Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Region


bubo82

Otázka

Ahoj, chci se zeptat, ted mi prisla nova vypalovacka, tak jsem vypalil 2 hry. Obe mi xbox nacte ale pri spusteni vyhodi hlasku This disc's region code is incorrect for this console.

Nevi nekdo co to ma sakra znamenat? Dik moc

Paleno na Verbatim DVD+R DL, Xbox D: 2.0.12611, jedna se o Mafia2 a Top Spin3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jsou 3 typy: region free - můžeš hrát jak na evropské (PAL) tak na americké (NTSC), pak PAL region - pokud jsi kupoval xko v čr, máš toto a nebo za 3. je NTSC region a ten je na americké konzole...

vypaluj jen hry region free nebo pal, je to jako by sis chtěl nabít telefon v USA českou nabíječkou... pro srovnání... ale elektrika s tím nemá co do činění :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Diky, zkusim jeste jinou, i kdyz u ty mafie je mi to divny, pac je czsharu Jako Mafia II CZ a komentare k tomu jsou jako ze to funguje. Mam bazarovou konzoli a teprv kratce, jak zjistim jestli nahodou nemam nakou americkou NTSC verzi?

Nebo jeste jinak. Jak zjistim u hry co mam na disku .iso +.dvd jakej ma ta hra region? Jde to nak zjistit? Treba v imgburnu nebo v 360waves?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Region zjistíš z výpisu ABGX . Používáš ho ?

Zkontroluj vždy iso v ABGX 1.0.5 autofix na level 0 . Tam uvidíš , jestli to má ochranu AP25 a nebo potřebuje nějakou opravu . Potom to projeď na level 3 . Potom znova na level 0 pro kontrolu - mělo by to být vše zelené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

abgx pouzivam, ale myslel sem ze neni potreba, kdyz se ty hry stahly i se souborem .dvd

Takze ted od toho isa odmaznu ten .dvd a projedu to v abgx. To znamena dat level 0, pustit launch a po dokonceni level 3 a znova launch a pak level 0 a zase? A mam mit pokazdy zaskrtnuty v zalozce Options Check/Create .dvd file?

JINAK ASSASSINS CREED 2 JEDE, TAKZE TAMTY HRY BYLY OPRAVDU SHIT REGION

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mafia II http://abgx360.net/verified.php?f=name&q=Mafia

iba RF a PAL, pokial si dobre pamatam cz dabing bola PAL, takze bud si to zahras v anglictine (ktoru inak vela ludi chvalilo) alebo na PC s dabingom - to je ta nevyhoda NTSC, no mozem ta upokojit v tom, ze velmi malo hier vychadza komplet lokalizovanych na xbox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu