Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DLC je jen pro JTAG nebo jak?


Valentino Rossi

Otázka

Ahoj chci se na něco zeptat.Nedávno jsem našel návod jak nahraju přes nějaký prográmek Xtaf do xka licence do pes 2011 a počkal jsem si při té příležitosti že se s tím poradím s flasherem jak mi bude dělat lt+.návod jsem mu ukázal a říkal že něco podobného se dělá a jde jen na jtag konzolích.ráno mi psal borec na foru že nemá jtag a že mu to jde,tak sem to zkusil a fakt to jde. takže ty licence do pes2011 je DLC balíček nebo jak?? vidím že flasher pravdu neměl... to pak můžu nahrát třeba DLC MAFIA 2 úplně stejně přes xtaf? díky moc,pač mám v tomhle zmatek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

asi ten balicek nebol digitalne podpisany, xtaf apod. riesi len prenos dat, nie zmenu digitalneho podpisu

... taktiez sa daju zohnat XBLA ktore su full (Worms, Dash of Destruction, Aegis Wing, atd.)

mimochodom nejednalo sa o Data Pack Update ? su free...

http://marketplace.xbox.com/en-GB/Product/PES-2011/66acd000-77fe-1000-9115-d8024b4e081d

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu