Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

vypálení her s externí vyp.


becks7234

Recommended Posts

Zdarec má někdo zkušenost s vyp.her na externí vyp.?u mě mito hází chybu po 1% a vyjede mi z mechaniky..objeví semi tabulka I/0 a tam je hláška kterou si nepamatuji ale jeto skrze disk.používám imgburn normální dvd/cd mi přečze a i vypálí problém je u + r dl :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec má někdo zkušenost s vyp.her na externí vyp.?u mě mito hází chybu po 1% a vyjede mi z mechaniky..objeví semi tabulka I/0 a tam je hláška kterou si nepamatuji ale jeto skrze disk.používám imgburn normální dvd/cd mi přečze a i vypálí problém je u + r dl :roll:

ale dvd+r dl mi nacte ale u vypálení mi ukazuje chybu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jaký používáš typ médií?

Jinak problém bude s největší pravděpodobností ve vypalovačce... Na externích mechanikách se dá běžně vypalovat, ale měla by to být ta klasická s externím napájením, dobré zkušenosti s vypalovním XBOX her jsou s mechanikami LG, a to i externími...

Naopak problémy jsou u tzv. slim mechanik (tenké, zpravidla napájené přímo z USB), které si s tím prostě neporadí, hlásí chyby vypalování nebo při kontrole media ve čtení sektoru...

Napiš, jakou máš konkrétně vypalovačku, tedy typ a stáří... První pomocí by mohlo být aktualizace FW, jina kais nezbyde nic jiného než koupit novou nebo vypalovat na jiné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé, na téhle by to mělo jít... Zkus si koupit jednu Verbatimku a vypálit to na ní, příp. nejnovější verze ImgBurn a nainstalovat drivery pro chipset a tu vypalovačku

Chyba muze byt obecně bud v tom, že si vypalovačka neporadí s mediem (pak nový FW nebo jiný typ média) nebo že má počítač problém někde v přeosu dat (drivery chipsetu/USB/vypalovačky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

používám média memorex a typ vypalovačky je LG GE20LU11 ted jsem jí kupoval 14.1.2011

Presne tuto externí vypalovačku mám u notebooku a palim hry na xbox na media verbatim ad už printable nebo normal a za celou dobu znicene jen 1 medium a to resetem pc pri vypalovani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře zkusím si koupit verbatim až budu mít možnost jinak kluci díky a co mě zajímá tak než vypaluju tak se vůbec neukazuje buffer.což by podle mě mělo jít i když jeto externí.nebo vám to jde?i když ten buffer nevyrovná?

Tak všem vám děkuju už jeto v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jakej byl problem nakonec?:)

psal jsem jim skrze reklamaci.a odpověd jejich byla že byl omyl v podpisu mechaniky.tak jsem si vzal slimovou LG..a jde bez problémů.ale jen na verbatimky.memorexky nato nedám u 20% víc měto nepustilo.ted se chystám zkusit Maxxel tak jsem zvědavej.ale podle mě jeto FW..žeto nepodporuje určité média

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sis koupil tu slimku co mám já? :) ... já taky pálím jen na Verbatimky tak pak napiš jak si dopadl s těma maxelkama docela by mě to zajímalo ;)

no tam jí na skladu neměli tak měli tuhle http://www.suntech.cz/produkt/131976/LG-GP08NU6B-DVD-RW-externi-slim-USB-2-0-cerna.htm

jo napíšu tito ale tak zejtra a nebo v pátek.tak zatím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu