Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s 16GB kartou do PSP


lejkito

Otázka

Ahoj chalani mám problém s kartou kúpil som 16GB kartu do mojho PSP ale ked ju vložím do PSP tak bliká diodka že tam je karta ale psp mi ju nenájde a vyhodí hlašku že karta není vložena! počítač mi ji v pohode najde skoušel sem i format v počítači a nepomáha tak nevím!

Mám PSP 1004 FAT :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jo presne taky zabliká rychle a pak blik blik blik pomalu a nic se nedeje a ješte jak poznám že mám FAKE kartu? díky

a čtečku nemám v háji protože ostatní karty co mám tak jedou normálne a není náhodou nejaký limit na to moje PSP co se týče GB? neveme to treba jenom po 8GB? díky ale jak říkám v počítači normálně jede kopírovaní na ni i mazaní i formátováni vše jede bez problému!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jakej máš fw v psp, jiná karta ti v psp funguje? když máš fw tuším 3.90 a starší tak větší karty jak 4GB nepůjdou

fake poznáš tak že když najedeš třeba na kolonku photo v xmb a stiskneš trojuhelnik, pak dáš informations a když máš v řádku magicgate supported tak máš origo, když unknown tak máš fake. nejaký měřiče rychlosti čtení a zápisu jsou k ničemu, teď už i fake karty dosahují hodnot stejných jako origo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a ten rozdíl mezi FAKE A Origoš?

v postatě ne, fake je padělek originálních karet takže jsou méně kvalitnějsí a jsou s nimi problémy, hlavní problém je v tom že je asi nikdo nekontroluje už při výrobě takže se už do prodeje dostanou někdy nefunkční nebo poškozené karty. Jsou to sice padělky ale jsou zase levné takže není problém obstarat si 16GB za pětikilčo a myslím že je to krásná cena, i za cenu toho že je to fake

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu