Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kmeaw CFW 3.55 + LV2 patcher


veks

Recommended Posts

FOR PISINA: hele ty ses teda ted na Wanin...a hry se tam poustej jako na kmeaw bo jako na geohot CFW..diik

Vyšel nový lv2 patch. opravuje zamrzání http://kmeaw.com/tmp/lv2.pkg (pokud používáte gaiu, tak musíte odinstlovat a nainstalovat 2.00) nebo počkáat na vydání aktualizace

hh o 4 posty vys to tu je..hh

lomiku nejaky news pri testovani??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 378
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jako kmeaw, ale bez Lv2. Ale je tam riziko bricku (podle konzole)

pac to ma peek and poke enabled... jj jasny diiik...zustanu u kmeaw a tesim se na REBUG

http://console-forum.net/tema/112935-kmeaw-cfw-3-55-instalace-faq-hb-update-20-1?p=1023643#post1023643

v3 lvl2 zatím netestováno...jsem před chvíli vstával ;o) jsem čuměl na Berdycha

Diiik...dystak si hod do tutu : http://www.mediafire.com/?cyi363utdttieux - FIX_PERMISSIONS_Waninkoko_Kmeaw_CFW_3.55.pkg - nekterejm hram by to melo pomoct ...

A jak dopadl ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevite jestli je nejaky fix abych si mohl udelat zalohu save z GT5 na usb disk, uz mi podruhe zamrzl CFW od kmeaw, a poskodil save, nebavi me porad hrat GT od zacatku:D max pokam na CFW od rebug :)

ale copak? :cheesygrin: Ja to uz hral 5x od zacatku. Save se da zalohovat normalne. Ja uz GT5 pokazdy ukladam na USB..... nevim jestli jde ulozit save v Kmeavu, ale ve Waninkokosu mi to v XMB skopiruje pozici na USB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale copak? :cheesygrin: Ja to uz hral 5x od zacatku. Save se da zalohovat normalne. Ja uz GT5 pokazdy ukladam na USB..... nevim jestli jde ulozit save v Kmeavu, ale ve Waninkokosu mi to v XMB skopiruje pozici na USB.

taky to ted budu hrat po 4, ale vzdycky jsem byl max 15 lvl, jdu taky vyzkouset wakinkoto pres kmeaw mi nejde udelat zaloha na flashku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele chlapci, uz jsem z toho pekne zmatenej (a asi nejsem jedinej). Ve chvili kdy vysel Wutangzra CFW jsem jasal ze pudou BM. Pak najednou prisel Kmeaw...uz si ani nepamatuju proc se od wutanga odeslo. Nasel jsem na ps3iso tut na wutanga a hodne lidi potvrzuje funkcnost. Zkousel to nekdo takhle?:

Update: kmeaw releases their “LV2 pkg.” Here’s the deal: Get Wutangrza’s CFW and geohot’s jailbreak installed and working. Install this pkg and run it — run it before you start using whatever Backup Manager (may I suggest multiMAN). This package dynamically patches LV2 adding the appropriate syscalls; the patch stays resident until your PS3 is powered off.

je mi celkem jedno jestli bych poustel po kazdym startu lv2 package...hlavne aby to fungovalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele chlapci, uz jsem z toho pekne zmatenej (a asi nejsem jedinej). Ve chvili kdy vysel Wutangzra CFW jsem jasal ze pudou BM. Pak najednou prisel Kmeaw...uz si ani nepamatuju proc se od wutanga odeslo. Nasel jsem na ps3iso tut na wutanga a hodne lidi potvrzuje funkcnost. Zkousel to nekdo takhle?:

Update: kmeaw releases their “LV2 pkg.” Here’s the deal: Get Wutangrza’s CFW and geohot’s jailbreak installed and working. Install this pkg and run it — run it before you start using whatever Backup Manager (may I suggest multiMAN). This package dynamically patches LV2 adding the appropriate syscalls; the patch stays resident until your PS3 is powered off.

je mi celkem jedno jestli bych poustel po kazdym startu lv2 package...hlavne aby to fungovalo...

Tak to dela kazdy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud se nemylim tak kmeaw CFW se patchoval OFW s patchem od kmeawa...nikde tam nic o geohotovi nebylo. Mozna se pletu, jak rikam, mam uz v tom hokej :-) Jenom z odopovedi na forech mam ted dojem ze ten kdo udelal wutang > geo >lv2 tak rika ze to funguje, Ten kdo napral rovnou OFW opatchovanej kmeawem (ty voe to je slovo :-) ) tak halsi black screen. Ne teda kazdej ale dost lidi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://console-forum.net/tema/112935-kmeaw-cfw-3-55-instalace-faq-hb-update-20-1?p=1023643#post1023643

v3 lvl2 zatím netestováno...jsem před chvíli vstával ;o) jsem čuměl na Berdycha

Zdravim. Mam dotaz

Včera jsem chtel rozjet me nove PS3

muj postup:

Nahral jsem o firmware 3.55, potom jsem nahral kmeaw

Nainstaloval jsem GAIA ver. 2.02 kde by mel byt l2 již v tomto spravci

Pres ftp jsem si do vytvoreneho adresare GAMES nahral zalohu gamesy NFS

Kdyz chci hru spustit v GAIA tak se PS3 restartuje.

Dale jsem pak zkousel udelat zalohu originalky v GAIA primo kopirovanim zase do adresare GAMES. Opet kdyz chci spustit tak resatart PS3

Co delam blbe poradte dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Re. No pokud se nemylim tak kmeaw CFW se patchoval OFW s patchem od kmeawa...nikde tam nic o geohotovi nebylo. Mozna se pletu, jak rikam, mam uz v tom hokej :-) Jenom z odopovedi na forech mam ted dojem ze ten kdo udelal wutang > geo >lv2 tak rika ze to funguje, Ten kdo napral rovnou OFW opatchovanej kmeawem (ty voe to je slovo :-) ) tak halsi black screen. Ne teda kazdej ale dost lidi...

Tak tomu vubec nerozumim :) podle me zadny black screens nejsou spis freez XMB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Mam dotaz

Včera jsem chtel rozjet me nove PS3

muj postup:

Nahral jsem o firmware 3.55, potom jsem nahral kmeaw

Nainstaloval jsem GAIA ver. 2.02 kde by mel byt l2 již v tomto spravci

Pres ftp jsem si do vytvoreneho adresare GAMES nahral zalohu gamesy NFS

Kdyz chci hru spustit v GAIA tak se PS3 restartuje.

Dale jsem pak zkousel udelat zalohu originalky v GAIA primo kopirovanim zase do adresare GAMES. Opet kdyz chci spustit tak resatart PS3

Co delam blbe poradte dekuji

zkus si stahnout tento fix http://www.mediafire.com/?cyi363utdttieux

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu