Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kmeaw CFW 3.55 + LV2 patcher


veks

Recommended Posts

  • Odpovědi 378
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

projizdel jsem cele tema radeji jeste znovu ale stejne porad nevim co delam blbe, na OFW jsem naistaloval CFW Kmeaw, potom jsem naistaloval LV2.pkg. ktery spustim pak z neho vyjedu x ale stejne mi nejde otevrit zadny backup manager, zkousel jsem i nejnovejsi rogero man. a multimanager, vzdycky to vyhodi chybu 80029519, muzete mi nekdo poradit diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

projizdel jsem cele tema radeji jeste znovu ale stejne porad nevim co delam blbe, na OFW jsem naistaloval CFW Kmeaw, potom jsem naistaloval LV2.pkg. ktery spustim pak z neho vyjedu x ale stejne mi nejde otevrit zadny backup manager, zkousel jsem i nejnovejsi rogero man. a multimanager, vzdycky to vyhodi chybu 80029519, muzete mi nekdo poradit diky

Zkus tohle: http://www.uloz.to/7469394/waninkoko-app-rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mensi problemek u Fifa 11 me porad chce aktualizovat na verzu 1.03 a kdyz ji nainstaluju tak pise ze neni potreba instalovat ? Wtf ? Me by nevadilo kliknout na kolecko a jit dal , ale pri hrani to porad naskakuje a stopuje hru ... A nekdy dokonce hru necha spustenou v pozadi ale je tam tabulka s updatem :-/ co stim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradími někdo prosím jak se zbavit složky v XMB app_home/ps3_game ve manažeru ji nevidím abych jí mohl smazat.Diky!

Tak tohle je na mě už taky moc...

Uvažoval jsem u sepsání návodu co a jak, pak nějakej sumář...ale po takových dotazech, se na to můžu z vysoka...abych měl pak plnou schránku od 12 letech kluků, díky díky díky

Každopádně přeju pevný nervy tomu, kdo se dotoho pustí ;o))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je na mě už taky moc...

Uvažoval jsem u sepsání návodu co a jak, pak nějakej sumář...ale po takových dotazech, se na to můžu z vysoka...abych měl pak plnou schránku od 12 letech kluků, díky díky díky

Každopádně přeju pevný nervy tomu, kdo se dotoho pustí ;o))))

Jj, pritom to lehci uz nemuze bejt :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestaňte tu psát pořád dokola stejné dotazy a NAUČTE SE ČÍST!!!

kdyby jste tu nepsali ty bludy, tak tu není už 10stránek z toho tak půlka blbostí...

Dotazy tu už jsou zodpovězeny, takže si přečtěte těch prvních 5 stránek

Originální Eboot.bin

http://tinyurl.com/4p79kkb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu