Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

Halo je rychlejší a svižnější jak CSko takže je de_dust2 na to dost malá mapa, ale kdyby se tam nedali ability, tak je to pecka!

S rychlosti a sviznosti je to sice pravda (ikdyz to neni tak moc vyrazny rozdil) a nemyslim si ze to je mala mapa, treba na takovy slayer 4v4 je to podle me dostatecne, hral jsem i mensi community....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jestli neni ani ted cas na nakup Hala ci doplneni sbirky serie Hala, tak uz asi nikdy jindy.... :)

http://www.eurogamer.cz/articles/xboxove-hry-microsoftu-zlevneny-o-50-procent

Wow dík za info! Fable III za 699,- Limited edice. To si asi koupím, ale ještě nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam vytvorenou mapu fotbal s ghostama je to pro 6 lidi. uz ji mam delsi dobu ale jeste jsme se nebyli schopni pozbirat. pokud by nekdo chtel tak se muzeme domluvit na nejakem terminu dopredu a zahrat. pro jistotu pak to datum napisu na noblestars

http://noblestars.webnode.cz/products/prijmeni-jmeno-i-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam vytvorenou mapu fotbal s ghostama je to pro 6 lidi. uz ji mam delsi dobu ale jeste jsme se nebyli schopni pozbirat. pokud by nekdo chtel tak se muzeme domluvit na nejakem terminu dopredu a zahrat. pro jistotu pak to datum napisu na noblestars

http://noblestars.webnode.cz/products/prijmeni-jmeno-i-/

Ja se na ten ghosti fotball hlasil znova, stejne jako jsem se hlasil pred tim, zitra mam skoro posledni zkousku, takze na nejaky cas budu mit konecne volno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Rudy, jak máte ten "team" noble-stars, to je jen tak 4fun nebo hrajete i zápasy, turnaje a tak podobně? Pokud se zaměřujete na zápasy a skill tak jsem se chtěl zeptat, jak bych se k vám do toho teamu mohl dostat, moc aktivní ted nejsem ale to brzo změnim jak dohraju NFS:MW (dělám tam ajchy), nechci machrovat nebo tak ale jsem docela dost skiller, třeba v modech jako je Team Swat vyhrávám skoro vždy z nejvíce killama a z DMRkou to drtim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele lidi už si opravdu nevím rady, zbývá mi v Reach 5 Ajchů (všechny jsou z Map Packů) a potřebuju někoho aby mi s tim pomohl, prostě boostnul, když uděláme plnou party že zaplníme celou hru tak za to ban není (četl jsem to na bungie.net) takže potřeboval bych ajchy: Double kill from the grave (čili 2 killy po smrti), ve splitscreenu by to bylo nejlehčí kdyby jste zapli all ovladače, takže kdyby dva lidi měli ovladačů celkem (4 jeden) tak to bude nejlepší, pak ještě bych potřeboval vzít všechny vlajky ve stockpilu, a nějaký z Defiant Map Packu, pokud by někdo pomohl budu rád, nejlépe ještě dnes....

- jinak ten Fotbal z Ghostama bych dal taky, GT v seznamu či podpisu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele lidi už si opravdu nevím rady, zbývá mi v Reach 5 Ajchů (všechny jsou z Map Packů) a potřebuju někoho aby mi s tim pomohl, prostě boostnul, když uděláme plnou party že zaplníme celou hru tak za to ban není (četl jsem to na bungie.net) takže potřeboval bych ajchy: Double kill from the grave (čili 2 killy po smrti), ve splitscreenu by to bylo nejlehčí kdyby jste zapli all ovladače, takže kdyby dva lidi měli ovladačů celkem (4 jeden) tak to bude nejlepší, pak ještě bych potřeboval vzít všechny vlajky ve stockpilu, a nějaký z Defiant Map Packu, pokud by někdo pomohl budu rád, nejlépe ještě dnes....

- jinak ten Fotbal z Ghostama bych dal taky, GT v seznamu či podpisu...

Me chybi vsechny z defiant packu plus ten z rocket racem (ten si lidnem udlam) ale urcite bych potreboval boost na ten stockpile....takze se pridavam, mozna i dnes ale jestli, tak spis k veceru.... dva killy ze zahrobi nastesti uz mam, na to jsem pysny, asi nejtezsi HR ajch...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vesmes zamer toho tymu je popsany na nasi uvodni strance. je tomu asi 12 dni myslim co jsem ho zalozil a zatim na zadne turnaje nechystame:).hrat bude kazdy s pohodli domova prez live. na turnaje bych moc nevsazel ze by nekdo z nas cestoval po republice. maximalni pocet clenu je 8 a jsme zatim 3 tak mas Done dost casu:).pocitam s tim ze se malo kdy sejdeme v maximalnim poctu a kdyz uz jo tak muzeme hrat BTB a pokud nas bude min tak se vzdycky vybere vyhovujici mod a nebo neco ve forgi. My to tady bereme s Croftem neco jako pripravku. Na konzole forum urcite kouka spoustu lidi a tady se muze prihlasit kazdy. Pak chceme aby si s nami nekolik krat zahral a potom se rozhodne jestli ho pribereme. nejde tu jenom o skill ale taky o mentalni stranku hrace. Co se tyce aktivity tak nechceme na nikoho tlacit ze s nami musi hrat denne ale parkrat tydne by mel. uvidime jak to bude v lete s casem kazdeho z nas ale tak 2x - 3x tydne by jsme si jako tym mohli zahrat

http://noblestars.webnode.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je pravda ale prvni musime dat dohromady tym:D jinak pokud by byl zajem nejak udrzet tym a touha trochu se proslavit tak se muze zaplatit i vlastni domena na webu atd... aby se zverejnily nase uspechy ale to mozna nekdy v budoucnu

na uvodni strance pribyla nova sekce NOVINKY!

http://noblestars.webnode.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny halo hráče,

takže po pár hodinách hraní defiantu, musím říct, že Highlands strašně žeru, zatímco Codenamed už tak ne. Celkově je ta mapa parádní a časem si jí určitě zamilujete : ) Teď pár věci ohledně k našemu týmu. Nehrajeme zombíky: p (takový menší žertík ) , pokud se k nám budete chtít přidat, tak nejjednodušší cesta je s náma aktivně hrát a třeba vás pozveme do našich řad. A co máme s týmem v plánu? chtěli by jsme například týmové frag movie, nicméně hlavní důvod vzniku je, aby se sešla parta dobrých hráčů a bavila se společně u hraní halo reach. S pozdravem Croft general :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakriš já si lámal hlavu komu tady patří ten účet haloconsoleforum, netušil jsem že by jsi to byl pravě ty Crofte, jsi to měl už napsat když jsi zakládl tenhle topic... Ale to je nepodstatný, jinak Highlands jsem hrál nedávno ve splitscreenu na BTB, strašná sranda, akorát jsem nebyl zrovna ve formě.... Možná zítra něco dáme ne? Už bych rád vyboostil ty ajchy z map packů, zatím o ně mám zájem já a DeSmond, ještě někoho jinýho by to chtělo, tak se kdyžtak ozvěte!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Firefight

Pokud vas stvalo ze jste si zvolili treba sniperfight a po dvou minutach tam vsichni behali s FRGckem tak byl zrejme udelany update ze nejde v arkade firefightu zbirat v jakem koliv modu zbrane ze zeme ani granaty. poprve jsem si toho vsiml vcera tak nevim kdy presne se to zmenilo. mozna ze uz to nekteri vite ale pro ty co ne tak je tahle zprava je pro vas.

Je tam ale jedna nevyhoda ze jak z nepratel padaji granaty,tak kdyz do nich treba seknete kladivem v zapalu boje, tak spustite retez vybuchu a vetsinou neprezijete, a jeste jsem si vsiml jedne veci ze nepratele jsou drzejsi. vetsinou tam treba pri sniperfightu behali po poli a cekali na kulku ale ted jdou po vas jak po uzenem. pokud to neni mapa delana na sniperfight a nepratele se k vam dostanou tak nebudete mit moc klidu na zamerovani.

http://noblestars.webnode.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento tyden dalsi LASO challenge, mozna vubec nejtezsi.... k misi Long Night of Solace...pro me osobne to byla asi nejtezsi mise ve hre, ovsem opet se da hezky precurat....pro ty kdo 14000 cR za tento challenge ukoristit, doporucuju se kouknou na easter egg s kulometem v Pelicanu, na konci to muze dost pomoc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ tohle je zatim netjtezsi LASO mise, nejen ze je opravdu tezka, ale navic pekne dlouha a je tam spoustu mist, kde to pokazit...

Jinak jestli tohle cte Rudy nebo Croft, tak sry za ten vcerejsek, chtel jsem si poradne zkusit tekkena, co jsem dotahl domu a kdyz uz jsem se chystal na HR, byli jste fuc, tak jsem si sel na ps3 dohrat GoW3 :) Ale priznam se ze mam a skoro strach se vratit k Halo, protoze budu muset zase zacinat uplne od nuly :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu