Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Remover aneb jak si skur... PSP?


Han

Otázka

Nedávno jsem MartiNovi pomahal se zmenou XMB, poradil jsem mu aby si stahl Remover 2.1. spustili jsme ho, dali u vseho Disable a dal jsem ho navigoval jak zmenit XMB. Po zmene mi rekl ze mu nefacha video,foto,internetovej prohlizec,hudba..... Baski mi poradil ze musi opet spustit remover a dat u vseho Enable, MartiNovi to fungovalo, ja jsem zatim nevedel ze mi to take nejde. Remover jsem vymazal, chci se podivat na novy screeny a ejhle, fotky nejdou. dal jsem si tam opet remover a dal Enable, dal HOME(ukoncit) a stejne to nefungovalo. Nemuze to byt tim ze jsem si remover vymazal a opet dal zpet? jak to mohu napravit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zkus to napojit na USB smaz flash0 a nahrej tam zalohu original
to nemusi kdyz mu psp normal de..muze udelat reflash..
k tomu co si psal..
...removerem to podle me bejt nemuze to jak si ho smazal a dal z5...chyba bude jinde..ale kde to nevim..tohle mi taky delalo..nechapu to..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak abych se ujistil: v recovery dam connect flash0 a cely to smazu a dam original OK?

EDIT: Nemam original, kdo by mi ho sem upnul Flash0, mam FW 3.30 OE-A

jestli ti psp normal bezi tak udelej to jako by si udelal normalni Upgrade..proste tam nahraj ten installer a spust..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jasne ze je to tym ze si to vymazal... ten remover si totiz pri prvom zruseni funkcie urobi zalohu do svojej zlozky..a ked si to zmazal, zmazal si aj zalohu.. sikovne

nemyslel sem to umyslne, vubec sem nevedel ze mi nejdou ty slozky jinak bych to prece nevymazaval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

stalo se mi uplne to stejne.. proste remover nedoporucuji, nastesti jsem dal disabled jen u location free a u camera a u update, ale ani jedno pote neslo, ani po obnoveni ze zalohy, zkusil jsem celou zalohu resource.. a ejhle semibrick, takze doporucuji jedine reflash a remover uz nepouzivej.. rikam stalo se mi to same, pokud budes chtit uvolnit misto, smaz DIC, nebo urcity PRX manualne..

EDIT: pise se zkur.. NE sKUR...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
stalo se mi uplne to stejne.. proste remover nedoporucuji, nastesti jsem dal disabled jen u location free a u camera a u update, ale ani jedno pote neslo, ani po obnoveni ze zalohy, zkusil jsem celou zalohu resource.. a ejhle semibrick, takze doporucuji jedine reflash a remover uz nepouzivej.. rikam stalo se mi to same, pokud budes chtit uvolnit misto, smaz DIC, nebo urcity PRX manualne..

EDIT: pise se zkur.. NE sKUR...

ja vim jak se to pise ale jen ze kdyz napises "skurveny" tak je to srandovnejsi nez "zkurveny". to je jako napsat "ponozka" a "fusekle".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu