Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový update = Nefunkční konzole


Peter_King

Otázka

Hojte,

dnes jsem zapnul asi po dvou dnech Xbox360, hned při startu konzole mi naskočil že je k dispozici nový update, update se stáhl, restartoval konzoly, ale ta uz se nezapla. Jen mi vrčí a na ovladači mi blikají všechny 4 světýlka.

Nestalo se to už někomu ?

Předem díky za každou rozumnou odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Nemá? ja mám pocit, že ano, ale jist si zcela nejsem

jak pisi cod nema ochranu ap jen NFS HP, FABLE 3 a ASSASIN CREED BROTHERHOOD

nevim co jim to zacalo blbout ja mam jtag takze nevim ja jsem zavodou.

tak ja ti nevim ale na wiki je napsano ap 2.5 u nejvonejsiho dashe tak to tam maji blbe napsane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Novy dash aktivuje AP 2.5 (popripade iba niektore z nalezitosti AP 2.5 ako su ssv2/ssv3 a podobne) na niektorych hrach.

Nakolko na uvedenych hrach nie je upraveny AP 2.5 sector (bud cez "patch" alebo Abgx), tak pre bezpecnost (flag) ich LT+ resp. LT+ v 1.1 nespusti.

Moze to byt priamo "chyba" od c4eva v implementacii ASM kodu. Aj ked chybou by som to nenazval nakolko nemohol vediet co v buducnosti MS zmeni v bootovani hier.

Uz v minulosti existovali spekulacie, ze aj starsie hry obsahuju niektore z nalezitosti AP 2.5.

Riesenie?:

- cakame na patche pre hry, ktore nejdu

- cakame na update Abgx

- cakame na LT+ v 1.2

Spravnost mojej teorie?:

Ci je moja teoria spravna, tak to musi potvrdit niekto co nespusti hru na LT+ resp. LT+ v 1.1 (cierna obrazovka) a nasledne danu hru skusi spustit na iXtreme napr. 1.6 NS . Za nasledok by to malo mat "necitatelne dvd" => flag ;) popripade sa hra spusti.

Odpovede typu:

"Mne to nejde, co robit......" Su absolutne zbytocne. Ak sa uz rozhodenete odpisat, tak skuste touto strukturou.

Flash: typ flash (LT+, iXtreme 1.6, Xtreme 1.4)

Hra:

1. nazov hry (ide/nejde,SSv1, povodny wave)

2. navov hry (ide/nejde,SSv2, prekonvertovany wave na wave2)

Aktualny vysledok ?

Vsetci ti co ste z nejakeho dovodu nahodili novy update ihned po vydani (nechapem preco :-) ) mozete byt vo svojej podstate spokojni, nakolko ste predisli flagu Vasho Xka a pravdepodobne aj nasledujucemu BANu = strata zaruky.

Nahodenie update hned po vydani moze mat 2 priciny:

1. LIVE ( lezem na Live, ponuka novy Update, nic onom neviem a hned updatnem) -> to je proti LOGIKE

2. chamtivost vlastnit ihned nove veci ?:-))

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Fakt, ze COD:BO originalka nejde na LT+ resp. LT+ v 1.1 ma pravdepodobne za nasledok nekorektny kod od c4eva!

Zaklad je ten, ze napalena hra po XY overeniach cez abgx, korektnom nastaveni a vlozeni SSv2 ma byt 1:1 k originalke. To je podstata overovania ripov hier cez Abgx.

Vysledok?

LT+ resp. LT+ v 1.1 detekuje a kontroluje aj AP 2.5 (+ popripade SSv2/3) pri kazdom mediu (napalena/originalka).

Ak najde "nekorektne" data pri spustani, tak hru proste nespusti a stucke sa na 3 min (black screen) => zmenil sa sposob bootovania pri novom Dashboarde, kde LT+ resp. LT+ v 1.1 tento sposob NEPOZNA alebo ho vyhodnoti ako nekorektny a bootovanie stuckne.

Pri ktorych hrach je potrvdena "nefunkcnost"? [osobne to nemam overene, a berte to ako informativnu informaciu]

-> Halo R.

-> COD:BO

-> COD:MW2

Polemika ?

- keby c4eva nepridal "ochranu" pred spustanim nekorektnych medii, tak by vsetky media pravdepodobne isli, ale vacsina ludi by mala flag, popripade BAN. Ale takto sa plnohodnotne kody nerobia :)

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Polemika ?

- keby c4eva nepridal "ochranu" pred spustanim nekorektnych medii, tak by vsetky media pravdepodobne isli, ale vacsina ludi by mala flag, popripade BAN. Ale takto sa plnohodnotne kody nerobia :)

M.

Docela jednoduše se mohli v Microsoftu na LT+ podívat, zjistit jak přesně se provádí kontrola, a vydat dash, který bude dělat firmwaru problém. Třeba nedokázali obejít ochranu proti flagnutí, tak aspoň takhle znepříjemnili nám warezákům hraní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ked sme uz pri spekulovani, myslim si ze tento update bol iba o tom spravit dalsiu pracu pre c4e (uprava vsetkych fw zaberie dost casu), zaroven to predlzi vydanie fw pre 9504 a 0225 ... M$ maju myslim dost vela prostriedkov, ludi, konzol atd. na to aby si to najprv otestovali - a zameranie bolo samozrejme na najvacsie online fps hitovky po live

vezmite si to tak, kolko S-iek je online ? v podstate ziadne ... zatial.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu