Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP2 - NGP ( next generation portable)


radator

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Myslis ze tam bude hezci to call of duty? nez na normalni PSP (3000) (myslim call of duty roads to victory..)

Doufam ze jo :) pac ja sem do CoD serii celkem fanda. :)

omg, tak to je snad jasné že když přijdou s hardwaremn o výkonu stolních konzolích, tak budou ty hry hezčí než na starši generaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jak očlověk kterej nevyhrál v Sportce bych si to nekoupil,až tak za cca 1-2 roky po vydání kdy cena klesne,protože jako nemám zrovna moc peněz na rozhazování ale vypadá to jako dobrá investice,a kdybych si měl vybrat mezi NextGen Consolema (PS3,X360,Wii),novou HD TV nebo NGP,tak bych bral NGP,protože stará CRT TV stačí (Scart na PS2 Má :D),a na co Ps3 když mám silnej PC a když hraju,tak hraju (nebo točim projekt My Name Is Not Earl) na PC SAMP,a mám PS2,což mi stačí,a většinou jsem na PSP.

Jinak s tim 3G mě velice potěšili,2 analogy super,ale to se dalo čekat,to dotykový tentononc a dotykovej display je podle mě k hounu,sám sem si vybral místo dotykáče radši starej dobrej monoblok

Dále,podpora PsOne,MiniS,PSP je dobrá.

Jo a ještě,vážně tam půjdou PS3 hry? Jinak,mohli by vylepšit Internet Browser o podporu Youtube atd. (Pokud to už nepřidali)

Takže až upline tak rok až dva,tak budu mít něo našetřenýho a snad nebudu muset prodat PSP 3000 abych si mohl koupit NGP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo,to je vlastně pravda,ale u mě je to jako se starym a novym mobilem - novej mám doma atd. a starej nosim jen do školy,páč když se snim něco stane,nevadí

tak bych NGp měl doma a na výlety atd.a PSP nosil do školy :D

edit: garfield má pravdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jak očlověk kterej nevyhrál v Sportce bych si to nekoupil,až tak za cca 1-2 roky po vydání kdy cena klesne,protože jako nemám zrovna moc peněz na rozhazování ale vypadá to jako dobrá investice,a kdybych si měl vybrat mezi NextGen Consolema (PS3,X360,Wii),novou HD TV nebo NGP,tak bych bral NGP,protože stará CRT TV stačí (Scart na PS2 Má :D),a na co Ps3 když mám silnej PC a když hraju,tak hraju (nebo točim projekt My Name Is Not Earl) na PC SAMP,a mám PS2,což mi stačí,a většinou jsem na PSP.

Jinak s tim 3G mě velice potěšili,2 analogy super,ale to se dalo čekat,to dotykový tentononc a dotykovej display je podle mě k hounu,sám sem si vybral místo dotykáče radši starej dobrej monoblok

Dále,podpora PsOne,MiniS,PSP je dobrá.

Jo a ještě,vážně tam půjdou PS3 hry? Jinak,mohli by vylepšit Internet Browser o podporu Youtube atd. (Pokud to už nepřidali)

Takže až upline tak rok až dva,tak budu mít něo našetřenýho a snad nebudu muset prodat PSP 3000 abych si mohl koupit NGP

Jasně že tam pudou PS3 hry, normálně do toho narveš Blu-Ray a hraješ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda ...jestli se takhle budou ovládat některý hry dotykem...chápu že se to někomu nemusí líbit, ale vsadím se , že to půjde i jinak...

PS: těším se na levely vytvořený v littlebigplanet s tím dotykáčem :D

PS: a zdá se mi to , nebo tam fakt vidím usb?

PPS: a jak je tam vidět, bude to asi žrát nějaký kartičky - tzv cartridge (asi) protože to tak dost vypadá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda ...jestli se takhle budou ovládat některý hry dotykem...chápu že se to někomu nemusí líbit, ale vsadím se , že to půjde i jinak...

PS: těším se na levely vytvořený v littlebigplanet s tím dotykáčem :D

PS: a zdá se mi to , nebo tam fakt vidím usb?

PPS: a jak je tam vidět, bude to asi žrát nějaký kartičky - tzv cartridge (asi) protože to tak dost vypadá....

Tak USB tam logicky být musí, jak jinak by jsi to propojil s PC a bude to žrát flash karty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu ze vsechny velky pecky na 3DS nevyjdou ani do toho cervna a jestli budou bezet n ngp v pohode porty z ps3 tak se bojim ze mas pravdu...

Velký pecky na NDS xDDD tim myslíš MÁRIA, POKÉMONY, DIGIMONY a podobné infantilní srágory. U mě nemá PSP2 v 3DS konkurenci.

Jen čekám na cenu (to bude pálka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak výkon je nářez, ale to vydání až za rok nevím nevím, plus ta cena... Jaké rozlišení a velikost bude mít displej? A výdrž baterie, když se kouknu na dnešní smartphony s 1GHz tak to je fakt bída. Docela by mě zajímalo kam se za rok posunou právě smartphony, do kterých se teď bude nasazovat dvoujádrový Cortex A-9 (Tegra 2),

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novinky.cz: "Podle analytiků bude rozhodující cena přístroje, firma ji ale odmítla uvést." Tak doufam že si to ty japonci uvědomí a budou ho hodně dotovat. Ale jestli ho budou dotovat tak sem zvědavej kolik budou stát hry. To bude jako s tou mou třítisícouvkou když ještě nebych chickHEN tak sem jel asi půl roku jednu a tu samou hru pořád do kola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to jako super strojek, skoro se mi nechce věřit, co všechno to umí... Ale je fakt, že až to vyjde, tak už budou ostatní zařízení zase na jiné úrovni.. Kdo má PSP a bude uvažovat o koupi PSP2, tak bych radil prodat staré PSP dříve, než jeho cena spadne o polovinu... Očekávám cenu tak 6-7k, vzhledem k tomu, že PSP 3000 stojí 4 tácy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu