Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kmeaw CFW 3.55 + LV2 patcher


veks

Recommended Posts

  • Odpovědi 378
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

INFO:

U cfw od Kmeaw se objevují problémy se zamrznutím konzole....zatím se zdá, že tyto problémy se objevují u usr, kteří přešli z goehota...kdo přejde z 3.41 rovnou, tak by měl být v klidu.

Jinak je venku nová verza lvl2. pkg....možnost spouštění záloh z usb disku...takže to tu už někde je

http://www.mediafire.com/?87c8etf34f9pcqr

Muze prosim tohle nekdo uploadnout nekam jinam ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ cartos: byl jsi na psn? tam se freez objevuje nejčastěji...osobně ti nepovím, jestli je bezpečnej pach lvl2.ver2...zatím sonduju co a jak se ma...průběžne sem budu dávat potvrzené info od více usr...pak se z toho udělá FAQ

Info2:

Potvrzena funkčnost her, který nefungovaly s upraveným ebootem na 3.41...jen je třeba sehnat original eboot

nevíš kde se daj stáhnout ty původní ebooty nechce se mi stahovat několik gb znova, popřípadě jakej Backup manager používat, je nějakej kterej je na tenhle CFW nebo můžu požít normálně multiman kterej mám teď myslím si že to je nějakej 1.12 nebo tak nějak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevíš kde se daj stáhnout ty původní ebooty nechce se mi stahovat několik gb znova, popřípadě jakej Backup manager používat, je nějakej kterej je na tenhle CFW nebo můžu požít normálně multiman kterej mám teď myslím si že to je nějakej 1.12 nebo tak nějak

Ja to stahujem cez torrenty,najdem si hru na ktoru potrebujem EBOOT.bin otvorim to v utorrente a oznacim len EBOOT.bin.Mam to stiahnute za par sekund. Pouzivam Rogero BM Manager v7.8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau chci se zeptat jakej je v tuhle dobu nejlepsi CFW (vcem jsou nektere lepsi,jaky je nejspolehlivejsi atd):Wutangrza CFW 3.55, KaKaRo CFW 3.55, Waninkoko CFW 3.55, Kmeaw CFW 3.55 ja puzivam Waninkoko CFW

podle testovani, je nejbezpecnejsi ze zatim vydanych CFW KMEAW ( samosebou pri pouziti lv2 patche, plna podpora zalohovanych her )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle testovani, je nejbezpecnejsi ze zatim vydanych CFW KMEAW ( samosebou pri pouziti lv2 patche, plna podpora zalohovanych her )

S tím musím souhlasit

Ale bude to mnohem lepší, osobně čekám na možnost ladění systému jak to bylo v Rebug pro 3.41, ale to je jen pro hard-core uživatele :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu