Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový update = Nefunkční konzole


Peter_King

Otázka

Hojte,

dnes jsem zapnul asi po dvou dnech Xbox360, hned při startu konzole mi naskočil že je k dispozici nový update, update se stáhl, restartoval konzoly, ale ta uz se nezapla. Jen mi vrčí a na ovladači mi blikají všechny 4 světýlka.

Nestalo se to už někomu ?

Předem díky za každou rozumnou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

mam stejnej problem s tim COD a ani v servisu nevedeli co s tim nechal jsem delat reflash na ten nejnovejsi LT+ nejde to stale spustit a ani z originalky a i kdyz sem offline. zkousim to znovu vypalit a projedu to abgx. ated otazky kdyz to projedu abgx muzu s tim na live(pokud COD pujde) ale mam na mysli i jine hry. a dalsi otazka: zadal sem dnes vyrobni cislo do XVal a napsalo mi to:Failed ap25 chalenge znamena to ze me ceka BAN? muzete mi prosim nekdo odpovedet v tehle vecech se prilis neorientuju. diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mam stejnej problem s tim COD a ani v servisu nevedeli co s tim nechal jsem delat reflash na ten nejnovejsi LT+ nejde to stale spustit a ani z originalky a i kdyz sem offline. zkousim to znovu vypalit a projedu to abgx. ated otazky kdyz to projedu abgx muzu s tim na live(pokud COD pujde) ale mam na mysli i jine hry. a dalsi otazka: zadal sem dnes vyrobni cislo do XVal a napsalo mi to:Failed ap25 chalenge znamena to ze me ceka BAN? muzete mi prosim nekdo odpovedet v tehle vecech se prilis neorientuju. diky

ano protoze si COD pustil na LT ne na LT+ (ktery umi flagovani zabranit)

ted uz ti to pojede.. ale je jen otazkou casu kdy dostanes ban

predtim nez jsi poustel kazdou hru, sis mel projit par diskuzi :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

xbox live znamena najnovsi dash, ak mas mechaniku ktora ap25 nepozna tak by ti to malo ist

LT+ fw prehlad: http://c4evaspeaks.com/ltplus-firmware-current-status/

AP25 prehlad: http://www.xbox-zone.sk/2011/01/21/kto-musi-patchovat-hry-ako-spustit-vsetky-hry-na-flashnutom-xboxe/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravim,taky mam novy dash a dnes sem zjistil ze uz jen cekam na ban, bude to oznacene z fable 3 kterou sem pred nejakym tim mesicem hral,nevedel sem a hral sem porad po live a chtel bych v tom i pokracovat,mam firmware 1,6 kdybych nahral nejnovejsi ceka me porad ten ban nebo uz to tomu zabrani? diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ano protoze si COD pustil na LT ne na LT+ (ktery umi flagovani zabranit)

ted uz ti to pojede.. ale je jen otazkou casu kdy dostanes ban

predtim nez jsi poustel kazdou hru, sis mel projit par diskuzi :?

diky za odpoved. a s tim banem to mam jisty? x-ko mam 3 roky a na live se zacal chodit pred 14-ti dnama protoze mi v servisu rekli ze to s tim rozdavanim banu neni tak strasny. hral sem na live jen 3 hry. podle ceho usuzujes ze me ban ceka podle ty zpravy v xvalu?

a ano COD BO sem znovu vypalil projel abgx a jde spustit akorat ted nevim jestli je dobry

s ni jit na live. diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ban nemusis dostat, ale mas k tomu blizsie, ako keby si nemal "flag". Flag sa uz v dnesnej dobe da odstranit ako to bolo za cias unripple hdd.

Vycitanim nand-u, dump-om secdata.bin, uprevenim zaznamu a opat zapisanim upraveho nand-u.

mam teda na x-ku flag! muzes mi doporucit nekoho kdo umi unflag konzole. v servisu kam

davam x-ko na reflash to nejspis neumi.dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dunky: ano, presne tak, ale informacia bola aktualna viac ako pred 24h -> http://console-forum.net/tema/112883-novy-update-nefunkcni-konzole?p=1024761&viewfull=1#post1024761

wine2: v CZ ? Nemam tusenia, ale urcite sa ti niekto ozve. Na Slovensku to viem urobit napr. ja (kontakt na mna je na tu.)

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
diky za odpoved. a s tim banem to mam jisty? x-ko mam 3 roky a na live se zacal chodit pred 14-ti dnama protoze mi v servisu rekli ze to s tim rozdavanim banu neni tak strasny. hral sem na live jen 3 hry. podle ceho usuzujes ze me ban ceka podle ty zpravy v xvalu?

a ano COD BO sem znovu vypalil projel abgx a jde spustit akorat ted nevim jestli je dobry

s ni jit na live. diky za rady

sice ted uz BO normalne pustis, ale prave pokusem pustit ho na novym dashi s LT se ti xko flaglo ...

to ze ted ho pustis OK, je sice fajn ale v xku uz si oznacenej.. takze bych asi cekal na nejblizsi ban wave, a nadruhou stranu si myslim ze vyse vypsany postup sleepym (vycitani nand-u apod. - asi jen tak nepodstoupis :) )

kazdopadne nevim, toto je jen muj nazor.. a uz se v tom zas tak neorientuji :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

sleepy: diky za kontakt na tebe ale mel jsem n a mysli nekoho v cechach nejlepe v praze,ale to uz bych asi chtel moc

jinak kdyby ste nekdo vedel o nekom z prahy kdo umi odflagvat(jesli to tedy opravdu jde) doporucte!

jo a cetl jsem ten prispevek od tommyguna a mam z toho akorat tezkou hlavu tak bude ban nebo nebude ja uz fakt nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
sleepy: diky za kontakt na tebe ale mel jsem n a mysli nekoho v cechach nejlepe v praze,ale to uz bych asi chtel moc

jinak kdyby ste nekdo vedel o nekom z prahy kdo umi odflagvat(jesli to tedy opravdu jde) doporucte!

jo a cetl jsem ten prispevek od tommyguna a mam z toho akorat tezkou hlavu tak bude ban nebo nebude ja uz fakt nevim.

Určitě to bude umět Kanalizator - domluv se s ním :

http://console-forum.net/tema/26637-flashnuti-xbox-360-mechaniky-vcetne-liteon-74-83-93-ixtreme-lt-v1-1-hdd-unban

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu