Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Konec mého PSP


Pit-Bull

Recommended Posts

furt je to krádež, ať je to ve škole nebo ne, normálně si měl zavolat policajty, když tě někdo ve školě zabijou, tak to jako nebudou řešit pro to že s tím nechtěj mít nic spolwčneho?:D

hele ale taky je rozdíl jestly ho někdo zabije nebo mu něco ukradne a policie není vhodné řešení nic mu neudělají protože výše ceny nedosáhla 5000Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do školy to nepatří, tudíž to školu nezajímá a policajti by to řešeli pokavaď by ukradená věc měla hodnotu minimálně 5000 Kč.

Měl by jsis z tý třídy najít někoho co ví kdo to PSP ukradl nebo ho má, zjistit na něj kontakt, najít si ho, dát mu přes držku a chtít ho zpátky. Taky by jsis měl pospíšit bo může bejt brzy někde v zastavárně, bazaru... jestli už vůbec není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hele co si budem namlouvat Pit-Bull nic o tobě nevím ale jestli je ten kluk např. o 2hlavu větší svaly jak kopce tak nevím nevím a nebo to řekni kámošům kamarádi určitě pomůžou nebo to řekni rodičům konec konců je to za jejich peníze a je to krádež

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Adamek, docela tě lituji, že na svůj věk neumíš ani psát česky - oni ukradlY.

Jinak - policajty zavolej - když to sečteš PSP + obal + karta + nějaké sluchátka, tak ti 5tis. uvěří.

A když policajt vejde do třidy a začne se vyptávat, tak lec-kdo podlehne a přizná se.

Nijak se do toho nemíchej - žádné napadání atp. - akorát si to zhoršíš.

Nebo bych šel za ředitelem/zástupkyní a řekl jí na jakou třídu máš podezření.

A pokud nic jiného nepomůže, napsal bych na A4 - hledám ztracené PSP, odměna 1500,-.

A třeba se ti nějaký blb-c ozve.

Nic nemám vyzkoušené, protože jsem si nikdy nic vzít nenechal.

Good Luck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy tady s toho děláte masový vraždy :D ale díky psát můžete furt ale nwm nwm co si vybrat :(

EDIT: 1) rodiče o tom nevědí a asi by mě zanili ptž to do školky tahan nesmím :D

2) mám na škole ve čtvrťáku kámoše byl ve třídě a řekl ať to vrátěj nebo půjde na policii a nic :( (jsou to prváci :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně..V dnešní době různých verbeží a haj*lů je minimální pravděpodobnost,že se ti přizná a nebo dokonce ti ho vrátí..Navíc pokud má ve třídě určitej respekt a jde z něj strach,tak ho bude i ta třída krýt.Že s tím škola nic nenadělá je jasné,protože mobily,PSP apod. do školy prostě a jednoduše nepatří a mám dojem,že je to psaný i ve školním řádě.Co se týče policie,jsou to už 3 dny,takže si myslím,že je pozdě.Mělo se to případně hlásit hned.Ale zase - ten školní řád.Kdybys náhodou zjistil,kdo to byl,tak vzít pár kámošů a někde si na něj počkat a vymáčknout to z něj.Na policii si stěžovat nepůjde,protože .. ´´Proč vás zmlátili´´..´´Protože jsem mu ukradl PSPčko´´..Takže asi tak.Ale jak psal někdo výše,nikdy jsem si nic ukrást ani vzít nenechal,takže pouze spekuluji.Jinak přeji hodně štěstí,snad se to PSP vrátí ke svému pravému majiteli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele hlavně nikomu nedávej přes držku, protože pokud ty lidi neznáš podrobně, a trefíš zrovna nějakého magora s otcem právníkem nebo zazobaným magorem, tak z toho nakonec budeš mít největší problémy ty. Podle mně máš možnosti volat policii ale jak psal ferniii je pozdě a nebo se k tomu dostat nějak z druhé strany. Obejít zastavárny, bazary, čekovat web jestli se někde nenabízí.... V takovém případě kdybys dorazil do zastavárny s policii a dokladem o koupi, záručákem s číslem co je na psp tak by ti ho měli vrátit. Jinak je asi nezmáčkneš. No a pak pokud bych zjistil kdo to je, tak bych mu spíš dělal dlouhodobé problémy ale ne fyzické....

Jinak škola nemá odpovědnost za tvůj majetek nad nějakých 500 korun, ale pokud by ses odvážil to říct rodičům a rozumně se s nimi domluvit a otec by zašel za říďou a udělal mu takový menší kázaníčko jak tam morálně podporuje zloděje, že to nechce řešit a že si myslel že škola má těm děckům dát a neučit je krást bla bla bla tak si myslím že i on by změknul...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsou to prváci jak ty říkáš tak snad není problém, nebo snad jo? A kdyby tak snad máš partu kluků, i když já bych to takhle neřešil. Tak nám alespoň popiš líp situaci. Proč dotyčnýho obviňuješ třeba.

To jsem si předevčírem zapoměl PSP v lavici a když jsem si vzpoměl tak už bylo pryč a byla tam jiná třída, zeptal jsem se toho kdo tam sedí "kde je to PSP" a říkal že neví (nesmíš věřit). Pak jsem šel za naší třídou a řekli mi, že to má jeden od nás, že si proto mám dojít. Šel jsem za ním, bavil se s ostatníma a kdybych si o PSP neřekl tak by mi ho nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Stalo sa mi presne čo tebe, ešte dávnejšie. Pohádž siete, ver tomu, že ten kdo má to psp má nepriateľov a vždy sa nájde bonzák. Musíš presne vedieť kdo ho má, nie že si niečo pripravíš pre toho čo to nemá :D. Ja som to psp z neho vymlátil kámo, alr to nemusí byť tvoj prípad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás v prváku se spolužákovy během tělocviku stratil mobil tušim SE w800i, ale to už je 3 roky. V tej době měl cenu cca 5000kč. Nejdřív to řešil učitel, tak že po nás chtěl, aby jsme vysypali naše bágly a každej mu ukázal co v něm má... Mobil se nenašel, tak se to ještě řešilo přes policie. Ta si během vyučování vzala pár žáků (samostatně) do kabinetu k učiteli a vyslíchala je, jestli si něčeho nevšimli, zda nemaj nějaké podezření atd... Mobil se nenašel, ani nevím jak to zkončilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou jsem viděl CFW vychytávku s IP adresou.

Pokud se PSP přes USB připojilo k PC, který měl IP povolenou. Nic se nestalo.

Ale pokud se připojilo k jinému PC s jinou IP, tak to tu IP uložilo a čekalo, dokud se nepřipojí ten ,,zlodějíček´´ na net v PSP a pak tu IP odeslalo na předem nastavený mail..

:cheesygrin:

Mrtě vychytávka, ale nevím jestli existuje a funguje v plné verzi...Tohle když jsem vyděl byla beta a je to už hooodně dávno (4, 5 let nazpátek)

PS:Ale tobě to už je k ničemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu