Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

G body...


kennysek

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
1 hra zadarmo, ak si kupil 20 hier a presiel na 100% (teda skor si nazbieral vsetky ajchi) :)

na PS3 je to teraz vraj jednoduchsie :D

Musim nahrát ty body na jejich hrách co jsem koupil u nich? :) V tom případě už se to teda tak nevyplatí a oni z toho maj jenom prachy :) Já to jenom prolítl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Musim nahrát ty body na jejich hrách co jsem koupil u nich? :) V tom případě už se to teda tak nevyplatí a oni z toho maj jenom prachy :) Já to jenom prolítl :D

To je snad logicke, je treba poradne cist. Predpokladam ze ses domnival ze se pocitaj uplne vsechny Gs, to bypak nektery borci mohly zadarmo vykoupit cely sklad xboxcentra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To je snad logicke, je treba poradne cist. Predpokladam ze ses domnival ze se pocitaj uplne vsechny Gs, to bypak nektery borci mohly zadarmo vykoupit cely sklad xboxcentra :)

Nj nějak mi to nedošlo no... :) V tom případě bych tam kupoval jedině za ceny stejný jako jinde ne srovnatelný :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ono tych 5% maju urcite aj tak v cene, pokial zozenies niekde hru o 5% lacnejsiu, mozes kupit rovno tam :-)

podla mna by mohol sam MS nejako odmenovat hracov za Gska, nejake odomykanie arkadoviek alebo dlcciek ... ale tak snivajte s nami

Uprimne receno bych taky ocenil, ikdyby to byl vylozene nepomer, treba 10G za 1 MSP, ale pro Mrkvosoft je tohle obrovsky byznys takze by prodelavali...

Ale u nintenda funuje neco podobneho pokud vim, vymenovani hvezd za pointy, ak proc ne.

Ale myslim si ze se tak nikdy nestane, Gs byly a vzdy budou jen pro paradu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu