Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kmeaw CFW 3.55 + LV2 patcher


veks

Recommended Posts

Tak sem se konečně odhodlal a nainstaloval CFW Kmeaw. Měl sem trochu obavy, když sem četl zdejší diskuzi, ale za pokus to stálo. Proto bych se rád podělil o pár postřehů a zkušeností.

Nainstaloval sem OFW 3.55, potom přes recovery (přes XMB nešlo) CFW-KMEAW, dále LV2 patcher a Rogero manager. Postupoval sem přesně podle zdejšího tutoiálu. Vše mě funguje naprosto v pohodě, tak jak má. Jede mě PSN, stahuju normálně do her updaty jak do originálek, nic nezamrzá. Buď mám kliku, nebo co konzole to unikát, anebo lidi nečtou, nepostupujou podle návodu a sou pohrkaný, fakt nevím.

Odzkoušené hry:

1) GT5 (EU) - staženo, jede jen na int. HDD

2) PES 2011 (EU) - kopie z BR, jede z int. i ext. HDD

3) F1 2010 (EU) - kopie z BR, jede jen z int. HDD, z ext. naběhne jen úvodní obrazovka s logem a nic víc

Pravděpodobně některé hry z ext. HDD nepojedou, nevidím v tom ale žádnej problém, na ext. HDD můžu mít úložiště a vždy, když budu chtít hrát, hru prostě během pár minut nakopíruju do PS3.

Jinak žádnou BR emulaci nepoužívám, vše mě zatím jede bez potřeby BR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 378
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak sem se konečně odhodlal a nainstaloval CFW Kmeaw. Měl sem trochu obavy, když sem četl zdejší diskuzi, ale za pokus to stálo. Proto bych se rád podělil o pár postřehů a zkušeností.

Nainstaloval sem OFW 3.55, potom přes recovery (přes XMB nešlo) CFW-KMEAW, dále LV2 patcher a Rogero manager. Postupoval sem přesně podle zdejšího tutoiálu. Vše mě funguje naprosto v pohodě, tak jak má. Jede mě PSN, stahuju normálně do her updaty jak do originálek, nic nezamrzá. Buď mám kliku, nebo co konzole to unikát, anebo lidi nečtou, nepostupujou podle návodu a sou pohrkaný, fakt nevím.

Odzkoušené hry:

1) GT5 (EU) - staženo, jede jen na int. HDD

2) PES 2011 (EU) - kopie z BR, jede z int. i ext. HDD

3) F1 2010 (EU) - kopie z BR, jede jen z int. HDD, z ext. naběhne jen úvodní obrazovka s logem a nic víc

Pravděpodobně některé hry z ext. HDD nepojedou, nevidím v tom ale žádnej problém, na ext. HDD můžu mít úložiště a vždy, když budu chtít hrát, hru prostě během pár minut nakopíruju do PS3.

Jinak žádnou BR emulaci nepoužívám, vše mě zatím jede bez potřeby BR.

nerikej hop dokud nepreskocis.... ano hry jedou v poho, ale az budes v GT5 zacinat od zacatku po pátý, diky zamrzu u savingu a tim padem poskozeni save pozice, tak Te trefi jako me. Doufam, ze uz existuje zpusob jak eliminovat zamrzy... a nerikejte , ze se u Vas tak jeste nestalo ! Je sice pravda, ale kdo tomu ma verit, nekteri maji zamrzy kazdych 5 minut, nekteri 1x denne a Ti vyvoleni ho pry jeste nemely... to uuurcite :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se podělím co jede mně (vše Rogero Manager): GT5 EUR z int, bez BR, RedDeadR EUR z int, bez BR, Just Cause 2 z ext, s BR, Mafia 2 CZ z ext, s BR, NFS HP z ext, bez BR. Jediné, co jsem nerozjel nijak je Modnation Racers, naskočí úvodní obrazovka a pak to už jen pořád načítá.A vyšly nové backup managery, všechny s implementovaným LV2 patcherem (www.psgroove.com). Ale vzápětí Kmeaw vydal novou verzi LV2 v.3, která opravuje další problémy se zamrzáním, takže zase ještě počkám, až budou managery obsahovat tuhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

burngame: máš jediný štěstí, že to je tvůj první příspěvek. sony jen hrozí, že nějakej ban bude rozdávat, ale ještě se neoběvila ani jedna zabanovaná konzole a pokud se někdy budou rozdávat bany tak ti nikdo neřekne že za tohle nebo za tohle ten ban dostaneš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevím jak u tohodle cfw, ale já když odinstaluju nějaký manager tak se mmi smažou i hry který mám na interním HDD vytvořené právě tím managerem takže je nemažu a nechávám je tam

Tak jsem to schválně zkusil, protože tolik her tam zase nemám. Odinstaloval jsem rogero 7.8 a nahodil 7.9a a hry zůstaly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak třeba to je už vyřešený, ale já rozhodně ten backup manager mazat nebudu, nechci riskovat že příjdu o 100 GB her

Stačí si ve file manageru složku s hrami přejmenovat na cokoliv, co manažery nepoužívají (např. kradené hry :D) a nemůžou ti to smazat při odinstalaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě Kmeaw CFW ma problemy jenom kdyz jste on-line v XMB!! hral sem 4hodiny blackops a zadnej freez prestanu hrat chci syn. trofeje a freez...No uz se taky tesim na REBUG 3.55, kdyz sem mel jeste 3.41rebug with JB tak fungoval paradne akorat, kdyz jste chteli zmnenit vizualizaci pri prehravani mp3s tak freez...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak třeba to je už vyřešený, ale já rozhodně ten backup manager mazat nebudu, nechci riskovat že příjdu o 100 GB her

odpoved je jednoducha, abys mel jistotu ze neprijde pri mazani managera o hry, tak pred mazanim v XMB najed na ikonu managera co chces vymazat, zmackni trojuhelnik a vyber ,,information,, Pokud tam bude velikost managera cca 3 - 10 MB smaze se jenom manager. Kdyby tam byla velikost nekolik GB ( podle toho kolik mas her ) je manager napojeny na slozku her a smazne Ti i hry. Ja to tak kontroluji vzdy, uz jednou jsem smazal vsechny gamesky .. ale to bylo za dob JB 3.41

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě Kmeaw CFW ma problemy jenom kdyz jste on-line v XMB!! hral sem 4hodiny blackops a zadnej freez prestanu hrat chci syn. trofeje a freez...No uz se taky tesim na REBUG 3.55, kdyz sem mel jeste 3.41rebug with JB tak fungoval paradne akorat, kdyz jste chteli zmnenit vizualizaci pri prehravani mp3s tak freez...

No, tak já třeba on-line vůbec nebyl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se podělím co jede mně (vše Rogero Manager): GT5 EUR z int, bez BR, RedDeadR EUR z int, bez BR, Just Cause 2 z ext, s BR, Mafia 2 CZ z ext, s BR, NFS HP z ext, bez BR. Jediné, co jsem nerozjel nijak je Modnation Racers, naskočí úvodní obrazovka a pak to už jen pořád načítá.A vyšly nové backup managery, všechny s implementovaným LV2 patcherem (www.psgroove.com). Ale vzápětí Kmeaw vydal novou verzi LV2 v.3, která opravuje další problémy se zamrzáním, takže zase ještě počkám, až budou managery obsahovat tuhle.

pls hod lin kde si nasel lv2v3 diik moc

EDIT: uz to wim http://kmeaw.com/tmp/lv2.pkg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyšel nový lv2 patch. opravuje zamrzání http://kmeaw.com/tmp/lv2.pkg (pokud používáte gaiu, tak musíte odinstlovat a nainstalovat 2.00) nebo počkáat na vydání aktualizace

Rogero_Manager_v7.9a_Waninkoko_Kmeaw_AutoPatch_OFW 3.41_CFW3.55.pkg

http://www.mediafire.com/?bjof9udat5qovvs

Rogero_Manager_v7.9a_Waninkoko_Kmeaw_AutoPatch_OFW 3.41_CFW3.55_Stealth_ID.pkg

http://www.mediafire.com/?1k8l99zyjw8qmox

ChangeLog: 20/01/2011

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

7.9.a - Compatible with Kmeaw or Waninkoko 3.55 CFW, and 3.41 OFW.

7.9.a - Built-in the latest version of Kmeaw Payload Loader / Lv2 Patcher.

7.9.a - Startup check to load Payload only if it's not already in memory.

7.9.a - Option to load Payload.bin file from USB directly into memory.

7.9.a - More Games List scrolling improvement.

7.9.a - Added Stealth package for safer usage with PSN.

7.9.a - Patch Mode will show on GUI as "Disabled" if not supported by the Payload

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu