Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kmeaw CFW 3.55 + LV2 patcher


veks

Recommended Posts

  • Odpovědi 378
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čaute, mám PS3 slim 320GB, je tam OFW 3.55 ještě tam nebyl CWF. Chci tam dát Kmeaw CFW 3.55, můžu rovnou, nebo musím napřet jiný CFW?

Ty vole, nebuďte líní si přečíst téma než se zeptáte!!! Jasně je napsáno, že nemusíš, že se to flákne rovnou přes OFW 3.55 co je na tom nepochopitelného???:blejt:

EDIT: pak téma za pár dnů má desítky stran otázek o hovně a pak se v tom neorientuje nikdo!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ekRa: na to si musis stanou ten opravny patch..je u ty hry taky..mam dojem, že je na foru v sekci download a hry na loadfiles[/Quote]

Díky moc

mě by postačil ale samotnej jen ten patch a to asi nemáš viď?? no nic, tak to stáhnu znova. Beztak to moc nemá.

// Stáhnul jsem si to a už to funguje, každopádně díky za informaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute muzu se zeptat

1)Da se prejit na tento cfw rovnou z geohotva cfw a nebo musim nejdriv na ofw?

2)Rozumim tomu spravne ze jedina vyhoda tohoto je ze ke hram uz nepotrebuji jinej eboot?a staci zkopirovat ten orginalni resp. ten co je pribalen u backupu hry?

3) Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám problém nainstaloval jsem tento custom fw i s tim lv2 a když jsem si na interní hdd nahrál fifu 11 a chci ji pustit tak mi blikne černě obrazovka a pak ps3 nabootuje zase do xmb menu :( co s tím ?

EDIT : hru jsem zkopíroval z originálního BD... a zpouštět jsem ji zkoušel ( i kopíroval) v Rogero manager

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute muzu se zeptat

1)Da se prejit na tento cfw rovnou z geohotva cfw a nebo musim nejdriv na ofw?

2)Rozumim tomu spravne ze jedina vyhoda tohoto je ze ke hram uz nepotrebuji jinej eboot?a staci zkopirovat ten orginalni resp. ten co je pribalen u backupu hry?

3) Diky

1) dá se přejít rovnou

2) ano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám problém nainstaloval jsem tento custom fw i s tim lv2 a když jsem si na interní hdd nahrál fifu 11 a chci ji pustit tak mi blikne černě obrazovka a pak ps3 nabootuje zase do xmb menu :( co s tím ?

EDIT : hru jsem zkopíroval z originálního BD... a zpouštět jsem ji zkoušel ( i kopíroval) v Rogero manager

Pisina1 už tady psal, že mu fungovala hra jen z externího, mě taky funguje jen z externího disku. Interní mi hru sice zobrazí ale nenačte, takže si to dej na nějakej disk nebo flashku a pokede ti to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znamena to ze nepotrebuju uz zadny pkg soubory ke hram?

a taky ze se ty hry musej spoustet nejak jinak?

a musim preinstalovavat multimana a ftp server?...

1)pkg-nepotrebujes

2)spustis pres backup manager tedy napr multiman

3)Nemusis preinstalovavat nic.

EDIT

Pred spustenim backup manageru spust vzdy program LV2 ale to mas na 1. strance pokud si ji cetl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnou testované: vše v gaia a z extr. hdd. původní hry, upravené pro fw 3.41. s originálním ebootem to bude asik v poho

World cup 2010 - ok bez disku

Blur - black screen (BS)

Buzz! The Altimate Music Quiz - ok

Call of Dutty: Black Ops - BS

EA SPROTS Activity 2 - error 80010017

F1 2010 - seknutí na logu, kozole reaguje

Family GAme Night - konec u loga

FIFA 11 - ok

Fifa street 3 - ok

Monopoly street - ok

The Shoot - ok, včetně textů

WWE Smackdown 2011 - OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu