Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

3.55 Waninkoko CFW / BACKUP PLAYBACK ENABLED


ganyb

Recommended Posts

  • Odpovědi 486
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Díky ganyb za tvůj pracně vypsaný postup,který jsem četl uz v předem vypsaným topicu,ale klobouk dolu a hlavně by jsme měli číst všichni.. Asi počkám do zítra kam to vše bude směrovat a kdyžtak pak zkusim tenhle CW taky.. Je mi jen záhadou proc tomu jednomu týpkovi slo PSN normalne..(na strankach Waninkoka). Zkusim zitra uplne cisty 500GB disk jestli to tomu vsemu nejak napomuze (PSN a minimalizace bricku).. Pokud by to takhle slo,tak by to bylo jedine rozumne reseni na spousteni zaloh misto hledani v pkg v chaosu netu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je góól je nějaká šance bricku když teď mám úspešně nainstalovanej ten novej cfw a dám zase geohot cfw a pak zase tenhle?neví někdo.

pokud Ti jde o nainstalovani Multimana, tak zkus pro verzi 3.41, jak pise pisina1. Ale myslim si, ze pokud by jsi chtel z nejakeho jineho duvodu CFW Geohot, tak pres recovery das zpet OFW,pak CFW Geohot, a nazpet na tento, zase pres recovery OFW a tento CFW. Je to ale jen moje domenka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud Ti jde o nainstalovani Multimana, tak zkus pro verzi 3.41, jak pise pisina1. Ale myslim si, ze pokud by jsi chtel z nejakeho jineho duvodu CFW Geohot, tak pres recovery das zpet OFW,pak CFW Geohot, a nazpet na tento, zase pres recovery OFW a tento CFW. Je to ale jen moje domenka...

Přesně tak,jde to,já to dělal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pisina1 a instaloval jsi FW z toho tvého odkazu viz nize???Mohlo by to teda znamenat ze by sel treba multiplayer na CoD : Black Ops...ted je jeste otazka zda mohu nechat hry aktualizovat kdyz budou vyskakovat?? Nebo tady se taky nesmi jako u pkg? Podle me by to melo jit...Multiman je vlastne takovy manazer jako Daemon Tools na PC :-) Jinak multiman instalovat nejaky starsi pro verzi 3.41 nebo tu uplne posledni verzi,ktera je jak pro 3.41 tak 3.55?? Nekde tu je myslim Geohot Custom firmawaru...verze multiMAN ver 1.12.05 BASE [20110113_170000] FW 3.41.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pisina1 a instaloval jsi FW z toho tvého odkazu viz nize???Mohlo by to teda znamenat ze by sel treba multiplayer na CoD : Black Ops...ted je jeste otazka zda mohu nechat hry aktualizovat kdyz budou vyskakovat?? Nebo tady se taky nesmi jako u pkg? Podle me by to melo jit...Multiman je vlastne takovy manazer jako Daemon Tools na PC :-) Jinak multiman instalovat nejaky starsi pro verzi 3.41 nebo tu uplne posledni verzi,ktera je jak pro 3.41 tak 3.55?? Nekde tu je myslim Geohot Custom firmawaru...verze multiMAN ver 1.12.05 BASE [20110113_170000] FW 3.41.rar

Jo,to je on . Aktualizace můžeš instalovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potvrzuji, PSN funguje...to ze mi neslo, byl asi nejakej shock.

Quicksilver: original FW stahnes tu http://dus01.ps3.update.playstation.net/update/ps3/image/us/2010_1207_ca595ad9f3af8f1491d9c9b6921a8c61/PS3UPDAT.PUP

Blba otazka a pujde to na moji verzi konsole ? Jestli ji tady nekdo z vas ma,kdyz to udelam podle vaseho postupu : Original a pak dat CFW.

Kdyz tak si pak dam provaz :_(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde stahnu original FW - 3.55 ?

Mam tam 3.41 od waninkoka.Muzu tedy normal dat OFW a pak dat waninkoko-3-55 ? Mam Slim 160GB verzi Cech 2104A.Jestli uz na to nekdo daval 3.55 Wawinko moc dekuju za informace.

Možná zde- http://uk.playstation.com/ps3/support/system-software/detail/item326207/Update-features-(ver-3-55)/

nebo zde- http://us.playstation.com/support/systemupdates/ps3/pc_update/index.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blba otazka a pujde to na moji verzi konsole ? Jestli ji tady nekdo z vas ma,kdyz to udelam podle vaseho postupu : Original a pak dat CFW.

Kdyz tak si pak dam provaz :_(

Quicksilver být tebou tak počkám tak 2-3 dny,já osobně i když čtu že hodně lidí udělalo update a neměli brick do toho zatim nejdu,nemám zájem si pos*at konzoli za 5K,myslim si že do tich 3 dnů vyjde bezpečnější postup updatu na CFW,nemá to smysl zatim riskovat,kdo si počká ten se dočká ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvláštní proč mě to rdr nejde a ani enslaved nemá se ještě něco udělat než to spustim přijde mi že to dělají hry co se z části uloží na disk když je zapínáš jenže se uloží jenom 1kb nejsou na to nějaký patche?

O ničem nevím. rozjel jsem i dead rising 2 a to se po spuštění intaluje na disk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu