Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Co se děje s fotkami z her?


Vanama

Otázka

Ahoj,

když mě kinect při hře vyfotí, uloží se to pouze na mém XBOXu nebo se to někde sdílí?

Zajímá mě jestli se mám při hraní více oblíkat :)

A daj se ty fotky nějak efektně a rychle prohlídnout přímo z XBOXu nebo je musím nejdřív někam překopírovat případně ještě něco s nimi dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak už jsem na to jakž takž přišel sám. Zkoušel jsem to u Kinect Sports a tam se to musí dát sdílet na kinectshare.com a pak stáhnout. Příjde mi to teda ale pěkně ****.

Každopádně nevím jak je to třeba u Kinect Adventures kde žádné tlačítko share není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak už jsem na to jakž takž přišel sám. Zkoušel jsem to u Kinect Sports a tam se to musí dát sdílet na kinectshare.com a pak stáhnout. Příjde mi to teda ale pěkně ****.

Každopádně nevím jak je to třeba u Kinect Adventures kde žádné tlačítko share není.

stačí dát uploud fotek na live....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

haha, to si viem predstavit tie fotky pri skakani jak tam poletuje niekoho bimbas :-))))

aby som nebol uplne off topic, minule som videl aplikaciu ktora vedela citat (a mozno aj exportovat) fotky z xbox hdd, asi cez transfer kit alebo mozno aj cez usb (ak sa k tomu da dostat cez adresarovu strukturu v xboxe)

http://www.v3n3.de/?p=269#more-269

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu