Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP2 - NGP ( next generation portable)


radator

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ten obrázek je v .JPG takže ta kvalita je taky trochu snížená a je fakt že u toho PS3 to vypadá ostřejší a barvy výraznější, ale zase přeci jen jde o přenosnou konzoli která má i jiný rozlišení a není na co si stěžovat. Snad budou brzy další porovnávací screeny. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten obrázek je v .JPG takže ta kvalita je taky trochu snížená a je fakt že u toho PS3 to vypadá ostřejší a barvy výraznější, ale zase přeci jen jde o přenosnou konzoli která má i jiný rozlišení a není na co si stěžovat. Snad budou brzy další porovnávací screeny. :)

Prijdou mi vyrazne slabsi textury...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo by chtěl hrát ty samé hry, které už hrál na PS3, znovu na malé obrazovce bez všelijakých vylepšení (touch screen se nedá nazvat velkým vylepšením)?

Mě tohle PSP2 moc zklamalo, 3DS nabízí všechny stejné funkce jako u PSP2 + 3D technologie, což je podle mě dneska mnohem zajímavější, než HD grafika, kterou už každý z nás viděl buď na PC nebo na Xbox360/PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim, myslim ze soustredenost sony na technologii v honbe za co nejvetsim vykonem neni spravna. Meli by spis inovovat. Nejvtipnejsi jsou ty nynejsi zpravy ze u psp2 taky uvazovali o 3D displeji, ale pak to zavrhli, protoze jim to neprislo pro malou obrazovku dobre. Jestli 3DS ukaze ze to dobre je a s prodeji vypali NGP rybnik tahk si dam tohle prohlaseni snad zaramovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo by chtěl hrát ty samé hry, které už hrál na PS3, znovu na malé obrazovce bez všelijakých vylepšení (touch screen se nedá nazvat velkým vylepšením)?

Mě tohle PSP2 moc zklamalo, 3DS nabízí všechny stejné funkce jako u PSP2 + 3D technologie, což je podle mě dneska mnohem zajímavější, než HD grafika, kterou už každý z nás viděl buď na PC nebo na Xbox360/PS3.

A co si od toho čekal?Lepší grafika,senzor SixAxis,dva analogy,touch-screen+touch-pad.....no....nwm co by si do toho chtěl ještě nacpat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porovnání grafiky PSP2 Vs. PS3 - opravdu hodně slušný.

uncharted-ngp-ps3.jpg

Hele ale ono je dosti blbe to takhle srovnávat. (Zdá se mi že má na PSP2 jine gate než na PS3)

Kdyby stál na jednom místě v te dzungli OK ale takhle.. kazde misto te dzungle muze byt jinak nasvicene atd..

Podle tehdle obrazku se neda moc srovnávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim, myslim ze soustredenost sony na technologii v honbe za co nejvetsim vykonem neni spravna. Meli by spis inovovat. Nejvtipnejsi jsou ty nynejsi zpravy ze u psp2 taky uvazovali o 3D displeji, ale pak to zavrhli, protoze jim to neprislo pro malou obrazovku dobre. Jestli 3DS ukaze ze to dobre je a s prodeji vypali NGP rybnik tahk si dam tohle prohlaseni snad zaramovat....

No pozor....oni nepsali že je to pro MALOU obrazovku špatné,ale že jim to pro přenosnou konzoli nesedí....že 3D je spíš pro domácí kino...

navíc když jsem hrál v autobuse na psp tak se mi motala hlava dost....ted' když si vemu ještě 3D....bych se pozvracel...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pozor....oni nepsali že je to pro MALOU obrazovku špatné,ale že jim to pro přenosnou konzoli nesedí....že 3D je spíš pro domácí kino...

navíc když jsem hrál v autobuse na psp tak se mi motala hlava dost....ted' když si vemu ještě 3D....bych se pozvracel...:D

To nemeni nic na tom ze Nintendo to riziko podstoupilo a ocividne zase zavali. Motani hlavy je asi individualni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ touch-pad zhava novinka :)

3D je rozhodne vetsi tahak protoze opet pritahne i casual hrace a nehrace, repektive takovy daji prednost 3D pred grafikou

No 3D taky není zrovna novinka....:D

jinak zkoukni toto video s využitím toho touch-padu http://www.youtube.com/watch?v=VTiZFC6FkiQ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No 3D taky není zrovna novinka....:D

jinak zkoukni toto video s využitím toho touch-padu http://www.youtube.com/watch?v=VTiZFC6FkiQ

Jo ale 3D bez bryli v hadnheldu ano. Jde spis o to ze to pro lidi bude velke lakadlo.

To video jsem videl a prijde mi to pekny, ale jinak v tom zadnim dotykaci vyuziti moc nevidm. V ruce jsem to nemel ale co jsem videl a slysel neprijde mi to prakticke a pohodlne, myslim ze by se bez toho mohlo NGP klidne obejit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu