Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox nenačítá profil


Fajn

Otázka

Zdravím, asi před týdnem jsem byl u kamaráda a kvůli savům jsem k jeho xboxu připojoval svůj disk (oba máme Arcade verzi - Jasper). Jenomže potom přijdu domů a co nevidím, připojím disk na svůj xbox a ten vůbec nechce načíst můj původní profil. Pouze se mě pořád ptá, jestli chci vytvořit nový. Kamarád má nejnovější patch dashboardu ze hry Assassins Creed Brotherhood. Já mám DB 2.0.12416.0. Jde nějak navrátit původní profil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no na jeho HDD asi ne, protože jste používali tvůj. ale jaspery mají integrovanou paměť. nebo se mohlo stát žes ho smazal, ale o tom bys asi věděl... mno můžeš zkusit ještě prohledat svůj HDD v settings v xku, je možné, že se ti ovladač blbě připojuje. jednou se mi to stalo. že ta dioda na ovladači a na xboxu svítíla v pravo, místo v levo a taky se mě to pak ptalo, jestli chci vytvořit profil, jako kdyby tam vůbec nebyl.. no tak jsem xko restartoval a spároval ovladač s konzolí a pomohlo.. jak říkám, mrkni do nastavení na hdd jestli tam ten profil bude tak zkus, co jsemradil a když tam nebude, můžeš zkusit zavolat kamarádovi ať se mrkne on na svůj xbox jestli náhodou nedošlo k přepsání profilu do jeho interní paměti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jj tak už je to jasné.. teď ti neřeknu přímo, ale stoprocentně buď ty a nebo tvůj kamarád jste spustili nějakou hru s AP 25 bez LT+ flashe a dostali jste tzv. flag, použij program XVAL kterým skontroluješ svůj xbox.

a tohle si přečti a odtama ten XVAL stáhni a pak napiš..

http://www.xbooster.cz/jak-overit-jestli-mam-zabanovany-xbox-360/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jjj tak to jsi v pohodě, bez flagu.. takže jedině tvůj kamarád. jednou se to tu už řešilo, že někdo přenesl svůj profil z jednoho xka na druhé a z důvodu flagu má též profil jako corrupted. ale co s tím ti neporadím... zkusím to tu pohledat a kdyžtak ti pošlu echo.

EDIT: tak jsem to našel... http://console-forum.net/tema/108027-ban-offline?highlight=ban+offline

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak to je dobra haluz, dobre vediet :-)

kebyze sa mi to stane, spravim asi toto (aby som neprisiel o gamescore a sejvy):

- vyzalohujem si komplet hdd (hlavne profil, sejvy) cez transfer kit (redukcia xbox hdd -> usb)

- skusim recovery gamertag (v pripade ze je to MU profil)

- ak by to bol offline profil, tak asi u toho kamarata si vytvorim z toho offline profilu xbox silver live profil a potom to recoverol na svojom

- nakoniec sa pokusil prepisat corrupted profil tym novym, alebo upravit vsetky sejvy na novy profil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu