Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP to DVD software?


RataLaPomeranche

Otázka

No prohledal jsem celej google, stáhl i pár torrentů, ale žádnej program, kterej by dokázal překonvertovat film na DVD do formátu pro PSP, jsem bohužel nenašel. A tak se ptám vás, jaký používáte software na konverzi filmů na DVD do formátu pro PSP. Je mi jasný, že tu někde podobnej topic na 100% je, ale už jsem se nahledal dost, díky. :nospam:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ehm... ohledně toho XviD4PSP ... hází mi to error, odůvodněno - Found errors in AVS script.:blink: nevíš co s tim?

me taky neco podobnyho, nejdrive to chtelo framework a pak mi to pri instalu hazelo errorry. a stejne newim jak se to pouziva, staci mi psp movie creator

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No prohledal jsem celej google, stáhl i pár torrentů, ale žádnej program, kterej by dokázal překonvertovat film na DVD do formátu pro PSP, jsem bohužel nenašel. A tak se ptám vás, jaký používáte software na konverzi filmů na DVD do formátu pro PSP. Je mi jasný, že tu někde podobnej topic na 100% je, ale už jsem se nahledal dost, díky. :nospam:

Hm.. celej google.. mam se smat? sam si spammer kdyby si vedel tak vhodne slovni spojeni PSP VIDEO CONVERTOR a vyjednou ti stovky.. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hm.. celej google.. mam se smat? sam si spammer kdyby si vedel tak vhodne slovni spojeni PSP VIDEO CONVERTOR a vyjednou ti stovky.. :roll:

no sem to tam schválně dal:-d a novej avant(prohližeč) to spočitá odkazy.-d a bylo jich jen 136:-D .. je fagt že nejsou ty odkazi žadná slava ..ale da neco najit:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hm.. celej google.. mam se smat? sam si spammer kdyby si vedel tak vhodne slovni spojeni PSP VIDEO CONVERTOR a vyjednou ti stovky.. :roll:

No člověka to po pár downloadech začne srát... mam plnej komp sraček typu 3gp vide convertor, PSP movie bla bla bla..... a stejně se mnou většina programů vyjebala hned po spuštění a v tom horším případě jsem je ani nespustil, tak proč se nezeptat na fóru, které k tomu slouží.... Ale on se najde vždy někdo, kdo bude mít blbý kecy... peace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No člověka to po pár downloadech začne srát... mam plnej komp sraček typu 3gp vide convertor, PSP movie bla bla bla..... a stejně se mnou většina programů vyjebala hned po spuštění a v tom horším případě jsem je ani nespustil, tak proč se nezeptat na fóru, které k tomu slouží.... Ale on se najde vždy někdo, kdo bude mít blbý kecy... peace.

tak si tady stahni ten set CLONE je good.. a ma jen 30+ mb... fagt doporučuju!....

jinak schánám alcohol 120%... ma nekdo registračku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu