Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

JTAG a ikony her v XeX Menu


Bigelow

Otázka

Ahoj nemohu to tu nikde najit v tutorialech a tak se ptam nejde nejak nahradit ta zelena ikona v xex menu pri seznamu her. U skoro vsech her mam ikonu a nektere hry mam tam zelenou ikonu napr. mindjack a u dead space 2 tam je pekna tak poradi nekdo jak doplnit chybejici ikonu ? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ja teda neporadim, ikony neresim, jen poznamka - proc resit XEX menu? z too nic nespoustim, bud pouzivam orig dashboard nebo freestyle dash.

Btw jak se rozjede Dead Space 2 na JTAGu? Jak na ty 2 DVD?

musis mit kazdou slozku zvlast xex menu neprehrava slozku ve slozce takze mas proste dvakrat dead space v seznamu her. a jak dostat do jtagu ten freestyle dash ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a co se stane az bude hra chtit prejit na DVD 2? to to jakoze pozna, ze to ma sahnout jinam? to se mi nezda, u jinych her se to muselo ruzne hackovat atd...

mrkni sem: http://www.xbins.org/nfo.php?file=xboxnfo1898.nfo

a az to odnekud stahnes a rozbalis, budes tam mit textak s instrukcema..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a co se stane az bude hra chtit prejit na DVD 2? to to jakoze pozna, ze to ma sahnout jinam? to se mi nezda, u jinych her se to muselo ruzne hackovat atd...

kdyz hrajes tak vzdy na nejakym urcenym miste mas takovou skrinku kde si muzes ulozit hru no a jakmile si hru ulozis v prubehu deje tak to bere z 1 dvd ale jakmile dojdes az defakto do pulky hry a ulozis tak pak se te to vyzada vlozeni druheho dvd a tak vypnes hru v xex nactes dvd druhe a das nahrat ulozenou pozici a zase vklidu jedes druhou pulku hry.

jo a ty data mam ale potreboval bych trochu pocestit ten navod k tomu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tady je návod na ten dead space http://xbox360iso.com/showthread.php?t=340236

jinak používej freestyle nainstaluj daschlaunch uprav cestu a bude se ti spoustet přímo do freestylu zadáš cesty a samo si to vše najde pokud bude zájem udělám v tutoriálech nějaký návody na jtag taky mě to chvilku trvalo než jsem na to došel zítra jdu do práce tak tam něco sesmolím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

něco tady už mám http://console-forum.net/tema/115276-jtag-a-vse-kolem ten přechod na ten nový dash zkusím najít jinej zdá se mě že jsem to dělal jednodušeji

ale v práci mě to nikam nechce pustit zítra to tam dodělám je to opravdu lehký ,ale musíš mít originální NAND

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu