Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Rudy je magor :D Ne delam si srandu padam k noham, to chce furu casu, kteryho ja zas tolik nemam :(

Jak už jsem zminoval jednoho kámoše, přesněji leadsquere2 tak ten už je hodnost Hero, je to fakt borec si myslim, tomu by jste měli padat k nohám :D :D :D PS: opravdu neboostí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už brzo proběhne update hlavního příspěvku. Základní myšlenka updatu bude aby aktivní hráči byli tvz. na hoře na seznamu. Samozřejmě s tím bude spojená aktualizace seznamu , konkrétně o hodnosti a nový prvek, který si nechám jako překvapení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim vsechny: Done díky za poklonu ale jsou i lepsi tak v tom nevidim nic vyjimecneho. Ja mam sice cas a spoustu her ale ted momentalne se mi chce hrat a bavi me reach,tak to jde ted celkem dobre nahoru. Tak pokud nas tam uvidis tak se k nam pridej, kampan v 3ce si muzes projit kdykoliv:)

Rudy%20Wallpaper%20ok.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ priste se pridam, vcera jsem se k tomu nakonec nedostal, 3DS vonici novotou si urvalo vsechnu moji pozornost, tenhle vikend se budu od rana do vecera ucit a cely pristi tyden jsem zamestan stale skolou, ale hned jak dopisu vpatek posledni test, mazu na live a konecne s vama zasmazim.... Chci uz alespon toho Colonela abych mel konecne 1000 G

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem na to zvedavy, doufam ze budu nekde nahore, sice uz tolik nestiham, ale porad mi prijde ze tady s tech jmen hraju nejvic (vyjma croft a rudyho, ty vidim skoro porad hrat :)), treba takovyho rockyho jsem jeste ani poradne na livu hrat nevidel :)

Já hraju na Livu Halo:Reach hodně ale bohůžel ted jsem poslední dobou hrál hlavně AC:Brotherhood a od 23.2. i Crysis 2 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím halo pařany: )

musím se hned pochlubit , podařilo se mi splnit Laso pro tenhle týden a je to úplně šílené: ) Video, které mi moc pomohlo a dost usnadní cestu, nicméně i tak některé místa jsou brutalní.

Potom tady mám jeden zábavný kousek, přímo ze stránek bungie.net

a já se na to tak nadřel: D

aktualizace hodností proběhne dnes v 00:00 na sekundu přesně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli s nama budes casteji hrat tak te priberem. tu jde taky hlavne o to aby kazdy clen mel alespon trochu nejakou formu a byli jsme sehrani a aby jsme si nedelali mezinarodni ostudu:) snazime se o to aby kazdy hrac v tymu hral hlavne s ohledem na celkovy vysledek a ne na vlastni k/d. nechceme hrat formou ze mame jenom stejny znak a ze vsichni se rozprchnou po mape. spise neco jak jsme hrali kdysi vlajky jestli pamatujes.

http://noblestars.webnode.cz/

croft mi zadal miry ale bylo to spise brano odhadem. pred chvili jsem se na to dival, zmensil jsem to a poslal mu to na mail. ted by to melo byt ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do toho se dostanes za chvilku. musis taky hrat vychcane. musis ziskat mec,snipu,brokadu nebo raketomet:) jestli tam behas s kulaskem tak je kazdy kill vydreny

http://noblestars.webnode.cz/

Prave ze to chce trochu cas, kdyz ted hraju pet her do tydne veskery skill je fuc....

A ja stejne nejradsi BR :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu