Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.55 Waninkoko CFW / BACKUP PLAYBACK ENABLED


ganyb

Recommended Posts

  • Odpovědi 486
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak já jsem v rozpacích. Všechno se povedlo. Dokonce jsem i pustil Hot Pursuit a jelo to. Ostatní hry mi však nejedou. Při spuštění zůstanu viset na černé obrazovce. A pak jsem dal aktualizovat ten Hot Pursuit a už je černá obrazovka i u něj :-o

Dal jsem tovární nastavení, znova nainstaloval rogero manager. Zase hot pursuit jelo, dal jsem aktualizaci a zase černo.

Je možné, že by to bylo tím že nemám zaškrtnuté BR Required? Zítra si jdu vyzvednout origo hry, tak to pak zkusím zapnout a uvidím.

Tak už mám i BR required a stále jen černo :-( a zkusil jsem i fix permision. Achjo :-(

EDIT:

Ale koukám, že ten fix permision upravuje podle svého názvu složku luan12345.

zatímcoi rogero kopíruje hry do složky dev_hdd0/GAMES. Nevím však jak jde ten fix nastavit protože žádné menu nemá. Neumíte někdo poradit prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běž do recovery menu a dej Rebuilt Database a mělo by být po problému.

Tak jsem udělal jak si napsal a místo " GAME DATA UTILITY " mi to akorát přeskočilo do rolovacího okna ke mam FTP , Multiman , Instal package files atd. jsem fakt už zoufalej nevím jak to odstranit :( pls help

Když to chci ted smazat píše to " An error occurred during the delete operation ( 80010036 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.Kmeaw CFW se me zda jako pekna sracovina,kdyz to poskozuje Save, casto zamrza Backup a nebo jen blby odejiti ze hry.

A pro mě zase ne. Já jsem s tím spokojenej, sice je trošku otravný spouštět ten lv2 soubor ale co.. Jinak dneska mi to zamrzlo myslím že 1, během kopírování na ftp.. Což jsem čuměl jinak pokud nezkouším nějaký "fail" verze her, tak jsem fpoho.. Stahuju z ps3iso a co jsem stáhnul, tak běží a to nemám ani tu BR emulaci na ON.

A až budu časem muset volit mezi stahovanými hry nebo Online hraní tak druhá možnost je pro mě přednější. Nejsem nijak hardcore hráč, čili nemusím mít každou boom hru co výjde, počkám si a časem si ji za pár stovek koupím z bazaru. Stahovat hry je fajn ale nemám z toho takovou tu radost a často pak ani hru nedohraju do konce, prtže mám na výběr z xx her.. =) Jinak pochybuju, že by Sony dávala Banány, prtže kdyby se o to snažili, tak už to mohli dávno vyzkoušet na psp scéně..

ale už jsem OT.. :)

@ ganyb

Taky jsem nad tím tak uvažoval.. Mě víckrát zamrz víc ten Waninkoko CFW, ale na tom jsem moc her nezkoušel. Nejvíc mě dorazilo, když jsem hrál 3D Dot Game Heroes a po 20 min. když jsem vešel na balkón hradu, tak mi to hodilo BS :D

// @Tonylee, já jsem to nejdřív ještě promazal na ftp, pokud neznáš ID hry nebo tak, tak se mrkni na datum vytvoření složky a podle toho to taky můžeš smazat ale v tý game složce jsou asi i patche atd.. Mám corrupted data na 1.05 patchy u GT5 takže mě čeká asi reinstall, což bude zas trvat.. tou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano tam jí mam.. ale nejmenuje se Blesxxx... Ne.. v Rogero to najde jen origo disc..

A jak je instal package files.. a nad tim ps3-Game File neco... Tak to hazi error kdyz na to kilknu

A kdyz v rogero zapnu hru... (X) tak me to vrati do xmb a nic

1) jakou máš hru? 2) zkus si sehnat origo EBOOT a PARAM a překopírovat je 3) máš zapnutou BR emulaci? 4)pokud ti Rogero nenajde hru musíš jí mít špatně pojmenovanou,musí to být ten BLESxxx (najdeš v PS3_DISC / PARAM.sfo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.Na PS3 spust FTP a přes total commandera se připoj do PS3 kde otevřeš složku dev_hdd0 a otevřeš to..

2.Do složky dev_hdd0 udělej novou složku s názvem GAMES

3.Do té složky skopíruješ složku příkl. "BLES-00927 " každá hry má jiné číslo což nevadí prostě jí tam skopíruješ.

4.Vypneš FTP na PC pak i na PS3..

5.Vlož do PS3 nějakou ORG. Hru jedno jakou tam dáš..

6.Na PS3 spustíš program Rogero_Manager_v7.8 naskočí ti tam hra kterou si skopíroval z PC do PS3 která už bude mít normalní název hry..

7.Najedeš na ní a zmáčkneš X z Rogero_Manager_v7.8 to skočí do XMB což je dobře

8.Místo hry kterou si tam dal by se měla změnit ikona " obrázek " na hru kterou si tam skopíroval pak jen zmáčkneš X na té hře a hra by se měla nahrát..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Testoval už zvás někdo hry : Prince Of Persia The Forgotten Sands - BLES00840 , Clash of the Titans - BLES00841 , Quantum Theory - BLES00868

Mě to dělá :

Prince Of Persia The Forgotten Sands - BLES00840 při nahrávání černá obrazovka..

Clash of the Titans - BLES00841 při nahrávání černá obrazovka

Quantum Theory - BLES00868 při kopírování které hra vyžaduje na HDD u 99% zasek a 100% neudělá...

PS : Omlouvám se za dvě odpovědi hned za sebou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Testoval už zvás někdo hry : Prince Of Persia The Forgotten Sands - BLES00840 , Clash of the Titans - BLES00841 , Quantum Theory - BLES00868

Mě to dělá :

Prince Of Persia The Forgotten Sands - BLES00840 při nahrávání černá obrazovka..

Clash of the Titans - BLES00841 při nahrávání černá obrazovka

Quantum Theory - BLES00868 při kopírování které hra vyžaduje na HDD u 99% zasek a 100% neudělá...

PS : Omlouvám se za dvě odpovědi hned za sebou...

Zkus u BLACK SCREEN jiný EBOOTy /PARAMy , mě takhle nešlo GT5,stáhnul jsem 3 různý EBOOTY a až ten 3. šel (i v originál. stáhnutý hře byl už zřejmě pozměněn EBOOT)

Zkus tady najít: http://psx-scene.com/forums/f187/some-original-unmodified-eboots-76505/

+ u návodu na tu hru jsi zapomněl aby v Rogero zpustil čtverčkem BR emulaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus u BLACK SCREEN jiný EBOOTy /PARAMy , mě takhle nešlo GT5,stáhnul jsem 3 různý EBOOTY a až ten 3. šel (i v originál. stáhnutý hře byl už zřejmě pozměněn EBOOT)

Zkus tady najít: http://psx-scene.com/forums/f187/some-original-unmodified-eboots-76505/

+ u návodu na tu hru jsi zapomněl aby v Rogero zpustil čtverčkem BR emulaci.

Dík za odkaz kouknu...

Jinak k té BR emulaci ja jí nepoužívám vůbec a už mám otestováno cca 40 -50 her a na 99.9% vš šlape v pohodě u zaplé BR emulaci ps3 dost zamrzá..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jede nekomu : Killzone 2 ? Me driv na JB sel v pohode,ale nejede na 2 CFW.Tak jestli je to ebootem ? Snad nekde najdu origos.

EDIT: Jsou to sice asi instalacky,ale treba se s toho da neco pouzit ...

[url="http://www.ps3-hacks.org/ps3-game-eboot-files-rewritten-for-v3-41-and-requests-2.html"]http://www.ps3-hacks.org/ps3-game-eboot-files-rewritten-for-v3-41-and-requests-2.html[/url]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu