Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kmeaw CFW 3.55 + LV2 patcher


veks

Recommended Posts

  • Odpovědi 378
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

pisina1: už toho máš asi dost co? :) Mě se totiž už neukazuje ve fillezile složka GAMES a GAMEZ jako dřív,zkoušel jsem i v dev_hdd0 vytvořit složku GAMES a hru tam přetahnou ale to tam stejně neni.. A ještě co je zajímaví že v ps3/system info mi ted ukazuje 132gb free a před instalací Kmeaw atd. jsem měl asi 30gb free..:idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky jsem o 2iq zase chytrejsi :D .mam jeste nejake dotazy asi uz budes unaveny z tech vsech dotazu okolo ale zkusim to te potrapit :) .mam ps jailbreaking ale nikde jsem nenasel navod jak konzoli downgradovat na 3,41 ted kdyz vidim ze jsou cfw to mozna nema ani uz smysl ikdyz mam za to ze psjb bude bezpecnejsi pred banem ne ,nebo se pletu? hlavni dotaz mam takovy stahl jsem si hru jen na zkousku virtual tennis 4,47gb muzu ji vypalit na dvd a zkopirovat v ps3(asi blbost :) ) jinak mam 60gb cechc04 takže 100% pujdu do kmeaw abych si z konzole neudelal cihlu.idealne pro me by byl nejaky navod pro uplny zacatecniky ,hodne lidi se tu boji napsat aby nevypadali blbe :) ja to priznam je to dost informaci najednou pro lamy jako já. kazdej chce hrat hry co nejdriv aby se pomstil sony za to že driv za to musel platit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky jsem o 2iq zase chytrejsi :D .mam jeste nejake dotazy asi uz budes unaveny z tech vsech dotazu okolo ale zkusim to te potrapit :) .mam ps jailbreaking ale nikde jsem nenasel navod jak konzoli downgradovat na 3,41 ted kdyz vidim ze jsou cfw to mozna nema ani uz smysl ikdyz mam za to ze psjb bude bezpecnejsi pred banem ne ,nebo se pletu? hlavni dotaz mam takovy stahl jsem si hru jen na zkousku virtual tennis 4,47gb muzu ji vypalit na dvd a zkopirovat v ps3(asi blbost :) ) jinak mam 60gb cechc04 takže 100% pujdu do kmeaw abych si z konzole neudelal cihlu.idealne pro me by byl nejaky navod pro uplny zacatecniky ,hodne lidi se tu boji napsat aby nevypadali blbe :) ja to priznam je to dost informaci najednou pro lamy jako já. kazdej chce hrat hry co nejdriv aby se pomstil sony za to že driv za to musel platit :)

http://console-forum.net/tema/112935-kmeaw-cfw-3-55-instalace-faq-hb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já spustil zatím jen GT5 a RDR, obojí z interního (má to ty velké soubory). Z externího jsem pustil jen NFS HP. Nešlo mi Just Cause 2, Modnation Racers, Mafia 2 (vše jsem zkoušel i z interního i z externího, nikde nepomohlo ani zapnout blu-ray v mechanice). Předpokládám správně, že fix permission prochází a opravuje hry, které najde na disku? I int i ext? Někdo tu psal, že rozjel Mafii, jaktože já ne? Podotýkám, že vše kromě Modnation Racers mám na originálce kopíruji to z toho, takže eboot mám správný... Vše dělám přes Rogero Manager 7.8, něco jsem vyzkoušel i přes Gaiu, ale tam je to ještě horší. Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nn , ja to myslim tak ,co ten fix ti presne opravil ,co ti predtim neslo

Aha, tak sorry, ja si to vzal spatne.Ten fix jsem testnul ale nic zatim nepozoruju.Vse zatim jede kro NFS HP (ten mam BLES-00949) a ne ane ho rozjet.Zkousel jsem novy EBOOT ale ani prd, jeste bych chtel PARAM ale ten nemuzu nikde splasit.Zajimave je ze ve slozce co mam NFS tak ten EBOOT nejde videt, ale kdyz ho tam kopiruju odjinud tak se me to pta na prepsani.Jsem z toho uz na sr..... No uvidime co dal. Jestli nekdo mate orig. EBOOT a PARAM na NFS HP (BLES-00949) tak prosim o link.Diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S novou Gaiou už nepotřebujete lv2 patcher: http://psgroove.com/content.php?668-Gaia-Manager-2.0-Brings-Wutangrza-CFW-Support-LV2-Autopatching-AddedA ještě jsem pročetl fóra, vypadá to, že opravdu k velké většině her je třeba zapnout čtení z blu-raye a vložit disk. Ještě tam zkusím dát něco jiného než Eye-create :) A je rozdíl, jestli to zapínám přes ikonu blu-ray disku nebo přes app_home? Protože u těch her ze začátku jsem vždy dával app_home, i když jsem zapnul vložený disk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S novou Gaiou už nepotřebujete lv2 patcher: http://psgroove.com/content.php?668-Gaia-Manager-2.0-Brings-Wutangrza-CFW-Support-LV2-Autopatching-AddedA ještě jsem pročetl fóra, vypadá to, že opravdu k velké většině her je třeba zapnout čtení z blu-raye a vložit disk. Ještě tam zkusím dát něco jiného než Eye-create :) A je rozdíl, jestli to zapínám přes ikonu blu-ray disku nebo přes app_home? Protože u těch her ze začátku jsem vždy dával app_home, i když jsem zapnul vložený disk.

Pokud hra chce vložený disk, tak ji musíš spouštět z disku, ne app_home

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud hra chce vložený disk, tak ji musíš spouštět z disku, ne app_home

Dík, tzn. že odpoledne budu zkoušet znovu, vždy přes Rogero se zapnutým blu-rayem a přes ikonu disku a měl bych to snad rozchodit. Ještě tam dám teda jinou hru než Eye-Create...

Edit: Ještě by mě zajímalo, kdy budeme mít Rogero s integrovaným LV2 patcherem... Hledám novinky všude možně, zatím nic :) Ale autor Gaia to měl za jedno odpoledne, tak snad už se na tom pracuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz:

možno hlúpa otázka ale nedá mi spať :)

Mám 3.41 a JB teensy 1.0. Veľmi ma zaujíma prechod na tento CFW ale ak ho chcem musim prejsť na oficialny 3.55. Problém mám ale v tom že v OFW 3.55 je myslím zakázané pripájať neoficiálne zariadenia cez USB to znamená aj herné ovládače. Mám ovladač na PS3 od značky Trust. Otázka teda znie, pôjde mi na tomto CFW tento ovládač?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde nekomu : Apache Air Assault ??? Kvuli tomu jsem daval tohle FW ,ale misto toho se FW casto zasekava uz i pri spusteni manageru,nebo u hry ,ktera me na predchozim FW normal jela.

Uz jsem s toho rozcarovanej.Little big planet 2 jsem normal zpustil s DVD a jelo to ,ale ten Apache at jsem menil param.sfo nebo Eboot a delal Fix nic ... cerna obrazovka i s DVD.

Diky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se furt neukazujou zálohy co mam na intenim disku,ani v gaia,rogero a multiman..nevite čim to je? Do jaký složky se teď přes blackbox dávaj?

Napadlo tě zkusit zazálohovat nějakou originálku (teda jestli vůbec nějakou máš)? Ono ti to pak tu složku vytvoří samo a můžeš to tam najít... Stačí přemýšlet.

Edit: Zkopíroval jsem hru na externí disk s tím souborem >4GB, Gaia je rozdělí na menší soubory a hru pojmenuje s podtržítkem. Můžete mi někdo potvrdit, že po zkopírovaní zpět na interní to Gaia zase spojí tak, aby byla hra funkční? Uvažuji o zformátování interního disku, toho zamrzání je hodně, tak bych to trochu vyčistil. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau mam problem rozdelil jsem si v GOW Colection velke soubory (psarc) programem PS3Spliter pak jsem je nakopiroval kde byl origo psarc ktery uz jsem vymzal.Spustim pres Gaia Manager 2.01 nejdriv jsem zkusil spustit pres app/homePS3_GAME/ ale zcernala obrazovka a vratilo se to do XMB tak jsem to zkusil s ORIGO BR a to se nacetlo do menu tam mam na vyber GOW 1,2 a kdyz kliknu na cokoliv tak zcerna obrazovka a z externiho HDD nic uz se nenacita tak musim na tvrdo vypnout PS3 mohl by nekdo poradit co delam blbe uz jsem zoufalej :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu