nekdo vymysli nejakej fix na autorizaci, jedno je ale jiste, pres PSN si nikdo uz nezahraje MP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau nevíte jak smazat data po neuspěšné instalaci na HDD instaloval jsem hru Quantum.Theory a pokažde u 99% přestane instalovat a nejde vypnout a pak už jen vysunout zásuvku..Jinak mi to tam zůstalo 2x a mám tam jen corrupted data a normal smáznout to nejde.. :(

TO : pisina1 nevíš pls kde se to dá smáznout ?

Neni to když tam kopíruješ hru do GAMES ale když spustíš hru a ta si ukláda nějaké data na HDD..

myslim, ze by to mohlo jit podobne jak u PSP....smazat to rucne na hdd0 (FTP, Multiman ) najit slozky s hrou neni tak slozity... najdes podle ID ... BLESxxxx atd. Ja mam taky corupted data, ale na save pozici.... smaznu to rucne na hdd0 v save, prave podle ID hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau mam problem rozdelil jsem si v GOW Colection velke soubory (psarc) programem PS3Spliter pak jsem je nakopiroval kde byl origo psarc ktery uz jsem vymzal.Spustim pres Gaia Manager 2.01 nejdriv jsem zkusil spustit pres app/homePS3_GAME/ ale zcernala obrazovka a vratilo se to do XMB tak jsem to zkusil s ORIGO BR a to se nacetlo do menu tam mam na vyber GOW 1,2 a kdyz kliknu na cokoliv tak zcerna obrazovka a z externiho HDD nic uz se nenacita tak musim na tvrdo vypnout PS3 mohl by nekdo poradit co delam blbe uz jsem zoufalej :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu