Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ta cena je suprova, zato to stoji, preci jen tri fakt dobry mapy....jinak jak to ze jste ve stredu nehrali kluci? konecne jsem se k tomu chtel dostat, ze si s vama dama Halo Rudy i Croft nebyli online, tak jsem si alespon konecne dohral celeho Alan Waka :D

v poslední době to mám kurvy,chlast, chlebíčky: D ale už nejsou money:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě měl ten Noble DLC cenu i když byl za 800MSP, ty mapy fakt stojej za to a za 400MSP? To je totální pecka! Jinak pokud jste fandové Halo tak si kupte i avatar (celej armor) 320MSP, pro jednou jsem si musel nějakej avatar koupit, protože opravdu stál za to! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna bungie si to oproti jinym zaslouzi....uz jen za tu podporu komunity...vsemozny updaty, podporu servru, statistiky vselijaky blbosti....

to jo. delaji. ale platit 800msp za hru ktera je graficky a hratelne jeste horsi nez doom2, tak to je trochu prehnane ale to bungie pro je cenove v klidu.

ctete novinky na noblestars

http://noblestars.webnode.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem to nekupoval ze svojeho uctu. mam taky vsechno do burnoutu krom extra toys cars ale nejake jsou i mezi big surf autama tak se nekdy muzeme domluvit i na challenge co tam jsou. dnes zkusim i ty nove mapy v halo

http://noblestars.webnode.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem to nekupoval ze svojeho uctu. mam taky vsechno do burnoutu krom extra toys cars ale nejake jsou i mezi big surf autama tak se nekdy muzeme domluvit i na challenge co tam jsou. dnes zkusim i ty nove mapy v halo

http://noblestars.webnode.cz/

Večer tu snad už konečně ***** budu. Nerad bych byl vyloučen z našeho hvězdného týmu: D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty co ještě nemají hotový achievement "Totaly Worth It" a furt jim nejde to získat, tak tu pro ně mám nejlehčí způsob, díky tomuhle "tutoriálu" jsem ten achievement dostal už na úžasný první pokus!!

Pokud nevíte kde se nachází na té mapě ta zbran plasma launcher nachází, tak mi napište na GT, úkážů vám to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem si sednul k tem achievementum te ten doublekill po smrti se mi povedl hned v prvni hre. to se mi hned ulevilo protoze jsem si myslel ze ted kdyz to potrebuju tak se mi to uz nikdy nepovede. jinak udelal jsem to v elitnim multi teamu. myslim ze to bylo na pinnacle. v tom modu se to taky da dobre udelat protoze dost tymu beha vzdycky spolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to jsi taky dělal podle nějakýho návodu nebo jsi to věděl? Já se ten ajch snažil dostat už od doby co jsem si koupil noble pack, to je myslím asi tak v lednu/únoru a vůbec se mi to nedařilo, pak jsem klikl na ten návod a hned na první pokus, takže jako radost konečně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne podle navodu ne. ja jsem vedel ze ty multi teamy jsou vzdycky rezby a je tam velka sance a jak tam na me vybehli vsichni 3 z jednoho tymu tak jsem jednoho dostal a jak jsem vedel ze uz koncim tak jsem tam stihnul hodit pod sebe granat a oni bezeli uplne nalepeni na sobe a vyslo to. hralo tam urcite roli i to ze to byl elitacky granat. s normalnim bych to asi nedal. uz kolik krat se mi stalo ze jsem hodil ten granat borcovi k noze a nezabil jsem ho

to jak jsi tu dal ten navod s tim plasma kanonem tak to by slo i udelat i s normalnim raketometem na trochu vetsi vzdalenost

ted uz jsem jenom zvedavy na ty stockpile achievementy

http://noblestars.webnode.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu