Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Black Ops Prestige Hack


silver

Recommended Posts

Čus muj první tutorial...Udělá vám 15 prestige + 99999999 cod points...ale challenge a pro perky mít nebudete...Potrebujete CFW/JB

Nenavádim nikoho to dělat....nenesu žádnou zodpovědnost za nějaký ban,nebo reset statů(atd..poskozeni...)Sám to mám a fungujete to ale premyslim ze to azse cele smazu prtoze 15 pr. 50 lvl neni pak uz sranda :)

1)Stáněte si http://www.mediafire.com/?nmqz4607v8uztpi

2)Vložte do rootu usb...

3)v comgenie file manageru jdete do Vasi slozky s hrou (devhhd0/game/bles01031 mám já)

4)Na kopírujte tam ten eboot který jste stáhly...

5)Spustte Black Ops...

6)Běžte do split screenu a spustne hru

7) Parkarat si zmente tym a class (black ops - class 1,2,5/spetznac - class 1.2.3 treba :) )

8)Zmacknete SELECT a v pravo ybste měli mít zptext ze se vám namodovaly staty...

9)Nez ubide 14 secundovy limit do noveho kola tak se odpojte (treba v 3 sec..)

10)vypnete hru..

11)vymazte patch ktery najdete v XMB game/ uplne nahore (myslm ze game data?¨)

12)zapnete zase hru a nainstalujte novy patch 1.06

13)Bezte do multiplayeru vytvorte si class (prtoze pokud prijde do normal MP hry a vlezete tam s tim class jak tam nic neamte tak se vam asi sekne nebo neco stane a bude to muset delat cele znova...

14)Vse hotovo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je pro loosery a nooby, vždyť pak nemáš v té hře žádný cíl

Říkám že si to vymažu...ale sere mě to že jsem si to udělal pres CL ... (lobby) a měl jsem 15 prestige... pak nasel na YT jak to duelal a dal jsem to sem...mám to vymazat?

Nejsem žádná svi*e...staci ricr :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu