Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No hlavně těžká část mise bude ta s těma letadlama/stíhačkama v tom Vesmíru, to byla jedna z částí hry která mi trvala nejdéle, nevím jestli tenhle týdení challenge udělám, ted jsem hlavně zažranej do MoH (spletl jsem se když jsem řikal že je to s*it :D) takž nevim no :( Ale mohly by jsme dát nějakej ten custom game už ne? Mám tu skvělé mapy i mody takže o víkendu by mohla být pařba :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bylo mirene spis na me...ale odpoved zni stejne, nehraji jen Halo....mam i jine hry ktere si rad zahraju....ted jsem proste nemel na xbox cas a kdyz ano tak jsem dohraval Halo 3 a nebo zkousel nove hry..bohuzel mam i normalni zivot, skolu, praci a tak....rad bych hral porad Halo, ale nemuzu...a nevidim nic spatneho na tom tady rozebirat challenge, kdyz se tohle tema zakladalo, corftovi jsem s tim pomahal a ted tady proste jen hrotim challenge, protoze jsou tu lidi, ktery se o tom bavej, a v praci nemuzu delat nic lepsiho nez se o te hre jen bavit.... a vlastne vubec nevim proc se s tebou hadam, Halo hrat chci a hrat ho s vama budu jen proste nehraju vzdy kdyz jste online protoze to bych s vama musel hrat porad a Halo ac ho mam rad pro me neni jedina hra na svete....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale my halo nehrajeme porat. croft hraje kdyz ma cas tenis ma taky box, ja jsem dojel obliviona a jeste me ceka 10% ve forze. ja to beru ze neni jenom jedna hra na trhu ale pripadas mi spise jako ze jsi neco jako vasnivy fanda do formuli ktery o tom cte, sleduje vsechny kvalifikace a zavody a kdyz uz mu jednoho dne zavolaji z Ferrari jestli si nechce zajezdit ve formuli, tak rekne ze ted nemuze ze se jde projet na svoji nove motorce. me jde o to ze singleplayer muzes hrat u jakekoliv hry kdykoliv ale kdyz se potkame jednou za dlouhou dobu na netu tak si s nama muzes dat par her kdyz si chtel i k nam do tymu. my te nebudeme nutit aby si s nama hral vsechen svuj volny cas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale my halo nehrajeme porat. croft hraje kdyz ma cas tenis ma taky box, ja jsem dojel obliviona a jeste me ceka 10% ve forze. ja to beru ze neni jenom jedna hra na trhu ale pripadas mi spise jako ze jsi neco jako vasnivy fanda do formuli ktery o tom cte, sleduje vsechny kvalifikace a zavody a kdyz uz mu jednoho dne zavolaji z Ferrari jestli si nechce zajezdit ve formuli, tak rekne ze ted nemuze ze se jde projet na svoji nove motorce. me jde o to ze singleplayer muzes hrat u jakekoliv hry kdykoliv ale kdyz se potkame jednou za dlouhou dobu na netu tak si s nama muzes dat par her kdyz si chtel i k nam do tymu. my te nebudeme nutit aby si s nama hral vsechen svuj volny cas

Bohužel s tím co napsal Rudy "pico polni marshal king" musím naprosto souhlasit. S tou formulí to fakt úplně sedí. Já bych to shrnul takto vy ostatní jenom mluvíte o Halu, zatím co my s Rudym ho hrajeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych to shrnul asi takto, kdykoliv jsem se ted dostal na xbox byli jste online, takze me pirjde ze ho hrajete porad, ja o tom rad pisu, ale vetsinu casu proto ze se nudim v praci nebo ve skole a tak o tom muze jen psat odmitl jsem s vama v posledni dobou hrat kdyz jsem si chtel zkusit tekkena a kdyz jsem si sel pro 3DS....takze zas tolikrat to nebylo, sami vite ze jsem driv taky hrotil, ale to jsem mel zkouskovy takze picu na praci...ted se tak k xboxu nedostanu takze toho malo casu nedam halo protoze mam i jine hry na dohrani....ale nejde jen o reci, abychom vam to dokazal tak si s vama zitra zahraju :D....snad, opravdu nechci aby to vypadalo ze se nejak vymlouvam, proc bych se jak ***** vymlouval ze s vama nechci hratm, ale snazte se vzit do me situace ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok. nechci aby jsme vypadali jak maniaci co porat chcou jen hrat. nehrajeme cely den ale vetsinou kratsich usecich 2x denne. ja jsem zalozil prvotni topic ze jsem chtel sehnat par lidi se kteryma bych si zahral trosku na urovni v tymu. pak jste mi poslali vas odkaz a ja doufal ze tady najdu vice lidi nez jednoho. my s Croftem nebo i kdyz hraju sam tak na 90% vzdycky vyfasujeme nejake *****y co strili sami po sobe nebo to neumi a taky ty co se odpojuji tak hrajeme v oslabeni. uz me to zacina pomalu srat tak proto jsem zalozil i tym jako takovou motivaci pro hrace aby je to vice bavilo a chci tam par solidnich tymovych hracu at je pro me i zbytek tymu halo zabava a ne nervy.

ctete novinky na noblestars

http://noblestars.webnode.cz/

moje dva nove obrazky (prvni a posledni)

http://noblestars.webnode.cz/products/prijmeni-jmeno-i-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobře tka jakoby tma dostáváte hodnost jakoby jménem té hodnosti ? né prestige ale je tam třeba 5 jmen levlů ?

a slyšel jsme že se to dá hrát na splitu ve 2 co přesně jaký mod ?

reach zítra dojde :-) kdo chce zapařit pište :D

a ještě j nějaké halo reach highscore kde jsou nej hráči ? (odkaz) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě máš tam asi 50 Lvlů, od nějakýho Recruita až po Epickýho inheritora :D Viz halo.wikia.com jinak ve splitscreenu se dá Halo Reach hrát ve 4 a to všechny mody! Tedy matchmaking, custom games, forge, firefight a dokonce i kampan, je to tak myslim už úplně od začátků Halo tedy od Halo 1 a to samý kampan se dá hrát ve 4 i online coop. Prostě všechno :) V tomhle je podle mě Halo jedinečný ! Fakt pecka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se hlasim na match, vcera jsem se k Halo po dlouhe dobe a mnoha slibech vratil a hodlam pokracovat, protoze za tu dlouho dobu co jsem to nehral je muj skill fakt zly, zatimco uz jsem pomalu splhal ke K/D ratio 1.00, ted to zas pada dolu :(

2Rudy: Snad se k vam dnes vecer pripojim, vcera jsme si zahrali pekne a chci tomu ted dat vic casu, jen nevim v jakym budu dnes stavu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy chlastate i pres tyden?:D dnes me to nejak nebavi. asi se zajdu nekde provetrat a az vecer si k tomu sednu

ja mam taky to ratio na ho*no. jsem to ze zacatku nesledoval ty k/dcka a taky jsem to moc neumel tak jsem tam behal jak pako. a ted mam nejak 1.11 a delam poslední dobou running rioty skoro denne a nekdy i lepsi spreecka a to se skoro vubec nezlepsuje.

taky mi vadi ze se spread pocita i v takovych modech jako je treba king of the hill, protoze kdyz chces vyhrat a chodis do te zony tak te na 99% vzdycky sundaji

http://noblestars.webnode.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kampan jde jen pro 2 na jedne konzoli

btw rudy pak se domluvime na ten ODST az budu mit cas-tenhle vikend nejspsi tak se ti ozvu!

pokud taky nekdo chce dodelat nejake achievmenty tak piste me nebo rudymu..

Jinak def. map pack stazen a zatim spokojen, doporucuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy chlastate i pres tyden?:D dnes me to nejak nebavi. asi se zajdu nekde provetrat a az vecer si k tomu sednu

ja mam taky to ratio na ho*no. jsem to ze zacatku nesledoval ty k/dcka a taky jsem to moc neumel tak jsem tam behal jak pako. a ted mam nejak 1.11 a delam poslední dobou running rioty skoro denne a nekdy i lepsi spreecka a to se skoro vubec nezlepsuje.

taky mi vadi ze se spread pocita i v takovych modech jako je treba king of the hill, protoze kdyz chces vyhrat a chodis do te zony tak te na 99% vzdycky sundaji

http://noblestars.webnode.cz/

Co povidas, vzdyt si jedes, vcera si krasne na Spiru snipil a vyfasl si Running riot...docela jsem cumel, ja jsem dotej vystrikanej z toho ze se mi jednou na Spiru povedlo dat Rampage (20 killing spree..) :) Ty hlavne jedes na malo smrti a to ja jsem uz taky daval, ale ted jak jsem to dlouho nehral tak jsem tuhle "schopnost" ztratil, takze strasne chcipam...chce se to zase dostat do formy..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu