Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

souhlasim.. :D.. říkám si .. až se budu nudit tka začnu překládat.. ale prozatim se snim "mazlim" a prohlíím obrázky:D

Prekladat a nebo to cist? Ja jsem si k nemu nedavno na chvili opet sednul a dozvedel jsem se docela zajimave veci....treba jak vznikl nazev programu Spartan-II a nebo me pobavila zminka o tom jakej byl master chief borec uz v detstvi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak se mnou to nebude tak moc problém, co se týče jazyků tak já umím dokonce líp anglicky, tím myslím pravopis a tak podobně. Ale nějaký slovíčka asi nepochytim no, budu si je asi muset přeložit v googlu xD Ale jinak v pohodě :D

Jako ze umis lip anglicky nez cesky? Pak nevim co resis, tomu cemu nerozumis, to vyctes z kontextu a rozsiris si slovni zasobu, takhle ja ctu knizky v anglictine normalne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GT elypsaCZ, hraju cca, no pul roku to uz bude. Urcite se pridam do party a zahraju cokoli a snad i prispeju k vyhre tymu :). Mimo to ze dam Reach dam i jake koli Halo-3,ODST(to hlavne tam nemam Firefight acka a vlastne tam nemam hodne veci..) Pripadne 'Halo 2 na PC :D.

Jinak hlavne apeluji na ty, co jsou neustale v party a hrajou s x lidma, at si me pridaj urcite nechci dostat 5 requestu na frienda, ale ani jeden se nepripoji pak ke mne do lobby pripadne party a jedine co z jeho ,,pratelstvi" mam je hrejivi pocit na srdci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bungie Pro? Ja ne, ale ubazoval jsem o tom, stoji to jen 800 MSP na rok coz neni tolik, do toho by mohl noblestars invetovat jako tym, ne? :) Urcite se to vyplati..kolik ja jsem dal hezkej killu, ale vetsinou jsou se ani neobtezoval je nahravat, protoze jsem vedel ze to stejne nevyrendruju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si to koupim ale ted nemam zadne body a mel jsem s tymem predevcirem 2 zivotni zapasy a chtel bych si udelat videa. nahral jsem si to prez fotak ale to neni ono. kvalita je v pohode ale neni tam cely obraz. kdyby to nekdo mel tak se prsim:) ozvete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no oba zapasy byli vitezne a chtel jsem si udelat ty videa protoze se hlavne darilo mi:), ale croft mi v jednom zapase pomohl odvezt vlajky tak se taky podilel na viteztvi. v druhem se mi povedlo dostat perfection medaili a tam jsme az tak tymove nehrali protoze jsem byl vetsinou nekde zalezly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no oba zapasy byli vitezne a chtel jsem si udelat ty videa protoze se hlavne darilo mi:), ale croft mi v jednom zapase pomohl odvezt vlajky tak se taky podilel na viteztvi. v druhem se mi povedlo dostat perfection medaili a tam jsme az tak tymove nehrali protoze jsem byl vetsinou nekde zalezly

Grataluju k perfection, ta si vyzaduju hodne skillu (nebo velky lamy na strane souperu :)) snad se ji taky nekdy dockam....ale to musim uz konecne zacit hrat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sakra kupte nekdo ODST a pojdte se mnou dohrat tu kampan :P.

Rockyzz: Mrknu dneska vecer na tu mapu jak to vypada, abych se tu nakonec jeste neztrapnil a pak to hodim na Share plus friend request ;)

jiank nasel jsem od nekoho jineho http://www.forgehub.com/forum/reach-competitive-maps/105209-de_dust.html tak na to mrknu a uvidim kazdopadne :

,, know you were going for accuracy, and it really looks like you nailed it, but...man, those open spaces will NOT work well for Halo. In Counter-Strike, where running across an open space is dangerous and risky, it may be fine, but in Halo:Reach that much open space is simply going to be boring. Additionally, long slow ramps that change walking paths in C-S aren't going to do squat for a Spartan who can just jump the whole thing." Na tom neco bude :) uvidim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sakra kupte nekdo ODST a pojdte se mnou dohrat tu kampan :P.

Rockyzz: Mrknu dneska vecer na tu mapu jak to vypada, abych se tu nakonec jeste neztrapnil a pak to hodim na Share plus friend request ;)

jiank nasel jsem od nekoho jineho http://www.forgehub.com/forum/reach-competitive-maps/105209-de_dust.html tak na to mrknu a uvidim kazdopadne :

,, know you were going for accuracy, and it really looks like you nailed it, but...man, those open spaces will NOT work well for Halo. In Counter-Strike, where running across an open space is dangerous and risky, it may be fine, but in Halo:Reach that much open space is simply going to be boring. Additionally, long slow ramps that change walking paths in C-S aren't going to do squat for a Spartan who can just jump the whole thing." Na tom neco bude :) uvidim

Pani, to vypada hodne huste....vazne jak dust :)

A neveril bych tomu ze to bude nuda...otevreny prostor? Co je na tom spatneho....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu