Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kmeaw CFW 3.55 + LV2 patcher


veks

Recommended Posts

  • Odpovědi 378
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Doporučení všem, kterým pořád něco nejde !!!!!

Zformátujte v PS3 HDD a začněte znova !!!!!!!!!

Jen pro ty inteligentnější

Jo a očekávám otázky typu "jak to mám udělat"

Tohle doporučení jsem četl na brick konzole:

jeslti máte z konzole cihlu, vyndejte hdd, připojte k PC a naformátujte....krásnej JOKE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ot: Byla by tu hodná duše která by mi to rozumě přeložila?

Anglicky neumim... moc dobře

Could not get it to work with the original instructions, don't know if i was doing something wrong, but my way definitely works but campaign only


1) First install the EP0002-CODBOBOOT_00-0000000000000000.pkg

2) FTP to HDD0/game/CODBOBOOT and delete param.sfo

3) Now replace with param.sfo from zip file

4) Copy all the files (except the eboot) from the COD Blackops USRDIR you have sitting on your pc to the ps3's hdd0/game/CODBOBOOT/USRDIR folder

5) Copy the entire BLES01031 folder in the zip to hdd0/game on the ps3

6) Restart ps3, run game

by rdbrooks


Ok this is to resolve the missing XMB icon. THe reason is because of the PARAM.SFO needing to be set to GD (gamedata "non-bootable") from HG (bootable) flags.

1) First install the EP0002-CODBOBOOT_00-0000000000000000.pkg

2) FTP to HDD0/game/ and delete your CODBOBOOT

3) Now assuming you have ALL your data in BLES01031 (complete game) rename this to CODBOBOOT.

5) Copy files from game directory in this ZIP file into your /hdd0/game folder. It should prompt to overwrite files. If not something went wrong.


by PRiME2010

This method is crude but works, you is definately room for improvement. 


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem zpustit lv2.pkg i lv2-2.pkg na KMAEW CFW 3.55 updatenutej z orig 3.55.

Hodi to black screen a dal nic, musim hard reset.

Dik

EDIT: Dela to i Rogero Manager Stealth ale blackbox stealth normalne de

EDIT: Najednou do jde.... nechapu to, restartoval sem asi 3x ps3 a jede to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem zpustit lv2.pkg i lv2-2.pkg na KMAEW CFW 3.55 updatenutej z orig 3.55.

Hodi to black screen a dal nic, musim hard reset.

Dik

EDIT: Dela to i Rogero Manager Stealth ale blackbox stealth normalne de

PRO VSECHNY : podle vetsiny uzivatelu, to dela vsem !!!! zamrzava ukladani her ( nastava poskozeni save pozic ), nenacita se obcas lv2 patch, caste zamrzy v XMB, pri loadu homebrew obcas black screen.

Secteno a podtrzeno....vypada to na nedotazeny CFW. Zlatej WANINKOKO....vracim se k nemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám taky jeden dotaz, zkopíroval jsem přes Gaiu GT5 na externí disk a napsalo mi to split files, non bootable. Spustit to samozřejmě nejde, co s tím mám dělat? Momentálně to kopíruji na interní disk, tam to asi půjde, ale je tam málo místa. Díky.

externak je ve fat32 nedas tam soubor vetsi jak 4gb.musis to hodit na interni.receno na tomto foru uz asi 1000x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PRO VSECHNY : podle vetsiny uzivatelu, to dela vsem !!!! zamrzava ukladani her ( nastava poskozeni save pozic ), nenacita se obcas lv2 patch, caste zamrzy v XMB, pri loadu homebrew obcas black screen.

Secteno a podtrzeno....vypada to na nedotazeny CFW. Zlatej WANINKOKO....vracim se k nemu

mne funguje zatim vse... hral sem zatim blackops online, nhl 11, fifa10 online, gt5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu