Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.55 Waninkoko CFW / BACKUP PLAYBACK ENABLED


ganyb

Recommended Posts

Mam problem, chtel jsem si nainstalovat znova GAIA... poprve mi sel nainstalovat, ale bohuzel mi nic nejelo diky FW (tak jsem ho smazal).. ale ted mam problem s instalaci a to ten, ze kdyz chci pkg nainstalovat, tak mi to napise An error occurred during the install operation. (80029564) nemel nekdo podobny problem a nevedel by, jak to opravit? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 486
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jede nekomu : Killzone 2 ? Me driv na JB sel v pohode,ale nejede na 2 CFW.Tak jestli je to ebootem ? Snad nekde najdu origos.

EDIT: Jsou to sice asi instalacky,ale treba se s toho da neco pouzit ...

[url="http://www.ps3-hacks.org/ps3-game-eboot-files-rewritten-for-v3-41-and-requests-2.html"]http://www.ps3-hacks.org/ps3-game-eboot-files-rewritten-for-v3-41-and-requests-2.html[/url]

jo mě jede aj onlajn,pres rogera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od black screen by ti měl pomct FIX PERMISSONS, upravujé přístupová práva

ja jsem ho pouzil a opravdu mi pomohl u nekolika her. Ale.gt5 a tomb raider underworld mi ps3 vzdy spolehlive zaseknou pri pusteni na cerne obrazovce. Ted jde o to jestli to nemuze byt verzi te hry pripadne ebootu jak tu par pidi psalo. Jenze ja nic neupravuju tak leda by to uz bylo upraveny jak stahuju. U toho gt5 jsem stahl eboot nekoho komu to jede nahral do hry a porad nic.

Pak nevim jake jsou rozdily mezi us a eur verzemi a pal a ntsc. Nemuze byt problem jeste tam nekde? Kdyby nejelo nic ale nektere hry mi prave jedou dobre tak nekde musi byt zakopany pes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Blooman: Co tady sakra blbneš? Trpíš samomluvou nebo co?

Waninkoko dnes nebo zítra vydá svuj CFW v.2, kde bude opavena chyba s brickem u 256 NAND a nějáké nové,"tajemné" jádro payload (doposud PL3)

Slibuje, že už nebudou takřka žádné Black Screen

Hermes chystá vydání svého CFW, ale pro 3.41

Nepište mi prosím PM s úplnejma blbostma. Díky

Všechno je tu napsaný !!!!!

Kdybyste to tady nezahlcovali blbostma, tak se v tom vyznáte. Díky lidem jako Blooman to tady za chvíli bude mít 1.000.000 stran

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okay řeknu to takhle: Mam tam black ops...

Přez rogero dám (Square-Čtvereček) Br required a jdu do xmb.. zapnu hru

Ale hodí error: 80010009 .. Co to je za typ erroru? Mam složku Bles01031 v dev_hdd0/Games A v Tý Bles složce mam ps3_game a ps3_disc.. v ps3_game je Usrdir... Atd

Děkuju :)

Sorry ale v mim věku je normální že sem nervózní.. :D A netrpělivej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okay řeknu to takhle: Mam tam black ops...

Přez rogero dám (Square-Čtvereček) Br required a jdu do xmb.. zapnu hru

Ale hodí error: 80010009 .. Co to je za typ erroru? Mam složku Bles01031 v dev_hdd0/Games A v Tý Bles složce mam ps3_game a ps3_disc.. v ps3_game je Usrdir... Atd

Děkuju :)

Sorry ale v mim věku je normální že sem nervózní.. :D A netrpělivej

Myslím, že budu mluvit za všechny, když napíšu že by jsi měl dát zpět ofic. 3.55 a žít (dejme tomu) "poklidný" život jako do doby, než jsi se dozvěděl, že nějaký CFW existuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau hej nevíte co mám dělat s velkejma souborama protože když to rozdělim třeba u gt5 tak mi najede black screen ale všechny hry bez rozdělení mi dou. pouštim to z ext. hdd tak to na něj musim rozdělovat. rozděluju to přes PS3Splitter.

zkousel si to potom zkopirovat na interni hdd? tak by to melo fungovat bez blackscreenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že budu mluvit za všechny, když napíšu že by jsi měl dát zpět ofic. 3.55 a žít (dejme tomu) "poklidný" život jako do doby, než jsi se dozvěděl, že nějaký CFW existuje.

Uvažuju nad tím kvůlu zamrzaní... No Cwf a psp bylo něco lehčího.. až budu mít nervy zas se k tomu vrátimm ;D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu