Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

flashka pro xbox


wenca99

Otázka

v xboxu nema hdd a nechci ho uz kupovat,protoze mi staci jen par giga na par pisnicek do her a to je vse.chci si koupit tu flashku jak je delana primo pro xko.da se pouzit jako hdd jenom ze ji vlozim do xka a uz rovnou funguje?a nebude tomu delat proble kdyz si ji dam do poru vzadu a necham ji tam nastalo?

a da se na tu flashku ripnout hudba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Ta flashka ti bude fungovat jako plnohodnotný HDD, klidně ji můžeš nechat v Xku nastálo... Je potřeba ji jen před používáním v Xku naformátovat v memory -> device options

Stačila by ti i obyčejná jiná flashka, ta originál MS je zbytečně drahá. Zda bude fungovat v portech vzadu ti asi nikdo nezaručí, mě třeba fungují jen přední porty na flashku u slimka, jiným zadní, ale to byly neoriginální, ta origoš třeba fungovat může všude.

Hudba ripnout půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ta flashka ti bude fungovat jako plnohodnotný HDD, klidně ji můžeš nechat v Xku nastálo... Je potřeba ji jen před používáním v Xku naformátovat v memory -> device options

Stačila by ti i obyčejná jiná flashka, ta originál MS je zbytečně drahá. Zda bude fungovat v portech vzadu ti asi nikdo nezaručí, mě třeba fungují jen přední porty na flashku u slimka, jiným zadní, ale to byly neoriginální, ta origoš třeba fungovat může všude.

Hudba ripnout půjde.

tak uz mam tu flashku xbox,kdyz sem ji al do xka,nic sem nemusel nastavovat a rovnou sem tam mel slozkypro xbox(savy,system atd)ale ripnout hudba mi nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak nejde? Ripovat znamená v tvym slovníku co? Chceš nahrát hudbu na flashku z PC a přehrávat jí pak na X360? Teoreticky by bylo nejjednodušší skočit do settings -> memory -> naject na flashku -> customize a tady si vyber prostor, kterej chceš mít jako FATX (pro dema, themes ...) a prostor, kterej chceš mít jako FAT32 (hudba, obrázky, videa ...). Pak pokud připojíš flashku k PC, zobrazí se ti normálně FAT32 jako u klasický flashky a na část FATX se dsotaneš přes XTAF. Hádám, že teď máš 100% kapacity naformátovanejch na FATX, takže pokud připojíš flashku k PC, tváří se ti v "Tento počítač" jako uplně plná, ale když jí otevřeš nic v ní neni a všechno tam nahráváš přes XTAF.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jak nejde? Ripovat znamená v tvym slovníku co? Chceš nahrát hudbu na flashku z PC a přehrávat jí pak na X360? Teoreticky by bylo nejjednodušší skočit do settings -> memory -> naject na flashku -> customize a tady si vyber prostor' date=' kterej chceš mít jako FATX (pro dema, themes ...) a prostor, kterej chceš mít jako FAT32 (hudba, obrázky, videa ...). Pak pokud připojíš flashku k PC, zobrazí se ti normálně FAT32 jako u klasický flashky a na část FATX se dsotaneš přes XTAF. Hádám, že teď máš 100% kapacity naformátovanejch na FATX, takže pokud připojíš flashku k PC, tváří se ti v "Tento počítač" jako uplně plná, ale když jí otevřeš nic v ní neni a všechno tam nahráváš přes XTAF.[/quote']

mam tu flashku samdisk pro xbox 360,no a ripnout to chci ne pro prehravani ale ja chci par pisnicek pouzit v jedny hre,ve ktery to de.vypalil sem si zvukovy cd a kdyz ho spustim v xku a dam rip tak to nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To je uplně jedno ... na kořen, pokud si to chceš nějakou řadit, tak si je vytvoř ... důležitý je to tam házet normálně přes PC prohlížeč souborů (bez XTAFu!) na FAT32 část - na tu má právě přístup samotnej Win, kterej na FATX přístup nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hudba z CD ripnout jde, ale ne cokoliv. Pouze hudba která splňuje microsoftí podmínky o DRM, takže ne každe CD půjde. Co se flashek týče, xko nabízí pouze možnost naformátovat, na žádnou velikost se to neptá, ani takové rozdělení nenabízí (testováno na 2, 4, 8, a 160gb ext hdd). Xko si vezme max 16gb, takže nepočítej že z např 250gb externího disku ti vezme víc jak 16gb pro sebe.

Hudba a videa se do xka, nebo do flashky naformátované pro xko dají vložit, ale hudba musí být ve vma a video ve vmw (microsoftí formáty v microsoftím stroji).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak kazdej pise neco jinyho,tak jestli nekdo vi jak tak pls napiste

Píšu ti , že to na flešku nejde - mám to odzkoušený . Proto to máš jen šedý a nejde na to kliknout. Odzkoušel jsem to s HDD a potom se sejmutým HDD a jenom s fleškou . Ti co ti píší že to jde nemají pravdu . Schválně jsem to odzkoušel , protože už tady byly na to dotazy - nejseš první , kdo řeší tento problém . Také to můžeš poznat podle toho , že v memory flešky není vůbec oddíl MUSIC - je to jen u HDD .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hudba z CD ripnout jde, ale ne cokoliv. Pouze hudba která splňuje microsoftí podmínky o DRM, takže ne každe CD půjde. Co se flashek týče, xko nabízí pouze možnost naformátovat, na žádnou velikost se to neptá, ani takové rozdělení nenabízí (testováno na 2, 4, 8, a 160gb ext hdd). Xko si vezme max 16gb, takže nepočítej že z např 250gb externího disku ti vezme víc jak 16gb pro sebe.

Hudba a videa se do xka, nebo do flashky naformátované pro xko dají vložit, ale hudba musí být ve vma a video ve vmw (microsoftí formáty v microsoftím stroji).

Tak jsem vytáhnul zaprášený Xko, všechno zapojil, našel flashdisk (8GB SanDisk), 10 minut hledal MU se savema :D, ať mam co kopírovat a vyzkoušel to. Skočim do System settings -> Memory -> najedu na flashku a dám Y -> customize (ne configure now). Naskočila mi osa, kde jsem nastavil, že chci využívat 3 GB z celkovejech cca 8 GB pro Xko a potvrdil. Po dokončení operace jsem na Xko překopíroval save z MU, takže flashka funguje jako zařízení pro Xko, pak připojil k PC a zkontroloval přes XTAF - jednotku jsem bez problémů načet, save OK. Následně otevřel ve Winech v průzkumníku, kde jsem měl zabranejch 3GB "ničim" (podle Winů, ve skutečnosti samozřejmě část pod FATX). A tu zbylou nezabranou část, kterou vidim ve Winech můžu pořád využívat jako klasickou flashku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja som toho nazoru, ze HDD musi byt!! ci ti staci 20 GB alebo sa nebudes uskromnovat ako ja a zainvestujes do 250 GB, je jedno... podstatne je, ze HDD je parada a som rad, ze som pocuvol radu flashera - ze bez HDD ani ranu :-)

- nenici sa tak velmi dvd-romka

- hry su rychlejsie, dvd nestuka (takze je to tichsie)

- dema, arkady, hudba, atd. je kam ukladat

- pri pohybe xka pocas cinnosti sa neposkrabe dvd

- rychlejsie kopirovanie cez transferkit "xbox - pc - xbox", ako "xbox - usb - pc - usb - xbox"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu