Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tento tyden dalsi LASO vyzva, tentokrat mise Tip of the Spear za peknych 13000 cR...

Opet odkazuji na tyrantuv navod na youtube...popripadne vyhledejte jeho myticky navod(tedy primo navod na LASO)

http://www.youtube.com/user/MythicTyrant?feature=chclk#p/u/16/Wtnugwyw18M

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny příznivce nejlepší hry na světě : )

Takže sice taky nevím kde má divoká svině brzdy, nicméně líbí se mi a klidně bych měnil :P za warthoga. Jinak na seznamu přibylo pár nových jmen, tak snad budou aktivní, než někteří starší hráči na seznamu ( cca 80 % hráčů bohužel ) .

Co se mě osobně týče nové mapy jsou fajn. Asi se všichni shodneme, že nejlepší pasáž je ona úžasná místnost v codenamed. Uvidíme se v halo??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad se uvidime...ja to ted posledni dobu hrozne zanedbavam protoze neni moc casu a stve me ze jsme nedali uz dlouho nejakou veci CF kalbu :)

Krom toho jsem si vcera zkazil chut, kdyz jsem si chtel dat jednu hru a na highlands me nejaky spolupracujici tym uplne roztrilel....obsadili vsechny sniperovaci zbrane a nemel jsem sanci..... 5 killu/ 24 smrtim....mozna muj nejhorsi vysledek vubec...stydim se....dost jsem odvykl :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím, potřebuju malou radu. Začínám v Halo 3, dokončil jsem 5 misí, ale v multiplayeru mi jdou jen asi 3 módy, píše to že nemám ty mapy. Chtěl jsem se zeptat, jestli se mi ty další multiplayeroví módy a mapy postupně odemknou (až budu mít nějaký skill, po dohrání kampaně atd...), nebo jestli si musím ty mapy koupit z livu? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ to je vylozene vyhodna koupe a vyplati se to...ocividne me tenhle system stve, protoze aby sis zahral, musis platit navic...to je na HR v poho ze maj ty map packy vlastni zalozky, ale zase si je nezahrejs v normalnichj playlistech (ikdyz obcas uz jo)...ma to svy vyhody a nevyhody....

Btw. : Mate taky ten pocit, ze je MP v HALO 3 lehci? Me prijde ze si to hrozne davam, tak nevim jestli to neni tim, ze vsichni dobri hraci uz hrajou HR a v Halu jsou samy *****i....nedavno jsem si dal jednu hru a mel jsem spread asi plus 11 coz uz jsem v HR dlouho nemel protoze uz jsem to docela dlouho nehral a vsechny postupne nabyvajici skilly jsem uz pomalu ztratil :) .... ocividne to ale na trojku staci.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne není :) Pro skillery a velmi aktivní hráče běžná záležitost kdybych si nedal tu 3-4 měsíční pauzu a aktivně hrál tak jsem minimálně už Field Marshall či onen Hero :) Btw: on hraje Halo cca 2 hodiny denně a na xboxu je celkově taky dost málo,udělá challenge a zas odejde pryč :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu