Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak se zbavit limitu na Megaupload - bez toolbaru - ktery je vlastne vir..


Anonymous_

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
neÄŤetl jsem celou diskusi, takĹľe pokud to tu uĹľ je, tak sorry,

jen chci dodat, Ĺľe megaupload na 100% pro Firefox je...

ale ty jsi nepochopil, ze zde nejde ani tak o to, jestli to pro firefox je, nebo neni, ale ze je to spyware? Vyznam tohoto slova jsem se snazil - snad dost citelne - vysvetlit v clanku..

Takze pokud pouzivas ten toolbar na firefoxu a myslis si, ze jsme tu vsici idioti, co ho NEpouzivaji, jen kvuli tomu ze si myslime ze na FF neni (kdyz jsem to psal, tak nebyl) - tak jsi na omylu - NEpouzivame ho, protoze nechceme mit v PC dalsi bastl, dalsi viry/spyware a mozna taky nechci, aby mi nekdo hledel do soukromi a delal si o mem uzivani PC statistiky a ty pak prodaval pochybnym spolecnostem.. Zadni vratka v system proste nemam rad.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Tady to mas http://dom93.altervista.org/sito/fclick/fclick.php?fid=18

.. bud to dej rovnou otevrit, nebo ulozit, to je jedno, pak to otevri, az se te to bude ptat jak to spustit, dej vybrat program ze seznamu a vyber firefox, pak jen pockej a klepni v te tabulce, co se ti ukaze, instalovat :-) a je to.. funguje to pod nejnovejsim firefoxem 3.0.1 - odzkouseno ;)

pak dej kdyztak vedet, jak to dopadlo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu