Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Málo místa ve flash0


merkurer

Otázka

Zdravím! Nedávno jsem zde na fóru narazil na češtinu do psp, ale naskytl se problém - mám málo místa ve flash0 (i když se ty soubory přepisují, ale rozdím mezi jejich velikostí a velikostí těch s češtinou je větší, než volné místo). Zkoušel jsem to i tak kopírovat, ale hlásilo málo místa (dle očekávání, skoro jsem si kvůli toho bricknul psp :D). Můj dotaz zní - jak můžu ,,naformátovat´´ flash0 ? Lze nějak přehrát CFW stejnou verzí, jako tam je a tím se zformátuje Flash0 ? Nevím, co tam mám za bordel :D Mám PSP Fat 5.50 GEN D3.

Díky předem a sorry, jestli to tu někde je a nebo je to hloupý dotaz - nenašel jsem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Omlouvám se, za **** dotaz, ale do psp jsem nikdy vnitřně moc nefáral a když už, tak to je nějaký ten pátek... Chci se tedy zaptat - jak se dostanu do pandorabattery ? Recovery - make a pandora battery ? Vím jen, že se to používá pro flash pspéček :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To samozřejmě ne, ale můžeš jí zmenšit třeba u flash2 a o to jí přidat u flash0

1) Pandorou jdou jen jednotlive flashe repartitionovat a zformatovat na puvodni velikosti a puvodni format

2) Kdyz s partisnama ve flashi budes hejbat, tak zpusobis brick, kterej prave opravis jen pandorou pres repartition..

Menit velikosti flashi neni mozne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Normálně znova nahoď 5.50 GEN-D3, při instalaci to automaticky formátuje všechny flash jednotky.

Konečně něco jednoduchého :) Udělal jsem, i když mi to nepomohlo, protože toho místa je pořád málo, ale stejně to chtělo uź trochu ,,pročistit´´ :D Tímto všem děkuji a pls lock, protože to je asi problém na dlouhou trať (téměř neřešitelný) a za to mi nějaká čeština po 3 letech vlastnictví psp nestojí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu